Pixel.bet kihlvedude arvustus - Mängud

Age Limit
Pixel.bet
Pixel.bet is not available in your country. Please try:
Sissemakseviisid
Trustly
Trusted by
Swedish Gambling Authority
Total score9.1
Eelised
+ Suurepärased boonused
+ Puhas disain
+ Parimad panustamiskoefitsiendid

Kiired faktid kasiino kohta

Year foundedYear founded: 2018
BoonusedBoonused (1)
Tervitusboonus
E-sportE-sport (8)
KasutajatoekanalidKasutajatoekanalid (2)
Kasutajatoe meiliaadress
Otsevestlus
KeeledKeeled (2)
inglise
rootsi
LitsentsidLitsentsid (1)
Swedish Gambling Authority
RiigidRiigid (6)
Brasiilia
Jaapan
Malta
Norra
Prantsusmaa
Rootsi
SissemakseviisidSissemakseviisid (1)
ValuutadValuutad (2)
Rootsi krooni
eurot

Kõige populaarsem e-sport

Counter-Strike: Global Offensive pole mitte ainult üks ikoonilisemaid esimese isiku tulistamismänge maailmas, vaid see on ka PixelBeti populaarseim e-spordi kihlvedude tegevus. Kõigi mängude jaoks leiate erinevaid mängitavaid matše, sealhulgas olulisi turniire nagu CS: GO Major Championship ja Blast Premier seeria.

Võrreldes valdkonna keskmisega, peetakse kihlveoturge mõõdukaks ja konkurentsivõimeliseks. Lisaks tavapärasele mängu võitjale panustamise olukorrale on olenevalt sündmusest ja matšist saadaval viis kuni kakskümmend alternatiivset kihlveoturgu.

Pixel.Bet hõlmab kõike, mida juhuslik või sage panustaja CS: GO tegevusega seoses vajab, kuigi see pole ilmselgelt koht nišipanuste otsimiseks.

Live-ennustus

Üks nupp viib teid otse avalehelt reaalajas panustamise võimaluste juurde, muutes selle suurepärase saidi espordile panustamiseks. Siin saate tutvuda praegu mängitavate mängude tulemustega. Reaalajas panustamine nõuab veebisaidil saadaoleva teabe põhjalikku kaalumist. Statistika annab teavet, nagu viimaste mängude tulemused ja kummagi poole võitude protsent. Täiendava sammu tegemiseks uurige meeskondi alternatiivsetel veebisaitidel.

PixelBet pakub laialdasi turge e-spordiennustuste tegemiseks, kusjuures esmaseks valikuks on taas matši võitja. Selles panuses ei ole ikka veel ühtegi "viigi" panust. Samuti võite teha kahe- või kolmepoolse panuse selle kohta, milline meeskond saab Dota 2 võistlusmängus kõige rohkem tapmisi. Kui tegite kahepoolse panuse ja mäng lõpeb viigiga, peab teie kihlveokontor teie raha tagasi maksma. .

PixelBet live-ennustusala on mitmesugused panustamisturud, sealhulgas üks, kus meeskond kogub kõige rohkem kasarmuid. Saadaval on ka kihlvedude turg selle üle, kas lõpptulemused on õiged või mitte, ja see areneb, kui meeskonnad löövad väravaid.

Oluline on märkida, et panused pannakse sageli mängude edenemise ajaks ootele. Seda seetõttu, et mängus toimuvad olulised muudatused sunnivad kihlveokontoril koefitsiente ümber arvutama. Seetõttu on oluline oma panused võimalikult kiiresti üle kontrollida.

Samuti pakub PixelBet e-spordisündmuste otseülekannet Twitchi kaudu, et oma kliendid saaksid mängule panustamise ajal nautida. Väärib märkimist, et spordiennustuse reaalajas voogesituse võimalust võib kasutada isegi enne, kui mängija konto registreerib. Kui otseülekande teenus on võrgus, saavad vaatajad valida mitme kommenteerija hulgast; need kommentaatorid peavad oskama vaatajatele arusaadavat keelt.

legendide liiga

See ilmus esmakordselt 2009. aasta oktoobris, kuid sellest ajast saadik League of Legendsi populaarsus (LoL), mida sageli tuntakse liigana, on hüppeliselt tõusnud. PixelBet pakub ka laia valikut League of Legendsi turge ja rikkalikku auhindade valikut.

