Best Esports Betting Payment Methods

Espordi kihlvedude populaarsus on viimastel aastatel tõusnud. Selle tulemuseks on arvukad kihlveokontorid, kes pakuvad erinevaid esport-kihlvedude turge. Bookies pakuvad selle valdkonna jaoks erinevaid makseviise. Erinevate pangandusvõimaluste olemasolu aitab neil jõuda laiema klientuurini. 

Kõigil makseviisidel on oma unikaalsed plussid ja miinused, mis võivad mängija jaoks parima valiku tegemise pisut keeruliseks muuta. See artikkel toob aga esile mõned populaarsed maksevõimalused, mida esporti panustajad kasutavad, ja kriteeriumid, mida kasutatakse erinevate võimaluste kaalumiseks.

Bitcoin

Bitcoin on espordiennustuse piirideta maksevõimalus, mis võimaldab osapoolte vahel sujuvalt erinevates summades raha üle kanda. See on populaarne digitaalse valuuta vorm erinevatesse klassidesse kuuluvate inimeste seas üle kogu maailma. Üksikisikud ja ka ettevõtted saavad bitcoine kasutada kaupade ja teenuste ostmiseks, nagu tavaliste valuutavormide puhul. 

Kuva rohkem...
American Express

AmEx asutati 18. märtsil 1850 New Yorgis. Ettevõte on spetsialiseerunud kaardimakse- ja reisiteenustele. 1958. aastal tutvustasid nad esimest American Expressi kaarti ja sellest ajast alates on nad oma pakkumisi uuendanud. Nad pakuvad ettemakstud kaarte, kinkekaarte, krediitkaarte, ärikrediitkaarte, ettevõtte programme, hoiusertifikaate (CD-sid) ja hoiukontosid.

Kuva rohkem...
MasterCard

Mastercard on üks populaarseimaid krediitkaardivõrke, mida kasutatakse veebimaksete töötlemiseks kogu maailmas. Enamik eSpordi kasiinosid on aktsepteerinud Mastercardi, kuna see on usaldusväärne ja mugav makseviis. Mängijad saavad Mastercardi kasutada turvaliste rahaülekannete tegemiseks, nagu sisse- ja väljamaksed. 

Kuva rohkem...
Neteller

Neteller on elektrooniline rahaülekanne, mida kasutatakse mitmesugustes online-kaubandustegevustes, sealhulgas maksete tegemisel spordiennustussaitidele ja veebis. Seda saab kasutada otse Net+ kaardiga raha väljavõtmiseks või pangakontole ülekandmiseks. Teenus kuulub ettevõttele PaySafe Group, mis on sellest ajast peale omandanud Netelleri endise konkurendi Skrilli. See on üks peamisi e-ülekandeteenuseid, mis asutati 1999. aastal. See alustas tegevust Kanadas, kuid 2004. aastal kolis see Mani saarele. Pärast Skrilli omandamist sai sellest üks suurimaid e-raha ülekandeteenuseid.

Kuva rohkem...
PayPal

PayPal on digitaalne rahakott, mis kuulub Ameerika rahvusvahelisele ettevõttele PayPal Holdings, Inc. 2021. aasta Fortune 500 edetabelis 134. korporatsioon on vaieldamatult 2021. aasta suurim e-rahakott maailmas. PayPal on saadaval peaaegu kõigis riikides, kus on veebipõhised rahaülekandesüsteemid. . See pakub tasulisi ülekandeteenuseid erinevatele veebimüüjatele, sealhulgas spordiennustuste veebisaitidele.

Kuva rohkem...
Skrill

Skrill on märkimisväärne digitaalse rahakoti pakkuja, mis teenindab 130+ riiki üle maailma. Kasutajad naudivad selle rahaülekandeteenuste kasutamist, kuna see on kiire, usaldusväärne ja hämmastavalt lihtne kasutada. Lisaks toetab see paljusid makseviise, sealhulgas pangaülekannet ning krediit- ja deebetkaarte.

