Top 10 American Express ESportss 2022 -Low Fee Deposits

AmEx asutati 18. märtsil 1850 New Yorgis. Ettevõte on spetsialiseerunud kaardimakse- ja reisiteenustele. 1958. aastal tutvustasid nad esimest American Expressi kaarti ja sellest ajast alates on nad oma pakkumisi uuendanud. Nad pakuvad ettemakstud kaarte, kinkekaarte, krediitkaarte, ärikrediitkaarte, ettevõtte programme, hoiusertifikaate (CD-sid) ja hoiukontosid.

Kas American Express on populaarne?

Algselt töötas American Express USA veebikaupmeestega, kuid tänaseks on nende teenused saadaval enam kui 160 osariigis ja territooriumil üle maailma. 2020. aasta seisuga oli ettevõttel ainuüksi USA-s registreeritud umbes 10,6 miljonit kaupmeest. American Express pakub Platinum Cardi ja muid suurepäraseid pakkumisi, näiteks concierge-teenuseid. Ettevõte väljastab madala aastatasuga ka mittereisikaarte. Enamikul Amexi kaartidel on ühe pühkimise kohta tulusad hüved.

Suurepärase mainega Amex on esport-hasartmängude jaoks väga soovitatav. Tehingud on kaitstud täiustatud kaarditurbega, nagu kaardi identifitseerimisnumber (CID). Kõigil American Expressi spordisaitidel on kassaosas uhkelt AmExi logo.

Veel üks viis teada saada, kas see makseviis aktsepteeritud on tugineda sellel lehel postitatud ekspertide soovitustele. Amexi kaardid teenivad lisapunkte nende mobiilse kasutatavuse eest. Rakendus eelistab panustajaid, kes eelistavad panustada nutitelefoni kaudu.

Top 10 American Express ESportss 2022 -Low Fee Deposits
American Expressi kasutamine veebipõhistes kihlveokontorites

American Expressi kasutamine veebipõhistes kihlveokontorites

American Expressi pank on rangelt ainult internetipank ja võimaldab siduda Amexi kaarte hoiukontoga. Kaardiomanikud saavad linkida ka muude väliste pangakontodega. Kuid lingitud kontod peavad olema isiklikud ja aktiivsed ning kandma Amexi kaardil sama nime.

Välise pangakontoga ühenduse loomisel peab klient esitama oma kontonumbri ja marsruudinumbri. Mängurid naudivad oma panuste Amexi kaudu rahastamisel kõrgemaid tehingulimiite, võimaldades neil pääseda juurde VIP-pakkumistele, mida eSpordi platvormid regulaarselt välja kuulutavad.

American Expressi kasutamine veebipõhistes kihlveokontorites
Kuidas teha sissemakset American Expressiga

Kuidas teha sissemakset American Expressiga

Uskumatu pöördekiirus ja töötlemise lihtsus käivad käsikäes American Expressi sissemaksetega, mis toimivad järgmiselt.

 1. Registreeruge ühes parimas American Expressi kihlveokontoris
 2. Suunduge panganduse/maksete/kassa valdkonda
 3. Otsige pakutavate maksevõimaluste hulgast üles Amexi logo ja klõpsake sellel
 4. Esmakordse sissemakse puhul küsib sait Amexi kaardi numbrit
 5. Valige riik (kus kihlveosait tegutseb)
 6. Sisestage sissemaksena paigutatava sularaha summa
 7. Järgige OTP ja kahefaktorilise kinnitamise juhiseid
 8. Klõpsake nuppu Esita ja raha kantakse kohe üle

Enne ülekande tegemist on ülioluline kontrollida kihlveokontori sissemakse limiiti, kuna see on saiditi erinev. Amex võtab 2,5% - 3,5% sissemakse summast. Parimad American Expressi kihlveofirmad ei võta sissemaksetasusid, kuna tehingud on nende saitide kasvu jaoks üliolulised.

Sageli maksab ülekande eest eSpordi operaator. Sageli pakuvad kihlveod American Expressi kasutamise eest eriboonuseid. See võib juhtuda, kui platvorm maksab selle makseviisi toetamise eest madalamaid tasusid.

Kuidas teha sissemakset American Expressiga
Kuidas teha American Expressiga väljamakset

Kuidas teha American Expressiga väljamakset

American Express väljamaksed online kihlvedude kaudu on üsna haruldased. Täiesti hea on võitude väljavõtmine mobiiltelefoniga. Siin on, mida on vaja raha väljamaksmiseks.

