Top 10 Bank transfer ESportss 2022 -Low Fee Deposits

Pangaülekanne on täpselt selline, nagu see kõlab – see on ülekanne otse pangakontolt teisele pangakontole või veebipõhisele maksekontole. Isik logib oma panka sisse, määrab isiku või ettevõtte andmed, kellele ta soovib raha kanda, valib summa ja esitab pangale täitmiseks taotluse.

See, kui kaua tehingu sooritamine aega võib võtta, oleneb saajast. Mõned tehingud on peaaegu kohesed, samas kui teiste sooritamiseks võib kuluda paar tundi või isegi paar päeva.

Top 10 Bank transfer ESportss 2022 -Low Fee Deposits
Kas pangaülekanne on populaarne?

Kas pangaülekanne on populaarne?

Üldjuhul tegid ülekanded pangad, mistõttu ei ole võimalik seda tüüpi tehingute puhul välja tuua ühtegi konkreetset lähtepunkti. Seda tüüpi tehingute kasutamisel on mitmeid eeliseid, eriti neile, kes kasutavad palju Interneti-panka. Enamiku pankade puhul piisab, kui kasutaja on saaja andmed seadistanud, vaid mõne klõpsuga, et teha sellele kontole edasisi tehinguid.

Neil, kes kasutavad online-kasiinosid ja online-kihlveofirmasid, on lihtne oma panustamiskontot pangaülekandega täiendada.

Paljudel neist on maksevõimalusena pangaülekanne. Soovitatav on vaadata nende makselehte, et teha kindlaks, millised seda makseviisina pakuvad. Kuna pangaülekanded on pangakontoga inimestele lihtsad võimalused, on see muutunud populaarseks kõik riigid makseviisina ja väga vähe on panku, kes seda tüüpi tehinguid ei luba.

Mõned kasutajad võivad olla mures sellise raha ülekandmise turvalisuse pärast, kuid on olemas viise, kuidas pangakontolt ülekandmisel isikuandmeid kaitsta.

Kas pangaülekanne on populaarne?
Pangaülekande kasutamine veebipõhistes kihlveokontorites

Pangaülekande kasutamine veebipõhistes kihlveokontorites

Mõnel juhul võib olla võimalik siduda Interneti-spordiennustuse konto oma pangakonto andmetega, nii et ülekande saab sooritada vaid mõne klõpsuga. Siiski on oluline meeles pidada, et iga pank töötab veidi erinevalt. Neil on erinevad protsessid, et kaitsta kasutajat raha ülekandmise ajal.

Mõned võivad soovida, et kasutaja läbiks "turvaküsimuse" protsessi, samas kui teised võivad saata kinnituskoodi, mis tuleb ülekande lõpuleviimiseks sisestada. Kasutajal on hea mõte protsessiga tutvuda enne, kui ta seda kasutama hakkab.

Enamasti pole kasutajal vaja teha muud, kui minna esports kihlveokontol makselehele ja valida makseviisiks 'pangaülekanne'. See annab seejärel võimaluse luua ühendus konkreetse pangaga, kus kasutaja peab oma kontole sisse logima ja tehingu lõpule viima.

Mõlemad espordi kihlvedude sait ja pangal võivad olla piirangud sel viisil ülekantavale rahasummale, eriti kui kasutaja asub teises riigis kui kasiino või kihlveosait. Oluline on eelnevalt kontrollida, kas limiit kehtib.

Pangaülekande kasutamine veebipõhistes kihlveokontorites
Kuidas teha pangaülekandega väljamakset

Kuidas teha pangaülekandega väljamakset

Kui kõik võidud on kihlveosaidi kasutaja kontole kantud, on tal võimalus raha välja võtta. Seda saab teha ka pangaülekandena, kui sait seda meetodit pakub. Tuleb märkida, et mõned saidid ei luba kasutajal raha välja võtta muul viisil, kui nad kasutasid viimase sissemakse tegemiseks.

Näiteks kui viimane sissemakse tehti e-rahakoti võimalust kasutades, siis ei tohi te raha välja võtta pangaülekannet.

