Top 10 Money Transfer ESportss 2022 -Low Fee Deposits

Pangaülekannete tähistamiseks kasutatakse tavaliselt sõna rahaülekanne. Tähtaeg võib olenevalt mängija asukohast erineda. Kuid protseduur on peaaegu alati kõigil juhtudel sama. Kihlveokonto annab kasutajatele nende pangakonto teabe. Seejärel kasutavad mängijad neid andmeid raha otse oma kontodele deponeerimiseks.

Väljamakse tegemisel on vastupidi. Rahaülekanded sooritatakse kas ühes finantsasutuses või mitme platvormi vahel. Pangatöötajad tavaliselt ei sekku. Kõige levinum põhjus pangaülekannete kasutamiseks eSpordi kihlvedude kontodel on see, et need on turvalisemad, kuna need saadetakse otse ühelt pangakontolt teisele.

Kas rahaülekanne on populaarne?

Kas rahaülekanne on populaarne?

Makseviis on laialt levinud ja paljud mängijad naudivad selle kasutamist. Pangad kaitsevad neid tehinguid, et tagada kasutajate andmete ja raha turvalisus. Pangaülekanded on populaarsed igat tüüpi maksete puhul, kuna need ei nõua erikontosid ega eriseadmete või makseseadmete kasutamist. See on üks populaarsemaid ja lihtsamaid viise hasartmängude, eriti e-spordiennustuste eest tasumiseks.

SWIFT tegeleb enamiku rahvusvaheliste rahaülekande maksetega. Ühistu loodi 1974. aastal seitsme rahvusvahelise panga poolt, mis haldavad ülemaailmset võrgustikku. See teeb rahaülekande üheks vanimaks makseviisid.

Pakutud maksevõimalused

Elektroonilised rahaülekanded, katustermin, mis hõlmab pangakaardipõhiseid makseid, on kõige levinum rahaülekanne. Kasutada võib ka pangaülekannet, mis on rahvusvaheline kiirmaksete pankadevaheliste maksete ülekanne. Giro pakub otsemakset, samas kui teine võimalus võimaldab mängijatel saata raha postitšeki või maksekorraldusega. Inimesed, kes haldavad oma raha eSpordi kihlvedusid, saavad kasutada pangaülekandeid, mis on suhteliselt ohutu meetod.

Pangaülekandeid aktsepteeritakse sissemaksemeetodina online-ennustuskonto tehingute jaoks enamikus riikides, kus see on lubatud. Tänu ulatuslikule pankade võrgustikule on see laialt levinud Euroopa riigid ja Ameerika Ühendriigid.

Kas rahaülekanne on populaarne?
Kuidas teha sissemakset rahaülekandega

Kuidas teha sissemakset rahaülekandega

Üks lihtsamaid viise, kuidas mängijad saavad mis tahes pangast pangaülekandega makseid teha, on teha tehing nende kohalikust filiaalist. Mängijad saavad seda teha ka telefoni teel. Kõige levinum meetod on aga otse pangaülekanne oma internetipangakontolt.

Mängijad peaksid valima oma online-ennustuskonto kassast sissemakse. Tuleb sisestada nõutud pangaandmed ja summa, mida soovitakse üle kanda. Kihlveokonto võib kehtestada minimaalse sissemakse nõude.

Lõpuks peavad mängijad läbi viima panga nõutavad turvakontrollid. Pärast kinnitamist peab mängija vaid ootama raha laekumist ja seejärel mängima asuma. Võimalik, et selleks kulub paar tööpäeva.

Otsene sissemakse rahaülekandega

Mängijad saavad kas alla laadida rakenduse või mängida veebipõhises versioonis, et teha rahaülekannetega otsemakseid. Need on kõige mugavamad valikud. Interneti-pangateenuste, eriti pangarakenduste kasutamine tagab, et pangaülekanded sooritatakse sekunditega.

Ülekannete tasud on pangati erinevad, olenevalt ülekantavast summast. Internetipanga ülekannetel ei ole sisse- ega väljamaksepiiranguid. Mõned veebipõhised e-spordi kihlvedusidSiiski kehtivad erinevad piirangud selle kohta, kui palju raha mängijad saavad internetipanga ülekannete abil sisse- ja väljamakse teha.

Kuidas teha sissemakset rahaülekandega
Kuidas rahaülekandega välja võtta

Kuidas rahaülekandega välja võtta

Raha väljavõtmine eSpordi ennustuskontolt pole keeruline. Kõik, mida mängija peab tegema, on veenduda, et ta järgib kõiki hasartmängusaidi reegleid. Need võivad sisaldada minimaalset summat, mis on vajalik ennustuskonto aktiivsena hoidmiseks, ja maksimaalset summat.