 1. Klõpsake kassa jaotises väljamakse nuppu
 2. Valige väljamaksmiseks American Express
 3. Sisestage, kui palju välja võtta
 4. Viige kinnitamine lõpule
 5. Klõpsake nuppu Esita

Väljamaksed ei ole kohesed, vaid on suhteliselt kiiremad kui enamik krediitkaarte. Väljamakseajad on spordiennustuste lõikes erinevad. Kuid raha peaks olema mängija käsutuses 24 tunni jooksul pärast kihlveokontori heakskiitu. Väljamaksetasud määrab eSpordi kihlvedude vahendaja ja kasutusel oleva Amexi kaardi täpne tüüp.

Kui American Expressi eSportsi kihlveokontor ei toeta otsest väljamakset Amexi kaartidelt, on valikus palju erinevaid meetodeid. Olgu selleks krediitkaart, e-rahakott, eCheck või otsene pangaülekanne – alati leidub mugav lahendus. Kliendid peavad avama konto nende pakkujate juures ja kandma võidud kihlveokontorilt üle.

Kuidas teha American Expressiga väljamakset
American Expressi plussid ja miinused

American Expressi plussid ja miinused

Alates tipptasemel veebikaitsest kuni reisikindlustuseni – Amexi kaardid on tuntud suurepäraste eeliste poolest. Nad pakuvad boonuspunkte, mida saab teatud jaemüüjatelt ostes sularahaks vahetada.

Amexi krediitkaart kasutab kiibitehnoloogiat, mida uuendatakse regulaarselt. See on turvalisem valik kui enamiku kaartide tagaküljele manustatud tüüpiline magnetriba. Teisest küljest ei paku American Express täielikke pangateenuseid ja kliendid ei saa arvelduskontot avada.

Plussid

 • Konkurentsivõimeline intress hoiukontole
 • Kuutasud puuduvad
 • Puuduvad tasakaalunõuded
 • Boonuspunkt ja ostude tagastus
 • Kõrgetasemelised turvaprotokollid

Miinused

 • Arvelduskonto valiku puudumine
American Expressi plussid ja miinused
American Expressi konto avamise protsess

American Expressi konto avamise protsess

Need, kes soovivad e-spordis panustamiseks kasutada American Expressi, peaksid avama hoiukonto ja rahastama seda. Kuna American Express järgib rahapesuvastast põhimõtet, küsib ettevõte kontot avada soovivatelt inimestelt üksikasjalikku teavet.

Vastavalt föderaalseadusele peab Amex hankima ja autentima isikut tuvastavad andmed, mida iga kasutaja esitab. Kõik taotlejad peavad olema vähemalt 18-aastased. American Expressi konto avamiseks on vaja järgmist teavet.

 • Maksukohustuslasena kood – TIN, SSN või ITIN
 • Füüsiline aadress
 • Sünnikuupäev
 • Tööhõiveteave
 • E-posti aadress
 • Telefoninumber
American Expressi konto avamise protsess
Kuidas kontot seadistada

Kuidas kontot seadistada

Veebikonto on kasulik veebitehingute jaoks, näiteks e-spordi kihlveod. Igaüks, kellel on Amexi kaart või hoiukonto, saab veebikonto avada järgmiste lihtsate sammudega:

 1. Külastage American Expressi ametlikku lehte
 2. Klõpsake nuppu Loo võrgukonto
 3. Esitage isikuandmed
 4. Sisestage kaardi esiküljel kuvatav 15-kohaline number
 5. Sisestage 4-kohaline kaardi ID

Kliendid saavad American Expressiga avada erinevaid kontosid: kõrge tootlikkusega säästukonto, hoiusesertifikaadi konto ja individuaalsed pensionikontod. Neid kontosid tuleb rahastada vastavalt 60 päeva ja 30 päeva jooksul pärast kinnitamist. Nende rahastamata jätmine toob kaasa sulgemise.

Kuidas kontot seadistada
American Expressi klienditoe võimalused

American Expressi klienditoe võimalused

American Express seab oma kliendid esikohale ja seetõttu on neil mitmeid suhtluskanaleid:

 • Reaalajas vestlus
 • Abikeskus
 • Otsingumootor
 • Telefonikõne
 • Mail

Abikeskus on peamine Amexi teabekeskus, kust kliendid leiavad vastused enamikule korduma kippuvatele küsimustele. Ulatuslik jaotis sisaldab juhiseid konto avamise, vaidluse algatamise, kaardi asendamise ja krediidiskoori päringu kohta.

Veebiagendiga saab rääkida ka reaalajas vestluse funktsiooni kaudu, kuid nad peaksid sisse logima oma kasutajatunnuse ja parooliga. Lehe Kontaktandmed allservas on nimekiri telefoninumbritest, mille kaudu saab küsida erinevate teenuste kohta.

Enamik neist töötab 24/7, samas kui mõned on kättesaadavad teatud kellaaegadel. Lisaks on igal Amexi kaardi tagaküljel telefoninumber ja kasutaja saab sellele igal ajal abi saamiseks helistada.

American Expressi klienditoe võimalused