Top 10 Dogecoin ESportss 2022 -Low Fee Deposits

Nüüdseks on selge, et krüptovaluutadega saab makseid sooritada online eSpordi ennustuslehtedel. Kuid mitte kõik pakkujad ei luba Dogecoiniga veebipõhiseid e-spordiennustusi. Kui leiate platvormi, mis seda digitaalset münti aktsepteerib, annab see juhend teile kogu vajaliku teabe.

Dogecoinil on detsentraliseeritud süsteem ja sellel puudub valitsuse kontroll. Olenemata sellest, kust panustate, on võrk sama. Dogecoini kaudu tehtavad espordiennustused hoiavad teie võrguidentiteedi varjatuna, kuna te ei pea oma tegelikku identiteeti oma hasartmängukontot rahastades avaldama. Uurige, kuidas see töötab e-spordi kihlvedude veebisaitidel.

Top 10 Dogecoin ESportss 2022 -Low Fee Deposits
Kõik, mida peate Dogecoini kohta teadma

Kõik, mida peate Dogecoini kohta teadma

Dogecoin (DOGE) on Litecoinil põhinev Luckycoini avatud lähtekoodiga krüptovaluuta tuletis. Selle töötõendi mehhanism kasutab skriptitehnoloogiat. Mündi lasid turule 6. detsembril 2013 kaks tarkvarainseneri – Oregonis asuva Portlandi osariigis asuv IBMi programmeerija Billy Markus ja tema sõber Jackson Palmer, Adobe Inc. tootejuht Sydneyst Austraaliast.

Kuigi see sai alguse naljast, kandes Shiba Inu koera logo, tõmbas DOGE järk-järgult massidesse, saavutades 2021. aasta maiks enam kui 85 miljardi dollari suuruse turuväärtuse.

Jackson Palmer tahtis nalja teha krüptovaluuta hype ja inimesed kutsusid teda skeptiliseks analüütikuks. Tema säutsud said Dogecoin.com-i tutvustamisel palju positiivset tagasisidet.

Vahepeal üritas Billy Markus krüptovaluutat arendada, kuid tema turundustööd olid viljatud. Ta pöördus Plameri poole ja kasutas Dogecoini müügikära, et müüa tarkvara, mis on nüüd tõeline Dogecoin.

Kõik, mida peate Dogecoini kohta teadma
Kas Dogecoin on populaarne krüptovaluuta?

Kas Dogecoin on populaarne krüptovaluuta?

Dogecoin on ülemaailmne münt ja seda saab kasutada a esports hasartmängude makseviis. Selle laienev kasutajaskond on tingitud tulusatest investeerimisvõimalustest. Erinevalt Bitcoinist on Dogecoinil tahtlikult suur pakkumine. DOGE-ga kauplemist toetavad peaaegu kõik krüptokanalid alates vabaturgudest kuni krüptorahakottide ja -börsideni.

Tundub, et see on populaarne sissemaksemeetod riikides, kus pole veel online-hasartmänge legaliseeritud. Lisaks anonüümsusele on DOGE väga krüpteeritud ja häkkimise tõenäosus on minimaalne.

Dogecoin võimaldab eSpordi panustajatel oma kontosid lihtsalt ja kiiresti rahastada. Igal mündil on konkreetne väärtus ja spordiennustajad saavad neid kasutada oma panuste tegemiseks lemmik esportmängud CS-st: GO, DOTA2, LoL jne.

Kas Dogecoin on populaarne krüptovaluuta?
Kuidas Dogecoiniga hoiustada

Kuidas Dogecoiniga hoiustada

Enne sissemakse tegemist kontrollige uusi mängijaid boonuskoodid ja muud tutvustused. Kui olete valmis, järgige neid juhiseid

 • Avage konto eSportsi kihlveokontoris ja logige sisse
 • Veenduge, et sait aktsepteerib DOGE-i. Lisaks peaks Dogecoin ilmuma kassa jaotises saadaolevate maksevõimaluste loendisse.
 • Liikuge sissemaksete vahekaardile ja klõpsake eelistatud sissemaksemeetodina „Dogecoin”
 • Näete uut akent, kus tehing algatada
 • Esitage oma Dogecoini rahakoti aadress ja sisselogimisandmed
 • Skannige esporti operaatori antud QR-kood või sisestage oma digitaalse rahakoti aadress
 • Sisestage DOGE-sse summa, mille soovite sissemakse teha. Mõned saidid paluvad teil määrata summa USA dollarites ja teisendada see DOGE-sse
 • Kinnitage tehing ja klõpsake nuppu Saada
 • Teie panustamise saldo kajastub mõne minuti pärast

Dogecoini kasutamine Esportsi veebisaitidel

Dogecoini kaevandatakse iga minut ja seda hoitakse krüptorahakotis. Seda rahakotti ei saa pangaga ühendada, kuna peaaegu kõigil riikidel pole DOGE jaoks ametlikke regulatiivseid eeskirju.

Kui Dogecoin on esporti sissemakse meetod, teete tasuta ülekande esports kihlveokontorisse. Kui on mingeid tasusid, sõltub see hasartmängude veebisaidilt, mis on haruldane. Saate DOGE-ga tehinguid teha mis tahes summaga, kuid veenduge, et see jääks operaatori sissemakse limiidi piiresse.

