Top 10 MasterCard ESportss 2022 -Low Fee Deposits

Mastercard on üks populaarseimaid krediitkaardivõrke, mida kasutatakse veebimaksete töötlemiseks kogu maailmas. Enamik eSpordi kasiinosid on aktsepteerinud Mastercardi, kuna see on usaldusväärne ja mugav makseviis. Mängijad saavad Mastercardi kasutada turvaliste rahaülekannete tegemiseks, nagu sisse- ja väljamaksed.

Kui olete e-spordi hasartmängude entusiast, saate oma teenusepakkujatelt kontrollida, kas nad aktsepteerivad Mastercardi makseviisi. Soovime teile selles juhendis selle pangandusvõimaluse kohta mõningaid teadmisi anda. Samuti saate aru, miks on võrguhasartmängude nautimiseks ülioluline liituda Mastercardi esportsiga. Valmis? Hakkame veerema.

Top 10 MasterCard ESportss 2022 -Low Fee Deposits
Kas Mastercard on populaarne?

Kas Mastercard on populaarne?

Krediit- ja deebetkaarte kasutavad kliendid on Mastercardi laialdaselt aktsepteerinud kogu maailmas. Mastercard on teinud koostööd enam kui 25 000 finantsasutusega üle maailma. E-spordi hasartmängudes leiavad mängijad kergesti kasiinosid, mis seda makseviisi aktsepteerivad. Mastercard on üks populaarsemaid pangandusvõimalusi Austraalias, Brasiilias, Taanis, Kanadas, Saksamaal, Venezuelas ja Ungaris.

Mastercard asutati USA-s 1966. aastal pärast BankAmericardi (hiljem sai Visa kaardiks) loomist. Mastercardi algne nimi oli "Interbank", mis hiljem muudeti aastatel 1969–1979 Master Charge'iks. Mastercardi nimi on olnud kasutusel alates 1979. aastast, olles Visa järel teise makseviisina. Mastercardi peakorter asub Ameerikas New Yorgis, kuid see levitab oma teenuseid enam kui 200 riigis.

Erinevates riikides aktsepteeritud maksevõimalusega saavad eSpordi kasiinode mängurid kasu nende pakutavatest maksevõimalustest. Teil on õnn kasutada Mastercardi, kuna see kasutab 150 valuutat. See tähendab, et teil on võimalus kasutada Mastercardi oma kasiinos väljamakse- või sissemaksemeetodina.

Mastercard pakub maksevõimalusi, nagu krediit-, deebet- ja ettemaksukaardid. Sul on võimalik liituda eSportsi kasiinoga ja kasutada sularaha sisse- või väljamaksmiseks oma Mastercardi krediit-, deebet- või ettemaksukaarti. Siiski veenduge, et teete oma kodutöö, et kontrollida, kas teie Interneti-kihlveokontorid lubavad selliseid maksevõimalusi.

Kas Mastercard on populaarne?
Kuidas teha sissemakset Mastercardiga

Kuidas teha sissemakset Mastercardiga

Mastercardi kasutamine eSports kasiinodes

Sissemaksete tegemisel Mastercardi kasutama hakkamiseks ei pea te olema tehniline taip, vaid peate mõistma vaid mõnda sammu ja hakkama kasutama makseviisi, mis hoiab teie teavet turvalisena. Siin on juhised, mida peate järgima.

 • Alustamiseks külastage oma eSportsi kasiinot.
 • Minge kassalehele, kust leiate sisse- või väljamaksevõimaluse.
 • Klõpsake 'tagatisraha'. Pärast sissemakse klõpsamist leiate mitu sissemakse valikut. Valige Mastercard ja liikuge järgmise sammu juurde.
 • Vajadusel sisestage üksikasjad, nt kaardi number, nimi ja aegumiskuupäev.
 • Tehke sissemakse. Siin sisestate summa, mille soovite sissemakse teha.
 • Kontrollige oma kontot. Raha kajastub teie kontol kohe ja saate seda kasutada oma lemmike-spordimängude mängimiseks.

Saate ühendada oma eSports kasiino konto oma pangakontoga. Kui olete kogu nõutud teabe sisestanud, krediteerib teie pank teie eSports kasiinot näidatud summaga. Saate teha igapäevase sissemakse vahemikus $ 10 kuni $ 5000. Minge alati oma lemmik eSportsi kasiino kassasse, et saada teavet nende igapäevaste sissemakselimiitide kohta.

Kuidas teha sissemakset Mastercardiga
Kuidas eSports kasiinodes Mastercardiga raha välja võtta

Kuidas eSports kasiinodes Mastercardiga raha välja võtta

Enamik eSports kasiinosid aktsepteerib Mastercardi väljamaksemeetodina. Ja hea on see, et sellised kasiinod kuvavad oma saitidel teavet väljamaksete kohta. Nii peate eSports Casinos Mastercardiga sularaha välja võtma.

