Kiired maksed

Kui mängija on panuse võitnud ja näinud, et need võidud kajastuvad tema kihlvemissaidi kontojäägis, on loomulik, et soovite neile rahadele võimalikult kiiresti juurde pääseda. Kiirelt maksvatel kihlveosaitidel väljamaksete töötlemiseks kuluv aeg on kihlveotööstuse lõikes märkimisväärselt erinev, mõned saidid on kiiremad kui teised.

Mis on kiirmaksetega kihlvedude sait?

Mis on kiirmaksetega kihlvedude sait?

Kiire eSporti maksete kihlveosait võimaldab mängijatel raha kiiresti välja võtta, kuna mõnel platvormil on töötlemisajad nüüd 30 minutit. Paljud tegurid võivad mõjutada seda, kui kaua kulub väljamaksetaotluse menetlemiseks aega, kusjuures valitud maksetöötleja mängib rolli ka selles, kui kaua kulub raha kulutava sularahana mängijale kättesaadavaks tegemiseks.

Kihlvemissaitidel on tavaliselt saadaval erinevad väljamaksevõimalused, populaarsed on VISA ja Mastercard ning PayPal ja isegi ülekanne otse mängija pangakontole. Kiirmaksetega kihlvedude sait töötleb mängija raha väljavõtmise taotluse nii kiiresti kui võimalik, vältides üldiselt paarist tunnist kauem aega, eeldusel, et probleeme ei teki.

Kui kihlveofirma on taotluse läbi vaadanud ja raha väljamaksmiseks väljastanud, jääb mängija valitud makseteenuse pakkuja protsessi lõpule viia.

Mis on kiirmaksetega kihlvedude sait?
2021\. aasta kõige kiiremini maksvad e-spordi kihlvedusid

2021. aasta kõige kiiremini maksvad e-spordi kihlvedusid

Nagu eespool tuvastasime, võivad e-spordi veebipõhised kihlvemissaidid oluliselt erineda aja jooksul, mis neil kulub väljamaksetaotluste töötlemiseks ja raha klientideni jõudmiseks. Siin on 2021. aasta 10 kõige kiiremini maksvat online-ennustussaiti.

BetVictor

See veebipõhine kihlveosait pakub kiiret VISA Directi väljamaksevõimalust ja töötleb väljamaksetaotlused 30 minuti jooksul. VISA Direct pakub reaalajas raha kohaletoimetamist, kasutades mängija kaardi andmeid.

PariMatch

Sarnaselt BetVictoriga pakub PariMatch VISA Directi väljamaksevõimalust ja püüab väljamaksetaotlusi töödelda 30 minuti jooksul.

Bet365

See kiiresti maksv veebipõhine kihlveosait kasutab Netelleri kaudu kiireid väljamakseid ja mängijatele on saadaval ka teised makseteenuse pakkujad. Bet365 töötleb klientide võitude väljamaksetaotlusi 12 tunni jooksul, eeldades, et probleeme ei teki, mis võivad põhjustada viivitusi.

SBK

SBK kihlveosait teeb meie nimekirja, kuna neil on ühed kiireimad saadaolevad Trustly väljamaksed. Taganemistaotluste menetlemise aeg on 1-2 päeva.

Betway

Kiired väljamaksed on taas saadaval VISA Directi ja Betway kaudu ning väljamaksetaotlusi käsitletakse üldjuhul 12 tunni jooksul.

William Hill

See populaarne kihlveosait koos füüsiliste poodidega võib pakkuda praegu kõige kiiremaid deebetkaardi väljamakseid. William Hill töötleb taganemistaotlused 1-3 päeva jooksul.

Betfair

Kui mängija soovib kiireid PayPali väljamakseid, pakub Betfair kiireimate seas. Väljamaksetaotlused töödeldakse 4-24 tunni jooksul.

888Sport

See kihlveosait, mis pakub ka online-kasiinot, pakub mõningaid kiireimaid saadaolevaid MuchBetter väljamakseid – see annab mängijatele kiire juurdepääsu oma võitudele. Pärast taganemistaotluse kinnitamist töödeldakse makset tavaliselt 2–3 päeva jooksul.

BoyleSports

Mõned Skrilli kiireimad töötlemisajad pakub BoyleSports, mängijate väljamaksetaotlused töödeldakse tavaliselt 24 tunni jooksul.

SportingBet

Kui klient soovib tšeki väljavõtmist, pakub SportingBet kiireimaid saadaolevaid aegu. Pärast väljamaksetaotluse kontrollimist ja heakskiitmist postitatakse tšekid kahe päeva jooksul, et mängija saaks oma panka sissemakse teha.