Kuidas Dogecoiniga hoiustada
Kuidas Dogecoini abil väljamakset teha

Kuidas Dogecoini abil väljamakset teha

Kuigi Dogecoini sissemaksed on suhteliselt kiiremad kui väljamaksed, on need kaks protsessi praktiliselt identsed. Kuid igal eSportsi hasartmängusaidil on minimaalne ja maksimaalne väljamakse limiit päevas, nädalas või kuus. Protseduur näeb välja selline:

 • Minge oma esports kihlveokontorisse ja logige sisse oma kontole
 • Minge maksete jaotisse ja klõpsake nuppu "Väljamaksed"
 • Valige väljamakseviisiks Dogecoin
 • Kopeerige oma Dogecoini rahakoti aadress ja sisestage see väljamakse lehele
 • Sisestage väljamakse summa
 • Vajutage kinnitamisnuppu ja oodake, kuni teie Dogecoinid saabuvad
Kuidas Dogecoini abil väljamakset teha
Dogecoini väljavõtmise ajakava ja tasud

Dogecoini väljavõtmise ajakava ja tasud

Kui soovite teada, kui kiiresti raha välja võetakse, siis vastus on, et see sõltub. Loomulikult on see kiirem kui tavalised pangameetodid, kuid alles pärast seda, kui esportsait on teie väljamakse heaks kiitnud. Saidil võib teie mandaatide kinnitamiseks kuluda kuni 48 tundi.

Plokiahela süsteemis ei esine viivitusi, kuna Dogecoini pearaamat töötleb arvukalt tehinguid minutis. Ideaalis peaksite oma kontole võitma päeva või kahe pärast.

Hea uudis on see, et Dogecoini süsteem ei võta e-spordi hasartmängudest väljamaksete eest töötlustasusid. Kihlveokontorid võtavad krüptodevahelise vahetuse ajal ainult tasu, mis on tühine.

Dogecoini väljavõtmise ajakava ja tasud
Dogecoini plussid ja miinused

Dogecoini plussid ja miinused

DOGE-t toetab tohutu krüptokogukond. Saate mündiga vabalt panustada, kui teie riigis on võrguhasartmängud legaliseeritud. Kui teie piirkonnas on panustamine piiratud, kasutage Dogecoinis VPN-i eSpordi veebisait. Lugege DOGE-i kasutamise positiivseid ja negatiivseid külgi kohta espordis panuste tegemisel.

Plussid

 • Lihtsad, kiired ja turvalised tehingud
 • Täielik anonüümsus
 • Kaevandamise piiranguid pole
 • Detsentraliseeritud vahetuse ühilduvus
 • Juurdepääs spetsiaalsetele krüptoboonustele
 • Mängijad saavad pärast panuste võitmist hõlpsalt rohkem DOGE'i

Miinused

Kuigi DOGE-sse investeerimisel on palju eeliseid, näib, et münt on mõne negatiivse teguri tõttu hädas.

 • Kuigi see on lõbus, pole see tõeliselt uuenduslik
 • Tarnekorke pole
 • See on seotud pump-and-dump skeemidega
Dogecoini plussid ja miinused
Dogecoini konto avamise protsess

Dogecoini konto avamise protsess

Esimene samm DOGE'i kasutamiseks veebis panustamiseks on müntide ostmine. Krüptovaluuta ei ole fiat-raha, nii et te ei saa mingil juhul siseneda finantseerimisasutusse ja osta seda. Dogecoinide omandamise protsess toimub veebis.

Alustage registreerumisega usaldusväärsel krüptovahetusplatvormil, nagu Binance. Oodake, kuni teie profiil kinnitatakse meili teel. Seejärel saate sirvida avatud turul saadaolevaid krüptosid ja vaadata, kas DOGE tasub investeerida.

DOGE-t on võimalik osta rahvusvaheliselt aktsepteeritud deebet- ja krediitkaartidega. Teise võimalusena võite vahetada Bitcoini, Ethereumi või Rippeli Dogecoini vastu. Kui mündid on ülekandmiseks valmis, salvestab börs need teie rahakotti ja teilt ei võeta sentigi tasu.

Dogecoini konto avamise protsess
Kuidas luua digitaalset Dogecoini kontot

Kuidas luua digitaalset Dogecoini kontot

Tõenäoliselt peate looma rahakoti parooliga, mida kasutate veebis oma e-spordi kihlvedude konto rahastamisel. Selleks ei ole vaja pangakontot ja vanusepiirangut pole. Digitaalse rahakoti avamise sammud on järgmised.

 1. Leidke mainekas ja kontrollitud krüptovahetus ning registreeruge
 2. Valige sobiv Dogecoini rahakott (MultiDoge/full või Dogecoin Core/light) ja järgige selle avamisel juhiseid
 3. Laadige oma nutitelefoni alla Dogecoini rahakotirakendus
 4. Avage rakendus
 5. Valige kasutatavad krüptovaluutad ja märkige üles hoiuse aadress
 6. Kinnitage oma aadress
Kuidas luua digitaalset Dogecoini kontot
Dogecoini klienditoe valikud

Dogecoini klienditoe valikud

Dogecoini rahakoti pakkujatega saab otse nende veebilehtedelt ühendust võtta järgmiste vahenditega:

 • Reaalajas vestlus
 • Meil
 • Abi/KKK leht

Üksikasjalikud juhendid vastavad sellistele küsimustele nagu krüpto kasutamine, hind ja arveldamine vahetussaidil. Vastupidi, litsentsitud Dogecoin pakub laitmatut klienditeenindust e-spordi kihlvedusid. Lisaks võib tugiosakonnal olla telefoniliin, mis tagab kiireloomuliste asjade võimalikult kiire lahendamise.

Dogecoini klienditoe valikud