Aasias kõige populaarsemad spordivõistlused, millele panustada

Juhendid

2023-02-23

Katrin Becker

Esport on Aasias üks parimaid meelelahutusallikaid. See on võistlusvorm, mis hõlmab videomänge. Turniiridel mängitakse mitmikmänge, millest mängijad võtavad osa võistkondade vormis. Muidugi korraldavad seda mõned suured nimed ja auhinnafond on meeletu.

Aasias kõige populaarsemad spordivõistlused, millele panustada

Nüüd, nagu hasartmängude puhul, võite olla teadlik, et saate panustada espordile. Panustada saab sellele, milline meeskond turniiri võidab, kuna igal turniiril on alati favoriidid. Kuid loomulikult ei võida lemmikud alati, seega olge oma panustega tark. 

Kui otsite, millistele spordialadele saate panustada, olete õiges kohas. Siin on 5 parimat esporti, millele Aasias 2023. aastal panustada. 

Dota 2

Esimene neist, millest me räägime, on üks kuulsamaid ja hullumeelsemaid mänge Dota 2. Mängu mängivad igapäevaselt miljonid, et nautida Dota 2 ainulaadset kogemust. See mäng ilmus 2013. aastal ja kahtlemata on Dota kõige sügavam mitme mängijaga märulimäng RTS, mis eales tehtud. Esporditurniiril saate panustada Dota 2 peale, kuna panustada saab paljudele meeskondadele. 

Dota 2 turniiril on Espordi ajaloo suurim auhinnafond. See mäng on Aasia riikides üks lemmikspordialasid, millele panustada. 

PUBG mobiil

Players Unkown Battleground Mobile on üks enim mängitud mänge viimastel aastatel. See mäng vallutas Internetis tormi ja peaaegu kõik inimesed mängisid seda mängu. PUBG Mobile on tasuta mängitav ja üks parimaid battle royale mänge, mille on välja töötanud LightSpeed & Quantum Studio, Tencent Gamesi osakond. PUBG Mobile'i battle royale'is on 100 mängijat ja iga meeskond koosneb kuni 4 mängijast.

PUBG Mobile pole pikka aega tegutsenud, kuid siiski pakub see mäng ühe parima panustamiskogemuse. See on esport, millele saab panustada, kuna turniiril mängivad meeskonnad on tuntud ja alati leidub lemmikuid. 

Arena of Valor

Nagu PUBG, on ka Mobile Arena of Valor uus mäng. See mäng oli varem tuntud kui Strike of Kings ja see on Honor of the Knightsi rahvusvaheline kohandamine. Arena of Valor on online mitme mängijaga lahinguareen välja töötanud Timi Studio ja välja andnud Level Infinite. Saate valida nii palju lahedaid ja ainulaadseid kangelasi ning see mäng annab üsna ainulaadse kogemuse. 

Nagu öeldud, on see üks populaarsemaid esporte, millele Aasia riikides panustada. Pealegi on selle espordi auhinnafondid üsna helded. Hüppame järgmise juurde.

FIFA 23

FIFA 23 on üks populaarsemaid videomänge, mida mängivad miljonid. Peaaegu kõik jalgpallifännid on seda mängu mänginud, kuna neile meeldib simulatsioon. Kuigi on veidi kurb, et tegemist on FIFA-sarja 30. osaga, on see ka viimane. See tähendab, et me ei näe ühtegi teist FIFA mängu. Siiski ei tähenda see, et see ei oleks enam esport, sest FIFA 23 jaoks peetakse turniire.

FIFA 23 on suurepärane mäng, millele panustada, kui asute mõnes Aasia riigis. Võite panustada mõlemale meeskonnale, kuid lõpuks võidab osav. See on ka õnne küsimus, nii et teil võib vedada. 

legendide liiga

League of Legends on üks kuulsamaid mängeja seda mängu mängivad miljonid mängijad. Seda mängu nimetatakse tavaliselt liigaks ja see on 2009. aasta mitme mängijaga võrgulahinguareeni video. Mängul on endiselt suur mõju Aasia piirkondade esportkihlveo fännidele, hoolimata asjaolust, et see ilmus rohkem kui kümme aastat tagasi. See on kahtlemata suur saavutus. League of Legends on tasuta mängitav mäng ja see on meeskonnapõhine mäng.

Järeldus

Esports on spordikihlvedude tööstuse kiiresti arenev segment kogu maailmas ja see ei erine Aasia riikides. Võite leida mitu litsentseeritud esport kihlveokontorid mis pakuvad Singapuri, Jaapani, Korea ja teiste Aasia piirkondade e-spordifännide seas ülipopulaarseid mänge.

Viimased uudised

Fortnite'i kihlveo põhitõed
2023-03-30

Fortnite'i kihlveo põhitõed

Uudised