Pixel.bet ESports ülevaade

Age Limit
Pixel.bet
Pixel.bet is not available in your country. Please try:
Sissemakseviisid
Trustly
Trusted by
Swedish Gambling Authority

Pixel.bet

PixelBet on üks spordiennustusele spetsialiseerunud kihlveokontoritest, mille tähelepanu on suunatud peamiselt Euroopa turule. PixelBet on potentsiaalne operaator, mida tasub uurida, kui olete huvitatud tulevikus spetsialiseeritud sporditeenuse proovimisest.

PixelBeti hinnangutes käsitleme kihlveokontori põhitõdesid. Kõik, mida peate teadma, alates paljudest meetoditest, mille abil võite klienditeenindusega ühendust võtta, kuni arvukate nüüd saadaolevate boonuspakkumisteni, on teie mugavuse huvides selles artiklis lisatud. Lisaks hiljuti turule tulnud kasiinoteenuse PixelBet pakkumistele uurime põhjalikult kihlveokontori ulatuslikke esportturge.

Miks mängida PixelBetis?

PixelBet, üks uuemaid online e-spordi kihlvedude operaatoreid, on saanud aega uurida spordiennustuste äri ja näha võimalust espordisektoris. Seetõttu pakub kihlveokontor kasiino- ja spordiala, et saaksite midagi muud proovida.

PixelBeti sait pakub lillat kujundust ning linke e-spordile ja kasiinoplatvormidele. E-spordi lehel on kiire juurdepääs populaarsetele võistlusvideomängude kategooriatele, sealhulgas Counter-Strike: Global Offensive, Valorant, Call of Duty, FIFA ja Dota 2.

Kuigi PixelBet on olnud vaid lühikest aega, pakub see konkurentsivõimelisi koefitsiente. Harva langevad koefitsiendid alla 93%, kuid see vahemik on saadaval. PixelBeti pühendumust tipptasemel kihlvedusidile näitab asjaolu, et selle hinnad on tavaliselt madalamad kui väljakujunenud kihlveokontoritel.

Total score9.1

Kiired faktid kasiino kohta

Year foundedYear founded: 2018
BoonusedBoonused (1)
Tervitusboonus
E-sportE-sport (8)
KeeledKeeled (2)
inglise
rootsi
LitsentsidLitsentsid (1)
Swedish Gambling Authority
RiigidRiigid (6)
Brasiilia
Jaapan
Malta
Norra
Prantsusmaa
Rootsi
SissemakseviisidSissemakseviisid (1)