Kuva rohkem...
Visa

Visa on elektrooniline rahaülekandesüsteem, mis hõlbustab pankade, kaupmeeste, tarbijate ja pangaasutuste vahelisi tehinguid. See on üks mugavamaid digitaalseid maksevõimalusi, mida kasutatakse kogu maailmas. Isegi litsentsitud kihlveokontorid kasutavad Visat sissemaksemeetodina tänu mitmele kaitsekihile. 

Kuva rohkem...
Bank transfer

Pangaülekanne on täpselt selline, nagu see kõlab – see on ülekanne otse pangakontolt teisele pangakontole või veebipõhisele maksekontole. Isik logib oma panka sisse, määrab isiku või ettevõtte andmed, kellele ta soovib raha kanda, valib summa ja esitab pangale täitmiseks taotluse. 

Kuva rohkem...

EcoPayz

Turvalised makseviisid

Turvalised makseviisid

Panustajatele on mugav kasutada maksekanalit raha sisse- või väljamaksmiseks vaid siis, kui nad on kindlad, et makseviis on turvaline. Selleks peavad nad arvestama turvaelementidega. Mõned kontrollitavad turvafunktsioonid on allpool esile tõstetud.

Krüpteerimine

Iga tähelepanelik panustaja peaks tagama, et makseteenuse pakkuja krüpteerib kogu finants- ja isikliku teabe, et kaitsta neid uudishimulike pilkude eest. Samuti peaks kasutatav krüpteerimistehnoloogia olema uusim ja turvalisem.

Autentimine

Teine oluline turvafunktsioon, mida tuleks kaaluda, on autentimine. Kõik väljaminevad sissemakse- või väljamaksetaotlused peaksid nõudma nõuetekohast autentimist tagamaks, et volitamata isikud ei tee tehinguid mängija kontoga. Kahefaktoriline autentimine on üks levinumaid turvaelemente, mida veebimaksega kauplejad ja kasiinod kasutavad. See tutvustab autentimisprotsessis täiendavat turvaetappi.

Pääsukoodid

Pääsukoodid on viimastel aastatel muutunud üsna tavaliseks. Need on täiendav turvaetapp, mis nõuab kasutajatelt täiendava turvalise parooli sisestamist, mille makseteenuse pakkuja saadab tavaliselt kasutaja meilile või telefonile.

Lisaks turvaelementidele peaksid panustajad arvestama ka makseteenuse pakkuja üldise mainega. See, millel on olnud palju maksepettuse juhtumeid, ei ole tõenäoliselt hea valik, olenemata selle pakutavatest turvaelementidest.

Turvalised makseviisid
Pangandusmeetodi valimine

Pangandusmeetodi valimine

Esporti panustajad peaksid pangameetodi valimisel arvestama paljude kaalutlustega, et tagada parim tulemus. Teadliku valiku tegemiseks võib vaja minna veidi uurimistööd. Siin on mõned peamised kaalutlused.

 • Tehingu limiidid: Tehingulimiidid viitavad summale, mille panustajad saavad pangameetodi kaudu ühe päeva jooksul või ühe tehinguga tehinguid teha. Selle kaalutluse puhul peaks peamiseks mõjutajaks olema panustaja rahasumma. Näiteks peaksid high roller-panustajad kaaluma ainult kõrgete tehingulimiitidega pangavõimalusi.

 • Väljavõtmise ajad: Mõned makseviisid piiravad tavaliselt väljamakseaegu kindlatel päevadel ja ainult mõnel nädalapäeval. See võib mõnele panustajale üsna ebamugav olla. Sama kehtib ka väljamaksete töötlemise aegade kohta. Hea valik pakub minimaalset väljamaksete töötlemise aega ja võimaldab väljamakseid teha igal ajal.

 • Turvalisus: Turvalisus on ilmselt kõige ilmsem kaalutlus. Mängijad peaksid piirama oma valikuvõimalusi ainult nende pangameetoditega, mis tagavad kõigi tehtud tehingute kõrgeima turvalisuse. Sama kehtib ka privaatsuse kohta.

 • Tasud: Sisse- või väljamaksete eest võetav summa peaks samuti mõjutama mängija pangandusmeetodi valikut. Maksekanaleid, mis pakuvad madalaid tasusid või isegi mitte mingeid tasusid, eelistavad enamik mängijaid tavaliselt rohkem.

