Top 10 EcoPayz ESportss 2022 -Low Fee Deposits

EcoPayz on globaalse klientuuriga veebimakselahendus. Praegu on teenused saadaval enam kui 170 erinevas riigis ja toetavad üle 46 välisvaluuta. Kõik teenused on ettemakstud, mis tähendab, et kasutajad peavad enne teenust kasutades maksete tegemist oma ecoPayzi kontodele raha sisse kandma. See hõlmab raha ülekandmist online-ennustuskontole.

Lisaks veebimaksetele saavad kasutajad hankida ka ecoPayz Mastercardi. EcoPayzi Mastercardi saab kasutada füüsilistes asukohtades ostude tegemiseks või sularahaautomaatidest väljamaksete tegemiseks kõikjal maailmas. Kaardil on täiustatud turvafunktsioonid, millest mõnda saavad kasutajad oma kontolt hallata.

Top 10 EcoPayz ESportss 2022 -Low Fee Deposits
EcoPayzi kohta

EcoPayzi kohta

EcoPayz on populaarne veebimaksete pakkuja, millel on sadu tuhandeid aktiivseid kasutajaid üle kogu maailma. Enamik veebiettevõtteid pakub seda ka makseviisina, et selle populaarsust ära kasutada.

ecoPayzi ajalugu

EcoPayz asutati 2000. aastal EcoCardi nime all. 2013. aastal nimetati ettevõte ümber ecoPayziks. Aastate jooksul jätkas ecoPayz oma teenuste pakkumist ja täiustamist. 2009. aastal sai PSI-Pay, Ühendkuningriigis asuv ettevõte, mis omab ecoPayzi, Mastercard Company põhiliikmeks ja hakkas kaarte väljastama. Samal aastal ilmus ka nende iPhone'i rakendus.

2013. aastal, pärast ettevõtte kaubamärgi muutmist ecoPayziks, käivitas see saidi mobiiliversiooni. 2016. aastal tutvustas see veebisaidile täiendavaid turvafunktsioone, sealhulgas kaheastmelise kinnitamise protsessi. Kõik need olid uue ökokonto kujundusega.

Maksevõimalused

Kasutajad peavad oma ecoPayzi kontodele raha sisse kandma, enne kui nad saavad kontolt tehinguid teha. Sissemaksete tegemiseks on mitu võimalust. Kõige populaarsemad võimalused hõlmavad krediitkaartide, deebetkaartide, otseste pangaülekannete ja kohalike hoiustamisvõimaluste kasutamist.

Kasutajad saavad seejärel teha makseid oma kontodelt otse saajate kontodele, sealhulgas veebiettevõtetele. Makseid saab algatada ka ettevõte, paludes kasutajatel teha vaid kinnitusi. Tavaliselt on see veebipõhiste kihlveofirmade puhul, kus tehingud algatab panustajate konto. Teine makseviis on ecoPayz Mastercardi kasutamine. Selleks peavad kasutajad leidma müügikohad, mis kaarti aktsepteerivad.

EcoPayzi kohta
Kuidas EcoPayziga sissemakset teha

Kuidas EcoPayziga sissemakset teha

Enne veebikasiinosse sissemakse tegemist peab mängijal olema ecoPayzi konto. Konto registreerimine on suhteliselt lihtne ja tasuta. Kõik, mida kasutajad peavad tegema, on sisestada oma andmed ja e-posti aadress. Samuti peavad nad turvalisuse huvides vastama turvaküsimustele ja valima parooli. Pärast meiliaadressi kinnitamist on konto kasutamiseks valmis.

Seejärel saavad kasutajad hoiustada raha ecoPayzi kontodele, kasutades eelistatud meetodeid, näiteks krediitkaarte või kohalikke maksevõimalusi. Samuti saavad kasutajad ühendada oma ecoPayzi oma pangakontodega. See võimaldab neil teha ülekandeid oma pangakontodelt otse oma online kasiino kontodele. See aitab tagada hoiuste kiirema lõpuleviimise, kuna otsepangahoiuste sooritamine võtab tavaliselt kauem aega.

Sissemaksete limiidid

Tavaliselt on erinevatel kihlveopakkujatel erinevad limiidid minimaalsele ja maksimaalsele summale, mida mängijad saavad päevas sissemakse teha. Mängijad saavad teha sissemakseid ka mitu korda päevas, võimaldades neil maksimaalsetest tehingulimiitidest mööda minna. Mängijatel peab ecoPayzi kontodel olema piisavalt raha.

Piiravaks teguriks on see, et ecoPayzil on piirangud summale, mida kasutajad võivad igal ajal oma kontodel hoida. Summa põhineb tavaliselt konto tasemel. Näiteks Silveri kontol on lubatud maksimaalselt 15 000 eurot. VIP konto tasemel pole kontojäägile piiranguid. Minimaalne ühekordse tehingu summa on kõigil kontotasemetel tavaliselt 10 eurot.

