Top 10 Litecoin ESportss 2022 -Low Fee Deposits

Fiati valuuta kasutamine veebitehingute jaoks tundub üsna igapäevane. Inflatsiooni unustamata alandab selle väärtus aja jooksul. Krüptovaluutad on aga tulevik, kuna neil pole piiranguid, millal ja kuidas neid kasutada. Veelgi parem, digitaalseid münte hinnatakse tõenäolisemalt. Litecoin (LTC) esindab ka tulevikku.

Kasutajad saavad seda vahetada ilma vahendajateta. Unustage krediitkaardid ja pangaülekanded; LTC on spordiennustuste jaoks mugavam. Mõnikord võivad traditsioonilised makseviisid tekitada probleeme, kui kasutate neid veebipõhistes kihlveokontorites. Kui elate riigis, kus panustamine on tugevalt piiratud, kaaluge investeerimist korralikku VPN-i ja registreeruge Litecoini kihlveokontorisse (vaadake meie 10 parimate soovitustega nimekirja). Nii naudite LTC-ga kihlvedusid olenemata sellest, kus te viibite.

Top 10 Litecoin ESportss 2022 -Low Fee Deposits
Litecoini kohta

Litecoini kohta

2022. aasta jaanuari seisuga on Litecoin turukapitalisatsiooni järgi maailmas 21. kohal digitaalne valuuta, mille hind on 148,57 dollarit. Sellest on oma kasvava populaarsuse tõttu saanud paljude krüptoentusiastide jaoks esmatarbekaubad. Litecoin on altcoin (alternatiivne krüpto), mille käivitas 13. oktoobril 2011 Charlie Lee, kes töötas Google'is insenerina.

See on Bitcoini koodibaasi tuletis, kuid seda on korduvalt muudetud. Nagu iga teinegi virtuaalne münt, kasutab LTC detsentraliseeritud maksevõrku, mida ei kontrolli üksikisik ega valitsusasutus. Vastupidiselt sellele Bitcoin, mis põhineb SHA-256-l, kasutab Litecoin Scrypti töötõendi algoritmina ja sellel on kiirem plokkide genereerimise kiirus.

Litecoinil on MIT-litsents, mis on Massachusettsi Tehnoloogiainstituudi tasuta tarkvaralitsents. Seda saab kasutada kõikjal üle maailma, võimaldades eraisikute, kauplejate ja investorite vahel peer-to-peer tehinguid. Tänapäeval aktsepteerivad paljud kihlveokontorid seda e-spordi makseviisi. Tänu oma suurematele plokkidele on Litecoini tehingud kiiremad ja odavamad.

Kui kasutatakse a sissemakse meetod esport kihlveosaidil, LTC töötlemiseks võib kuluda ligikaudu 3 minutit, Bitcoini puhul aga umbes 6 minutit. Bitcoini võrk on tihedam ja mõne tehingu läbimiseks võib kuluda terve tund. Teisest küljest on LTC tasud ühe kümnendiku Bitcoini omadest, mistõttu on see kiirus- ja eelarveteadlikele spordiennustajatele parem valik.

Litecoini kohta
Litecoini kasutamine veebipõhistes kihlveokontorites

Litecoini kasutamine veebipõhistes kihlveokontorites

Teie sissemakse peaks tulema LTC rahakotist, kuigi te ei saa seda otse pangakontoga ühendada. Siiski saate rahakotti rahastada muult krüptorahakotilt või vahetusplatvormilt, kasutades krediitkaarti. Litecoini e-spordile panustamise alustamiseks leidke kihlveokontor, mis toetab seda digitaalset münti. Kui kahtlete, lootke meie kümnele parimale Litecoiniga kihlveokontorile, mille läbipaistvust, õiglust ja turvalisust on kontrollinud eksperdid.

Kuidas teha Litecoiniga otsemakset

Pärast hea Litecoini leidmist espordi kihlvedude sait, peaks teie konto rahastamine olema lihtne. Järgige alltoodud samme.

 1. Logi sisse eSportsi ennustuskontole
 2. Valige eSpordi mäng, millele soovite panustada, ja klõpsake nuppu Mängi
 3. Teid suunatakse sissemakse lehele
 4. Valige oma sissemaksemeetodiks krüptovaluuta ja seejärel Litecoin
 5. Hüpiklehel logige sisse oma Litecoini rahakotti
 6. Sisestage oma pangarollina kihlveokontorisse ülekantav summa
 7. Klõpsake oma LTC rahakotis saatmisnupul
 8. Tehingu lõpuleviimiseks lõpetage ekraanil kuvatav kinnitus

Litecoini ülekanded on kohesed ja teid suunatakse kinnituslehele. Saate oma e-posti aadressile maksekviitungi. Raha on saadaval teie esportsi kontol, nii et saate kohe panustada. Enne sissemakse tegemist veenduge, et teate kihlveokontori minimaalset lubatud sissemaksesummat. Litecoini puhul ei ole määratud päevast sissemakse limiiti. Seetõttu saate hoiustada mis tahes summa nii sageli kui soovite.