 • Pangandusfunktsioonid: Erinevatel pangameetoditel on erinevad pangafunktsioonid. Mängijad peaksid alati valima need, mis pakuvad kõige kasulikumaid ja funktsionaalsemaid funktsioone, et nautida kõige rohkem eeliseid.

 • Kasutajatugi: Klienditeenindus on üks enim tähelepanuta jäetud kaalutlusi, mida panustajad pangameetodi valimisel arvestavad. Kuigi mõne tipppanganduse pakkuja puhul on see haruldane, võib siiski tekkida probleeme sissemakse või väljamaksega. Need nõuavad probleemide lahendamiseks suhtlemist klienditeenindusega. Seega peaksid panid valima pangateenuse pakkujad, kes pakuvad koheselt sõbralikku ja professionaalset klienditeenindust.

Pangandusmeetodi valimine
Kuidas sissemakset teha

Kuidas sissemakset teha

Esporti panustamiseks sissemakse protsess on tavaliselt üsna lihtne, kuid see sõltub peamiselt kasutatavast pangameetodist. Mõnel juhul on sissemakse tegemiseks rohkem kui üks viis. Näiteks saab sissemakseprotseduuri algatada kihlveosaidilt või pangasaidilt. Ükskõik millisel juhul on tulemus tavaliselt sama, sealhulgas võimalikud tehingutasud.

PayPali kasutamine e-spordi kihlveosaitidel

PayPal on üks paljudest maksevõimalustest, mida mängijad saavad kasutada spordiennustuste sissemaksete või väljamaksete tegemiseks. See kehtib eriti siis, kui tegemist on espordile panustamine rahvusvahelistel kihlveosaitidel. Makseviisiga sissemakse protsess on suhteliselt lihtne ja kiire. Siin on juhised, mida järgida.

Protsess

Esimene samm on sisse logida või registreeruda kontole kihlvemissaidil, mis aktsepteerib PayPali sissemakseid ja pakub esporti. Seejärel saab mängija navigeerida pangalehele ja seejärel kerida, et leida PayPali sissemakse valik. PayPali sissemaksevalikuni jõudmise protsess võib olenevalt kasutajaliidest mõnel kihlvemissaidil erineda.

Pärast PayPali sissemakse valikul klõpsamist peaks kihlvemissait avama vormi, kuhu panustaja peab oma andmed täitma. Üksikasjad hõlmavad nime, PayPali e-posti aadressi ja summat, mille tegija soovib sissemakse teha. Pärast andmete õigsuse kinnitamist suunab kihlveosait panustaja tema PayPali kontole.

Seejärel peab panustaja oma kontole sisse logima ja omama piisavalt raha sissemakse tegemiseks ja tehingu kinnitamiseks. Kui kõik on kontrollitud, peab korraldaja sisestama ainult oma mandaadid, sealhulgas paroolid, ja esitama tehingutaotluse.

PayPali sissemakseid töödeldakse tavaliselt reaalajas. See tähendab, et sissemakstud summa peaks kajastuma mängija mängukontol peaaegu kohe, kui tehinguprotsess on lõppenud.

Kuidas sissemakset teha
PayPali kohta

PayPali kohta

PayPal on üks populaarsemaid makseviise spordiennustuses. See kuulub Ameerika rahvusvahelisele finantstehnoloogiaettevõttele PayPal Holdings, Inc. See e-rahakott võimaldab teha tehinguid erinevates valuutades. Maksesüsteem on saadaval peaaegu kõigis riikides. See on üks peamisi põhjuseid, miks enamikul esporti kihlveoturge pakkuvatel kihlveokontoritel on see pangandusvõimalus, kuna see tagab, et enamik panustajaid saab raha hõlpsalt ja mugavalt sissemakse teha. Siin on ka muud põhjused, miks PayPal on nii populaarne.

 • Kasutuslihtsus: Kõigist sissemaksevõimalustest on PayPal üks lihtsamini kasutatavatest. See on nii lihtne, et isegi spordiennustuse alustajad eelistavad seda.

 • Kiire töötlemine: PayPali sissemaksed tehakse reaalajas. See tähendab, et panustajad ei pea ootama töötlemist, et saada raha oma kihlvedude kontole ja jätkata spordiennustuste nautimist.