Kuidas EcoPayziga sissemakset teha
Kuidas EcoPayziga välja võtta

Kuidas EcoPayziga välja võtta

Raha väljavõtmine veebikasiinost ecoPayzi abil on samuti suhteliselt lihtne. Alustuseks peavad mängijad oma kasiinokontodele sisse logima ja kinnitama, et neil on piisavalt raha väljamaksmiseks. Järgmine samm peaks olema kinnitamine, kas veebikasiino pakub väljamaksevõimalusena ecoPayzi.

Seejärel saavad mängijad navigeerida oma panustamiskonto pangalehele ja leida ecoPayzi väljamaksevõimalused. Järgmise sammuna tuleb sisestada väljamakse summa ja konto, kuhu kasiino raha suunama peaks. Esmakordsel kasutamisel suunab kasiino makseleht kasutajad ümber nende ecoPayzi kontodele, kus neil tuleb vaid kinnitada konto linkimine kasiinoga.

Väljamaksete töötlemise ajad

Väljamaksete töötlemise ajad on erinevates online kasiinodes erinevad. Enamikus kasiinodes kulub väljamaksete tegemiseks tavaliselt üks kuni kolm tööpäeva. Raha saab kasutada või teisele kontole üle kanda niipea, kui need ecoPayzis ilmuvad. Väljamakse tegemine on võimalik ka mobiilis, eeldusel, et mängijad pääsevad veebikasiinosse mobiili kaudu.

Kuidas EcoPayziga välja võtta
EcoPayzi plussid

EcoPayzi plussid

  • Sisse- ja väljamaksete tegemine ecoPayzi kaudu on kiire ja lihtne. Makseviisi kasutamisega ei kaasne olulist õppimiskõverat.

  • ecoPayzi kasutajad saavad ettemaksuga deebetkaardi. ecoPayz Mastercard võib olla kasulik alati, kui kasutajad ei pääse oma veebikontodele juurde.

  • See toetab 47 erinevat valuutat, mis teeb rahvusvaheliselt maksete tegemise üsna lihtsaks.

  • Tehingud on üsna kiired. Tehingu töötlemiseks pole pikki kinnitusprotsesse.

  • Pakub parimaid turvafunktsioone, mis tagavad kasutajatele tehingute tegemisel meelerahu.

EcoPayzi plussid
EcoPayzi miinused

EcoPayzi miinused

  • Nende teenused pole mõnes riigis saadaval
  • See võtab sisemiste ülekannete eest tasu
  • Kontodel on mitmeid tasemetel põhinevaid piiranguid.
EcoPayzi miinused
EcoPayzi konto avamise protsess

EcoPayzi konto avamise protsess

ecoPayzi konto registreerimiseks peavad kasutajad esmalt külastama ecoPayzi ametlikku veebisaiti ja klõpsama nuppu Registreeru. Seejärel peavad kasutajad sisestama erinevaid üksikasju, nagu e-posti aadress ja elukohariik. Samuti peab kasutaja valima kasutajanime, eelistatud valuuta ja eelistatud keele ning seejärel looma parooli. Vigade tõenäosuse minimeerimiseks peavad kasutajad sisestama loodud parooli kaks korda.

Järgmine samm hõlmab isikuandmete sisestamist. Nende hulka kuuluvad täisnimi, sünniaeg ja mobiiltelefoni number. Kasutajad peavad sisestama ka valideerimiskoodi ning seejärel tingimused läbi lugema ja nendega nõustuma. Konto on kasutamiseks valmis kohe pärast nupu Loo konto klõpsamist. Kasutajad peavad siiski kinnitamiseks klõpsama nende e-posti aadressile saadetud lingil.

Nõuded

Kasutajad peavad ecoPayzi konto avamiseks täitma mõned nõuded. Esimene on see, et kasutajad peavad olema nende riikide elanikud, kus ecoPayz on lubatud. Teine põhinõue on, et kasutaja peab olema vanem kui 18 aastat.

Pangakontoga sidumine

ecoPayzi on võimalik siduda pangakontoga. See muudab raha ülekandmise pangakonto ja ecoPayzi konto vahel üsna lihtsaks.

EcoPayzi konto avamise protsess
EcoPayzi klienditoe võimalused

EcoPayzi klienditoe võimalused

EcoPayzi kasutajad pääsevad klienditeenindusse ligi kahel põhilisel viisil. Need sisaldavad:

  • Reaalajas vestlus Reaalajas vestlusele pääsemiseks peavad kasutajad külastama ecoPayzi abilehte. Reaalajas vestluse alustamiseks peab kasutaja sisestama täisnime, e-posti aadressi ja päringu.

  • Meil: Kliendid saavad klienditoega ühendust võtta ka meili teel, mis saadetakse ecoPayzi abilehel oleva kontaktivormi kaudu.

EcoPayzi klienditeenindusmeeskond on üldiselt sõbralik ja professionaalne. Enamik kasutajaid saab neilt tavaliselt rahuldava vastuse. Mõnikord kulub vastuse saamine aga mitu päeva. See võib olla üsna keeruline juhtudel, kui päringud on kiireloomulised.

EcoPayzi klienditoe võimalused