Litecoini kasutamine veebipõhistes kihlveokontorites
Kuidas Litecoini abil väljamakset teha

Kuidas Litecoini abil väljamakset teha

Kuna olete juba kasutanud Litecoini maksevõimalust e-spordis, saate oma võidud kiiresti oma LTC rahakotti välja maksta. Seda saate teha oma nutitelefonis, sest parimad Litecoini kihlveokontorid on mobiilisõbralikud. Sisestage kindlasti õige sihtkoht või aadress, kuna kõik teie tehtud ülekanded on pöördumatud. Selle makseviisiga oma eSportsi kontolt võitude teisaldamiseks toimige järgmiselt.

 1. Klõpsake kihlveokontori saidil väljamaksete jaotist
 2. Valige oma makseviisiks Litecoin
 3. Minge oma LTC rahakotti ja kopeerige aadress või skannige nutitelefoniga QR-kood
 4. Kleepige aadress kihlveokontori väljamakse jaotisesse
 5. Määrake väljamakstav summa, pidades silmas kihlveokontori minimaalset ja maksimaalset läve
 6. Enne esitamise/taotluse nupu vajutamist vaadake, kas kõik andmed on õiged
 7. Ekraanil kuvatakse kinnitusteade

Niipea, kui e-sporditeenuse pakkuja teie taotluse kinnitab, saate raha oma LTC rahakotti. Saate seda kasutada veebimaksete tegemiseks või konverteerida fiat-rahaks börside kaudu, mis selliseid konversioone toetavad. Jällegi, Litecoin ei kehtesta tehingupiiranguid, kuid peate järgima kihlveokontori limiite. Litecoinide väljavõtmine ei tohiks kesta kauem kui kaks tundi.

Kuidas Litecoini abil väljamakset teha
Litecoini plussid ja miinused

Litecoini plussid ja miinused

Ajalooliselt on inimesed usaldanud valitsust valuutade emiteerimiseks, kuid Litecoin loodi kaevandamise teel. Ringluses olevate LTC-müntide arv on fikseeritud. Kaevurid kasutavad arvutusvõimsust tehingute lisamiseks plokiahelasse. Plokiahelapõhise virtuaalvaluutana on Litecoinil järgmised eelised ja puudused.

Plussid

 • See pakub mõningaid kiireimaid digitaalseid tehinguid
 • Madalad tasud
 • Hoiab eSpordi kihlveod privaatsena ja anonüümsena
 • Tipptasemel võrguturvalisus
 • Eirab geopiiranguid

Miinused

 • Litecoini hind langeb regulaarselt, kui krüptotööstus tabab tagasilööke
 • Usaldusväärse Litecoini kihlveokontori leidmine pole lihtne
Litecoini plussid ja miinused
Litecoini konto avamise protsess

Litecoini konto avamise protsess

Tehniliselt ei ole Litecoini omandamiseks vanusepiiranguid. Väljakujunenud krüptobörsid, nagu Coinbase, võimaldavad LTC-d kaevandada ja nendega kaubelda vaid 18-aastastel ja vanematel kasutajatel. Muude LTC žetoonide ostmise viiside puhul ei nõuta, et kasutajad oleksid vanemad kui 18. Lisaks ei pea te Litecoini kasutamiseks pangakontot. Nagu varem mainitud, on Litecoin saadaval krüptokauplemisplatvormide ja börside kaudu, nagu Binance ja CoinbasePro. Tavaliselt vahetavad kauplejad nii traditsioonilisi valuutasid kui ka muid krüptovaluutasid Litecoini vastu. Kui olete LTC omandanud, saate seda hoida oma LTC rahakotis või mitme mündiga rahakotis.

LTC rahakoti seadistamine

Litecoinide hoidmiseks rahakoti valimisel arvestage turvalisuse ja mugavusega. Digitaalse rahakoti pakkuja juures registreerides peate esitama:

 • Riikliku isikutunnistus/juhiluba/pass
 • E-posti aadress
 • Telefoninumber
 • Sünnikuupäev
 • Praegune aadress
 • Selfie foto

Saate selle seadistada selle lihtsa protsessiga.

1. Laadige rahakotirakendus alla Google Playst või AppStore'ist
2. Registreeruge oma mobiiltelefoni numbri, e-posti aadressi või Facebooki kontoga
3. Esitage oma isikuandmed oma identiteedi kinnitamiseks
4. Määrake PIN-kood ja tugev parool

Rahakoti saab avada ka töölaual. Litecoini rahakoti kasutajaks registreerumine on tasuta. Pärast seadistamist saate hõlpsalt hoida, osta, müüa või kasutada münte spordiennustuste tegemiseks. Hoiduge krüptopettuste eest, mis julgustavad Litecoini kasutajaid investeerima teatud ettevõtetesse ainult selleks, et sellised skeemid järsult sulgeda. Petturid kaovad tavaliselt pärast pahaaimamatute kasutajate petmist.

Litecoini konto avamise protsess
Litecoini klienditoe valikud

Litecoini klienditoe valikud

Litecoini vahetusplatvormiga saate ühendust võtta mitmel viisil:

 • Meil
 • Interneti-kontakti vorm
 • Elavad agendid
 • Sotsiaalmeedia tugi

Kiireks vastuseks saatke taotlused e-posti aadressi kaudu, mida kasutasite vahetusplatvormil registreerumisel. Tavaliselt peate valima küsimuse kategooria. Olge võimalikult üksikasjalik.

Litecoini klienditoe valikud