Kõikvõimalikud pealtvaatajad leiavad, et League of Legends (LoL) on mängu kiire kiiruse ja RTS-i keskkonnas meeskonnatöö rõhuasetuse tõttu kütkestav.

Saate panustada paljudele mängudele, eriti maailmamängudele eelnevates voorudes. Igal aastal võistlevad maailmameistrivõistlustel parimad League of Legendsi mängijad ja meeskonnad, et selgitada välja, kes kroonitakse kogu mängu meistriks.

Valorantne

Riot Gamesi välja töötatud esimese isiku tulistamismäng VALORANT on võistlusmängude praegune lemmik. Mängu uuenduslikus taktikalise tulistamise ja ainulaadsete tegelaste segus on vastukaja Counter-Strike: Global Offensive, Overwatch ja League of Legends.

Mõlema mängu mängijad on VALORANTI avasüli omaks võtnud. Mängu tipptasemel Twitchi vaatamisi oli üle 1,7 miljoni ja miljonid mängijad logivad endiselt igal nädalal sisse, et VALORANT tasemel liikuda. Selle tohutu vaatajaskonna tähelepanu on koondunud kiiresti kasvavale VALORANT spordiärile ja Valoranti kihlvedudele.

Panuseid tuleks teha suurematele VALORANT turniiridele, sealhulgas Champions Tourile, Game Changersile, Red Bull Campus Clutchile ja Conquerors Championshipile.

FIFA

Üks põnevamaid ja põnevamaid e-sporti, mida vaadata, on FIFA. Vaatades, kuidas professionaalid võistlevad FIFA, kui nad pingevabalt kontrollivad oma mängijaid ja löövad uskumatuid väravaid, on põnev.

See on suurepärane esport, sest parimad mängijad ja meeskonnad võistlevad keskkonnas, mis tundub väga ehtne. Toimub palju, nii et see on põnev nii algajatele kui ka kogenud mänguritele.

FIFA Esportsi tormilise tõusu tõttu korraldab 2022. aastal FIFA kolm suurturniiri: FIFAe Club Series 2022, FIFAe Nations Series 2022 ja FIFAe World Cup 2022.

DotA 2

Dota 2 on reaalajas strateegiamäng, mis nõuab kõrgetasemelist strateegilist ettenägelikkust, ainulaadseid individuaalseid teadmisi ja koostööd.

Valdav enamus esports kihlveokontoritest teeb DotA 2 matšidele panuseid. Üksikkohtumiste ja turniiri tšempionide, nagu The Invitational, omavahelised panused on üks näide mitmetest panustest, mida nendel ühekordsetel võistlustel pakutakse.

Dota 2 reaalajas panustamise huvilistele on saadaval lai valik valikuid. Mängusisene panustamine on põnevam kui mängueelne panustamine, sest saate selle kulgeva tegevusega sammu pidada ja kohandada oma panustamisstrateegiat vastavalt üksikute matšide tulemustele. , mis on Dotas eriti asjakohane.

Call of Duty

Call of Duty on tuntud kaubamärk. Hoolimata uute, hirmuäratavate rivaalide saabumisest jätkab see esikoha saavutamist. Võistlus- ja ürituste skaala Call of Duty espordimaastikul on kõigi aegade kõrgeimal tasemel. Seetõttu kasvab Call of Duty mängude hasartmäng märkimisväärselt.

Call of Duty League (CDL) on taaselustanud e-sporditööstuse, mis on seal olnud mõnda aega, kuid mida kuni viimase ajani enamasti eirati.

On suur võimalus, et Call of Duty League vallutab lõpuks lansseerimisel esporditööstuse. Lisaks sellele, et see on äärmiselt edukas, töötab see kõigi Call of Duty tippmängijatega ja kohtleb oma meeskonnaliikmeid täispartneritena.

Pixel.bet Teekond e-spordi silmapaistvuseni
2022-06-16

Pixel.bet Teekond e-spordi silmapaistvuseni

Millalgi 2018. aasta jaanuari alguses tegi Pixel.bet oma väite e-spordi kihlvedude stseenis teatavaks pärast spetsiaalse e-spordi kihlvedude saidi käivitamist. Pixel.bet sihtis oma algusaastatel ainult Euroopa turgu, tegutsedes Curacao mängulitsentsi alusel. See tähendas, et kihlvedude pakkuja ei olnud Ühendkuningriigis saadaval, kuna tal ei olnud sel ajal Ühendkuningriigi hasartmängukomisjoni litsentsi.