Mängijad peavad sisse logima oma kihlveokontori kontole ja valima panustamiskonto kassast "väljamakse". Seejärel tuleks väljamakseviisiks valida pangaülekanne ja sisestada väljavõetav summa. Mängijal võidakse paluda valida konkreetne pank, kuhu ta soovib oma võidud välja võtta. Pärast summa kinnitamist klõpsake nuppu Väljamakse. Panustamiskonto teavitab klienti pärast tehingu töötlemist ning raha pangakontole laekumiseks tuleb oodata paar päeva.

Väljamaksepiirangud ei ole rahaülekannete puhul tavalised. Mängijad saavad oma võidud välja võtta igal hetkel, isegi telefoni teel. Sõltuvalt kaasatud kogusest võivad töötlemisajad siiski erineda. Väljavõtmine võib kesta kolm kuni seitse päeva. Kui ennustuskontol on probleeme mängija konto kontrollimisega või väljamaksevõime kindlaksmääramisega, võib selleks kuluda kuni nädal või isegi kaks nädalat.

Kuidas rahaülekandega välja võtta
Rahaülekande plussid ja miinused

Rahaülekande plussid ja miinused

Plussid

 • Tehingutasud on uskumatult minimaalsed
 • Rohkem kontosid pole vaja avada
 • Kehtestatud on kõrge turvalisuse ja andmekaitse tase
 • Pangaülekandeid aktsepteerivad enamik online-ennustuskontosid
 • Seda on üsna lihtne kasutada. See ei nõua mängijatelt krediidikontrolli ega isikuandmeid
 • Peamine eelis on see, et pangaülekandeid saavad maksete tegemiseks kasutada kõik

Miinused

 • Mõned finantsasutused keelduvad aktsepteerimast e-spordi kihlveokontode maksevõimalust
 • See ei ole kiireim viis veebimaksete tegemiseks
 • Mõned mängijad võivad eelistada mitte kasutada oma pangakontot mängude mängimiseks
 • Kõikidel mängijatel on vaja pangakontot
 • Mõned pangad võivad seada kahtluse alla otseülekanded ja panna mängija konto ootele, kuni klienditeeninduse esindaja kasutajaga räägib
Rahaülekande plussid ja miinused
Rahaülekande konto avamise protsess

Rahaülekande konto avamise protsess

Kuna pangaülekanded tehakse otse pankade ja pangakontode vahel, on need turvasüsteemidega kaitstud. Pangad kasutavad kõige arenenumaid ja rangemaid krüpteerimisi, et tagada nende ja klientide raha turvalisus.

Kuidas kontot seadistada

Konto avamiseks peab mängija minema oma isikut tõendava dokumendiga panka. Tavaliselt saab seda teha mõne minutiga ja mängija saab seda kasutada online-ennustusplatvormidel. Seejärel peab mängur pärast registreerumist siduma oma pangakonto enda valitud online-ennustuskontoga. Protseduur on tavaliselt kiire ja seda saab läbi viia arvutis või mobiiltelefonis.

Ilma pangakontota makseviisi kasutamine ei ole võimalik. Panga jaoks vajalike isikut tõendavate dokumentide saamiseks peavad kasutajad olema täisealised. Rahaülekandekonto omamisel on mõned puudused. Enamik panku nõuab, et kasutajad oleksid teatud aja jooksul aktiivsed. Mängijate kontod võidakse kustutada, kui need jäävad pikemaks ajaks passiivseks. Raha tagasi saamiseks peavad nad minema panka või helistama klienditeenindusse.

Rahaülekande konto avamise protsess
Rahaülekande klienditoe võimalused

Rahaülekande klienditoe võimalused

Enamiku pankade klienditeenindusosakonnad hindavad kliente kõrgelt. Mängijatel on lihtne ühendust võtta kas panga või ennustuskontoga. Vahelejäänud sissemakse korral peaks mängija esmalt helistama ennustuskontole, et näha, kas ta on raha kätte saanud. Kui nad seda ei tee, peaks mängija lisateabe saamiseks oma pangaga ühendust võtma. Väljamakseid võidakse pidada ka juhul, kui pank soovib kontrollida mängija isikusamasust. Suurema osa ülesannetest saab sooritada ilma panka külastamata.

Igal pangal on oma kontakt. Kuid mängija peaks otsima järgmist:

 • Veebisaidi KKK
 • Sotsiaalmeedia lehed
 • Toe e-posti aadress
 • Helista numbritele
 • Reaalajas vestlus
Rahaülekande klienditoe võimalused