 • Usaldusväärne turvalisus: PayPal on üks kõige turvalisemaid makseviise spordiennustuste jaoks. Panijad ei pea muretsema petturitele raha kaotamise pärast, kui nad võtavad kasutusele asjakohased ettevaatusabinõud.

 • Hoiustel ei tasu: PayPal ei võta spordiennustussaitidele sissemakstud raha eest tasu. Panijad saavad seega teha sissemakseid täpselt vajaliku summa ulatuses. See aitab neil ka raha paremini hallata.

PayPali kohta
Kuidas PayPali abil võite välja võtta

Kuidas PayPali abil võite välja võtta

Õnnelikel mängijatel, kes panustavad ja võidavad esports, on võimalus oma võidud uuesti panustada või need välja võtta. Need, kes otsustavad võidu välja võtta, peavad kaaluma mitmesuguseid maksevõimalusi. PayPal on endiselt üks levinumaid võimalusi, mida väljamaksete tegijad eelistavad.

Enamik selle põhjuseid on peaaegu sarnased sellega, miks nad eelistavad seda makseviisi sissemaksete tegemiseks kasutada. Ainus peamine erinevus on see, et PayPali kaudu tehtud väljamaksed võtavad erinevalt sissemaksetest tunduvalt kauem aega, mida tavaliselt töödeldakse koheselt.

Väljavõtmise protsess

Taganemisprotsessi alustamiseks, peavad panustajad esmalt oma panustamiskontole sisse logima. Järgmine oluline samm on kontrollida nende kontodel saadaolevat summat. See on oluline, kuna see näitab maksimaalset summat, mille nad saavad välja võtta. Seejärel saavad mängijad liikuda väljamakselehele ja valida väljamaksevõimaluseks PayPali.

Tavaliselt nõuab kihlveosait mängijatelt enne väljamakseprotsessi algust teatud teabe täitmist. See kehtib eriti esmakordsete väljamaksete kohta. Mängijad peavad sisestama üksikasjad selle PayPali konto kohta, kuhu kihlveokontor peaks väljavõetud raha kandma.

Samuti peavad nad märkima väljavõetava summa. Tähelepanu väärib see, et ennustuskonto saldos kajastuv summa ei ole tavaliselt summa, mida mõnel juhul saab välja võtta. Mõned kihlveokontorid nõuavad väljamaksete töötlemise tasu, millega tuleb arvestada.

Töötlusaeg

Ka töötlemisajad on erinevate kihlvedude vahel erinevad. Põhjus on selles, et esitatud taganemistaotluste kinnitamine ja kinnitamine võtab aega erinevalt. Kui aga kihlveokontorid on väljamaksetaotlused heaks kiitnud, kulub PayPalil tehinguprotsessi lõpuleviimiseks tavaliselt üsna vähe aega.

Kinnitatud tehingute maht võib mõjutada kihlvedude aega. Kihlveosaitidel, mis pakuvad kiireid väljamaksete tehinguaegu, on panustajad tavaliselt oma kontodelt raha välja võtnud 24 tunni jooksul.

Kuidas PayPali abil võite välja võtta
Parimad makseviisid e-spordi kihlvedude jaoks

Parimad makseviisid e-spordi kihlvedude jaoks

Espordiennustuste maksevõimaluste hindamine pole päris lihtne. Selle põhjuseks on arvukad kaalutlused, mida tuleb arvesse võtta, millest enamikku võib olla raske eristada. Iga makseviisi juures torkavad aga silma mitmed asjad, mida saab kasutada suurepäraste näitajatena.

Esimene ja kõige olulisem kaalutlus on, kas makseviis on õigustatud. Selle põhjuseks on asjaolu, et tööstuses kerkib esile arvukalt maksevõimalusi, mille peamine eesmärk on petta panureid. Seetõttu võetakse hinnangutes arvesse ainult seaduslikult registreeritud ja pangateenuste osutamiseks litsentsitud maksevõimalusi.