 • Külastage oma eSportsi kasiinot ja avage kassaosakond.

 • Klõpsake nuppu "Võta välja" ja valige väljamaksevõimaluseks Mastercard.

 • Sisestage väljamakse summa. Kui olete sisestanud summa, mida soovite välja võtta, töötleb kasiino teie teavet kontrollimiseks. Kui kõik läheb hästi, saate raha kätte 2-3 tööpäevaga. See võib aga olenevalt teie valitud eSports kasiinost erineda.

Mastercardi kasutades on raske välja mõelda päevast väljamakse limiiti. Kontrollige oma e-spordi kihlvedusid, et teada saada nende päevast väljamakse limiiti. Õnneks on eSpordi kihlvedusid välja töötanud rakendused, kus mängijad saavad oma nutitelefoni kasutades panustada ja rahaülekandeid teha.

Mastercardi mobiilirakendus ühendab teie kaardi teie Mastercardi esportsiga, et raha ülekandmine oleks mugavam. Saate kasutada Mastercardi rakendust, et igal ajal ja igal pool otse oma eSportsi kasiinost raha välja võtta.

Kuidas eSports kasiinodes Mastercardiga raha välja võtta
Mastercardi plussid ja miinused

Mastercardi plussid ja miinused

Plussid

 • eSports kasiinod on laialdaselt aktsepteerinud. Vaevalt leiate veebipõhist kihlveokontorit, kes ei aktsepteeriks Mastercardi. See tähendab, et te ei pea kulutama palju aega Mastercardi makseviisi kasutavate eSports kasiinode otsimisele.

 • Turvaline makseviis. Mastercard on tegutsenud aastakümneid ja enamik eSports kasiinosid leiab alati põhjuse seda usaldada.

 • Sellel on mobiilipanga rakendus. Mastercardil on mobiilirakendus, mis võimaldab mängijatel oma nutitelefoni või iPhone'i kasutades rahaülekandeid teha.

 • Kiired sissemaksed. Sul ei pea sularaha sissemaksmiseks liiga kaua kulutama. Raha võib teie kontol koheselt kajastuda.

Miinused

 • Tagasivõtmine võtab kauem aega. Raha laekumisega võite oodata kuni viis tööpäeva.
 • Mastercard võib väljavõtmisel nõuda 2% tasu.
Mastercardi plussid ja miinused
Mastercardi konto avamise protsess

Mastercardi konto avamise protsess

Nüüdseks olete kindlasti mõelnud, miks te pole veel Mastercardi kontot avanud, et teha oma e-spordi kihlveosaitidel rahaülekandeid. Anname teile samm-sammult ülevaate, kuidas seda pangandusvõimalust omandada.

Kuidas kontot seadistada

Enne Mastercardi taotlemist otsustage, milline kaart teile sobib. Mastercard võimaldab oma klientidel kasutada krediitkaarte, deebetkaarte ja ettemaksukaarte. Selle taotlemiseks võite pöörduda kohaliku panka, mis pakub Mastercardi teenuseid. Küll aga lubavad pangad mängijatel Mastercardi veebis oma veebisaidi kaudu avada. Mängijad saavad konto avamisel sisestada järgmise teabe.

 • Ametlik nimi
 • Isikukood
 • Kehtiv aadress
 • Sissetulekud ja eluasemekulud. Pangad küsivad seda teavet Mastercardi krediitkaardi taotlemisel.

Selline teave võib olenevalt taotletavast kaardist erineda. Mastercardi konto avamisel kontrollige alati kõiki andmeid, mida teie pank nõuab. Mastercardi konto avamiseks peab konto omanik olema vähemalt 18-aastane.

Mastercardi konto avamise protsess
Mastercardi klienditoe võimalused

Mastercardi klienditoe võimalused

Mastercardil on spetsiaalne tugirühm, mis aitab klientidel teenustega seotud probleeme lahendada. Saate hõlpsasti tugirühmaga ühendust võtta e-kirjade, telefonikõnede või reaalajas vestluste kaudu. Hea on see, et leiate kellegi, kes teid ööpäevaringselt ja aastaringselt aitab.

Võite olla kindel, et tugirühmas on keegi, kes tunneb teie keelt.
Niisiis, te ei leia oma kaarti? Kas see varastati? Kas soovite raha ettemaksu? Tugirühmal on kõik, mida soovite, kui teil on probleem.

 • Kui viibite USA-s, kasutage nende hädaabinumbrit 1-800-MASTERCARD (1-800-627-8372)
 • Kui asute väljaspool USA-d, kasutage hädaabinumbrit 1-636-722-7111.
 • Saatke neile meili teel inquiries@Mastercard.com.
Mastercardi klienditoe võimalused