2021\. aasta kõige kiiremini maksvad e-spordi kihlvedusid
Kuidas saada kiireim väljamakse e-spordi ennustussaidil

Kuidas saada kiireim väljamakse e-spordi ennustussaidil

Kui mängija otsib eSportsi online-ennustussaitidelt võimalikult kiiret võitude väljamakset, saab teha palju asju. Kõige tähtsam on see, et potentsiaalsed kliendid peaksid uurima erinevaid saadaolevaid kihlveosaite ja uurima, milliseid töötlemisaegu need pakuvad. Siin võivad abiks olla teiste mängijate arvustused, mis kinnitavad, kas kiiresti maksv online-ennustusleht järgib regulaarselt märgitud väljamakseaegu, ja kirjeldavad üksikasjalikult mängijate varasemaid probleeme.

Samuti on vaja kontrollida, milliseid makseviise kihlvemissait pakub, kuna mõned neist ei sobi mängijale ja aeg, mis kulub raha kättesaadavaks tegemiseks, on nende kõigi vahel erinev. Kui valitakse kihlveosait ja makseteenuse pakkuja ning mängija soovib oma võidud välja võtta, aitab turvalisuse ja tuvastamise reeglite järgimine tagada kiire kogemuse ja minimaalsete probleemidega.

Kuidas saada kiireim väljamakse e-spordi ennustussaidil
Miks mõned tehingud nii kaua aega võtavad või blokeeritakse?

Miks mõned tehingud nii kaua aega võtavad või blokeeritakse?

Aeg-ajalt märkab mängija, et tema eSpordi kihlvedude veebipõhise väljamaksetaotluse töötlemine võtab tavapärasest kauem aega või et see on täielikult blokeeritud. Selle põhjused võivad olla erinevad, kõik juhtumid on erinevad.

Terve mõistus on aga see, et mängija ei ole identifitseerimisprotsessi piisavalt läbinud – see kehtib eriti siis, kui väljamaksetaotlus on blokeeritud. Valitsuste jõustatud seadused ja reguleerivate organite kehtestatud reeglid nõuavad, et kihlveoveebisaidid kontrolliksid mängijate identiteeti enne võitude väljavõtmist. Samuti jõustatakse turvaeeskirju, nagu rahapesu ja pettusevastased seadused.

Kui kihlvemissait ei suuda kliendi identiteeti kontrollida või kahtlustatakse pettust, blokeeritakse makse, kuni need probleemid on lahendatud. Kui makse blokeeritakse või hilineb kuni täiendava kontrollimiseni, annab kihlveosait sellest kliendile teada ja tõstab esile kõik sammud, mida tuleb väljamakse lõpuleviimiseks teha.

Selle vältimiseks peaksid mängijad tagama, et nad on täitnud kõik taganemistaotluse ajal nõutud kontrollitoimingud, nagu näiteks sobivate isikut tõendavate dokumentide ja aadressi tõendavate dokumentide koopiate esitamine. Harvadel juhtudel, kui mängija tunneb, et tema väljamakse on ebaõiglaselt blokeeritud või kinni peetud, saab kihlvemissaidile kaebuse esitada. Neid saab ka eskaleerida sõltumatutele kohtunikele.

Miks mõned tehingud nii kaua aega võtavad või blokeeritakse?
Kiireimad väljamakse makseviisid

Kiireimad väljamakse makseviisid

Interneti-kihlveotööstuses on saadaval lai valik väljamakse makseviise, millest kõige populaarsem meelitab ligi tuhandeid püsikliente. Aeg, mis kulub nendel makseteenuse pakkujatel raha panustajatele kättesaadavaks tegemiseks, on väga erinev – kõige kiiremini on raha mängija kontol mõne minutiga. Makseteenuse pakkujad, nagu PayPal ja Skrill, võivad pakkuda väljamakseid paljudel kihlveosaitidel ning neid usaldavad laialdaselt nii kliendid kui ka ettevõtted.

Need pakuvad kiiret maksete töötlemisaega ning nende kõrget turvalisust ja klientide kaitsmise tugevat poliitikat usaldatakse. Väljamakseid saab kiiresti teha ka VISA ja Mastercardi abil, mida aktsepteeritakse tuhandetes kohtades üle maailma ning enamik mängijaid kasutab neid juba oma deebet- ja krediitkaartide kaudu.

Mõnel kihlveosaitidel on saadaval füüsilised poed, kust saab raha välja võtta, mis on kiire ja turvaline viis väljavõetud võitude kogumiseks.

Kiireimad väljamakse makseviisid