Muude maksevõimaluste järjestamisel võetud kaalutluste puhul aitavad paremusjärjestusel kaasa laialdased teadmised maksevõimaluste kohta ning mängijate kogemused, mis on esitatud nende tagasisides ja arvustustes. Mõned muud tegurid, millel ülevaatamise maksevõimalused põhinevad, on allpool esile tõstetud.

 • Juurdepääsetavus: Maksevõimaluse juurdepääsetavus on üsna ilmne pingerea tegur. Selle põhjuseks on asjaolu, et panustajad valivad tavaliselt neile kättesaamatud maksevõimalused. Juurdepääsetavust võivad mõjutada sellised tegurid nagu jurisdiktsiooniga seotud probleemid. Mida kättesaadavam on maksevõimalus, seda kõrgemal on see.

 • Turvalisus: Nagu varem mainitud, on turvalisus üks peamisi funktsioone, mida esportlased maksevõimaluste otsimisel arvestavad. Sel põhjusel on parimaid turvaelemente pakkuvad maksevõimalused kõrgemal kohal. Sama kehtib ka privaatsusfunktsioonide kohta. Edetabelid jõuavad tavaliselt kõige pisematesse üksikasjadesse, kuna enamik maksevõimalusi rakendab peaaegu kõiki parimaid saadaolevaid turvaelemente.

 • Populaarsus pakkujate seas: Enamik spordiennustusi pakuvad tavaliselt populaarsuse alusel maksevõimalusi. Populaarsust saab kasutada kvaliteedi ja usaldusväärsuse näitajana. Pakkujate seas populaarsemad maksevõimalused väärivad seega kõrgemat hinnangut.

 • Klienditugi: Teine oluline tegur, mida makseviiside järjestamisel arvestada, on klienditeenindus. Makseviisid, mis pakuvad suurepärast klienditeenindust, peaksid üldiselt olema kõrgemal kohal kui need, mis pakuvad kehva või puuduvat kliendituge. Professionaalsus, kättesaadavus ja klienditoe kanalid on mõned kaalutlused, mida klienditeeninduse järjestamisel kasutatakse.

 • Kasutajaliides: Edetabelit mõjutab ka makseviisi kasutajaliides või kasutajasõbralikkus. Maksevõimalused, mida on lihtne ja meeldiv kasutada, saavad kõrgemaid hinnanguid. Selle põhjuseks on asjaolu, et nad mahutavad rohkem kliente, sealhulgas espordikihlvedude maailmas algajaid.

 • Töötlemise ajad: Erinevatel maksevõimalustel on erinev töötlemisaeg. See kehtib eriti väljamaksete puhul. Maksevõimalused, mis pakuvad kiireimat väljamakseaega ilma ohutuse ja turvalisuse osas järeleandmisi tegemata, on seega kõrgemal kohal, kuna need pakuvad panustajatele rohkem mugavust.

 • Tehingu limiidid: Tehingute limiidid on veel üks suurepärane järjestuse tegur. Maksemeetodid, mis võimaldavad panustajatel nii väikeseid kui ka suuri summasid sissemakse teha, sobivad laiemale panustajate ringile ja on seega kõrgemal kohal.

Parimad makseviisid e-spordi kihlvedude jaoks
Vastutustundlik mängimine

Vastutustundlik mängimine

Mängijad peaksid alati harjutama vastutustundlikku mängimist, hoolimata põnevusest, meelelahutusest ja võiduvõimalustest, mis kaasnevad hasartmängudega e-spordis. Vastutustundlik mängimine hõlmab:

 • Enesekontrolli harjutamine selle üle, kui palju aega panustamisele kulub.
 • Vältige asjatut kihlvedu.
 • Emotsioonide välistamine kõigis kihlveootsustes muuhulgas.

See kehtib ka pangarolli kontrollimise kohta, mis tähendab ainult mõistlike summade sissemaksmist ja õigete summade panustamist.

Vastutustundlik mängimine tagab, et mängijad ei kanna väljakannatamatut rahalist kahju. Samuti hoiab see ära vaimsed probleemid, nagu depressioon ja stress. Mängijad, kes juba kannatavad vastutustundetu hasartmängude mõju all, peaksid otsima viivitamatult abi, et mõju kontrolli alla saada ja haigusseisundi halvenemist vältida.

Vastutustundlik mängimine