Samuti peab kasutaja kontrollima kehtivaid väljamaksepiiranguid. Sait ise ei pruugi lubada raha väljavõtmist enne, kui konto saldo jõuab teatud summani. See on saiditi erinev.

Kuidas teha pangaülekandega väljamakset
Pangaülekandega väljamaksete töötlemisajad

Pangaülekandega väljamaksete töötlemisajad

Töötlemisajad on veel üks tegur, mida tuleks arvesse võtta ja need on samuti erinevates kohtades erinevad. Mõne saidi puhul võib raha pangakontole ilmumiseks kuluda vaid paar tundi, kuid teistel juhtudel võib kuluda paar päeva. Mobiiltelefoni kasutades on võimalik raha välja võtta, kui kihlveosait on mobiilitoega ning enamikele kihlvedude ja online-kasiinode saitidele pääseb nüüd ligi ka mobiiltelefoniga.

Pangaülekandega väljamaksete töötlemisajad
Pangaülekande plussid ja miinused

Pangaülekande plussid ja miinused

Plussid

  • Lihtne viis raha ülekandmiseks kihlvedude pakkuja kontole
  • Ülekandmisel pole vaja täiendavaid rakendusi
  • Sageli saab seda teha otse spordiennustuste saidilt
  • Laialdaselt kasutatav viis raha ülekandmiseks, kuna enamikul inimestel on pangakonto
  • Täiendavat turvakihti saab lisada kolmanda osapoole ülekanderakenduse abil, nii et pangaandmeid ei pea alati teenusepakkuja kontole lisama

Miinused

  • Mõnel juhul võib osutuda vajalikuks pangakonto andmete lisamine espordikihlvedusidi kontole, mis võib põhjustada turvaprobleeme
  • Mõned töötlemisajad on pikad ja võtavad mitu päeva
  • Kõik saidid ei paku valikuna pangaülekannet
Pangaülekande plussid ja miinused
Kuidas kontot seadistada

Kuidas kontot seadistada

Esimene samm, mida iga spordiennustussaidi kasutaja peab tegema, on teenusepakkuja juures konto avamine. See hõlmab isikuandmete esitamist ja mõnel juhul võib teenusepakkuja nõuda lisateavet, näiteks dokumente nime, vanuse ja aadressi kinnitamiseks. See on vajalik nende kohustuste täitmiseks tagamaks, et kõik kasutajad kasutavad saiti seaduslikult. Kui konto on loodud, saab kasutaja seda teha vali makseviis mida nad tahavad kasutada.

Tuleb märkida, et kasutaja saab soovi korral makseviisi muuta, seega võib tema esimene tehing olla krediitkaardiga, järgmine aga pangaülekandega. E-spordikihlvedude pakkuja juures konto avamiseks ei ole pangakonto omamine hädavajalik ja kasutajad peaksid olema teadlikud, et nad peavad järgima oma riigis kehtivaid vanusepiiranguid, kui soovivad avada espordiennustuse konto.

Kehtida võivad ka muud piirangud, kuid need on saiditi ja riigiti erinevad.

Kuidas kontot seadistada
Pangaülekande klienditoe võimalused

Pangaülekande klienditoe võimalused

Kasutajad, kes valivad pangaülekannete, leiavad, et neile on saadaval palju tuge. Ilmselgelt ei saa igas pangas pakutavat tuge loetleda, kuid enamikul pankadel on neile, kes soovivad nendega ühendust võtta, mitmeid võimalusi. Nende hulka kuuluvad telefonikõnede keskused, e-posti tugi ja reaalajas vestlus. Valikud on pangati erinevad. Enamik neist valikutest on saadaval ööpäevaringselt, kuid jällegi on see erinev.

Esporti kihlvedude saidil on saadaval sama palju võimalusi, nii et kui probleem on teenusepakkuja kontole ülekande tehnilistes aspektides, saavad sealsed töötajad aidata. Kuna kihlvemissaidid on klientidele kättesaadavad igal kellaajal öösel või päeval, on tugi sageli saadaval ka pidevalt.

Pangaülekande klienditoe võimalused