Gunsbet e-spordiennustuste ülevaade 2024 - Mängud

GunsbetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BoonusBoonus $300 +100 tasuta keerutust
Otsevestlus on avatud 24/7
Mobiilisõbralik
Usaldusväärne
Kinnitatud
Turvaline
Otsevestlus on avatud 24/7
Mobiilisõbralik
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Mängud

Mängud

GunsBetil on konkurentidega võrreldes nooruse tõttu oma e-spordi pakkumiste täiustamiseks palju teha.

Kuid nagu teisedki olulisemad e-spordi kihlveofirmad, hakkasid nad keskenduma kolmele suurele e-spordi kihlveomängule: Counter-Strike: Global Offensive, DotA 2 ja League of Legends.

Kõige populaarsemad spordialad, millele Gunsbetiga panustada

GunsBet on sellest ajast alates lisanud oma eSpordi relvavarasse arvukalt lisatiitleid, sealhulgas Garena's Arena of Valor, King of Glory, Rainbow Six Siege ja Starcraft II.

Vaatamata sellele, et e-spordis on panustamine piiratud, on sündmuste, turniiride ja matšide mitmekesisus fantastiline. Mõned väiksemad kohalikud liigad võivad tekitada probleeme, kuid need pole tavaliselt muudel kihlveosaitidel saadaval.

CS: GO pole mitte ainult üks populaarsemaid esimese isiku tulistamismänge maailmas, vaid ka CS: GO-le panustamine on Gunsbeti fookuses, mis on väga teemakohane. Siin on kõigi mängude seas saadaval kõige rohkem erinevaid matše, sealhulgas olulisi võistlusi, nagu eepiline CS: GO Major Championship.

Kihlvedude turud on mõõdukad ja veidi madalamad kui valdkonna keskmine. Lisaks tavapärasele mänguvõitja stsenaariumile avastate olenevalt sündmusest ja valitud matšist veel 5–20 kihlveoturgu.

Ehkki see ei pruugi olla ideaalne neile, kes otsivad eksootikat, piisab sellest juhuslikele panustajatele, kes otsivad kahepoolset panust.

Reaalajas e-spordiennustus

Reaalajas panustamine on saadaval siin, kuigi matšide arv ei ole nii suur kui tavalistele eelseisvatele mängudele panustamine.

Võrreldes sarnaste ennustusplatvormidega on panustamise alternatiivide valik oluliselt suurem. Teatud CS: GO live-matšide jaoks saate valida enam kui kümne erineva stsenaariumi hulgast, mis sobib suurepäraselt live-panustamiseks.

Mängusisene funktsioon võimaldab teil jälgida, milliseid mänge mängitakse, ja isegi reaalajas panustada. Jaotis Ajakava ja tulemused võimaldavad teil näha, millistele sündmustele on enne nende algust panustada, ja uurida eelmiste sündmuste tulemusi.

Saate muuta ka koefitsientide kuvamisviisi ja seada prioriteediks teatud spordialad, muutes oma kuva. Statistikakeskuse jaotise eesmärk on pakkuda andmeid meeskondade varasemate soorituste kohta, et saaksite teha teadliku panustamisvaliku. Töölauaversiooni paremal küljel kuvatakse teie ennustussedel ja kihlveoajalugu.

Dota 2

Gunsbet on hea valik Dota 2 panustajatele. Aktiivseid sündmusi, kus saab panustada, on üle kümne. Dota Pro Circuit, Dream League, ESL One, I-League ja teised on turniirid, mida panustajad saavad nautida.

Dota 2 kihlveoturgude mitmekesisus on ka üsna hea. Võtke näiteks matš Team Liquid vs. OG: seal on üle kümne erineva ennustusvaliku. Näiteks võite panustada mängitud kaartide arvule üle/alla formaadis, kaardispetsiifilisele võitjale, esimesele Aegile, tornile või kasarmule või isegi proovida ennustada täpset kaardiskoori.

legendide liiga

Selle mitmekesisuse kohta ei oska me midagi öelda legendide liiga vasted, sest kirjutamise ajal on juurdepääsetav ainult MSI. MSI on üks parimaid iga-aastaseid LoL-i turniire ja samal ajal ei toimu palju muud.

Praegu mängivad vaid mõned kohalikud liigad, kuid põhimeeskonnad on kas MSI-s või valmistuvad kevadsuvisteks vaheaegadeks.

Olukord pole palju parem kui MSI kihlveoturgude mänguvalik. Panustamisvõimalusi on vaid mõned, kuid enamikule mänguritele võib neist piisata.

Mängu võitja, esimene meeskond, kes võtab esimese vere, esimene meeskond, kes lammutab torni, esimene meeskond, kes tapab Baroni ja esimene meeskond, kes hävitab inhibiitori, on kihlveovalikute hulgas.

Kings Of Glory

King of Glory on Hiinas konkurentsivõimeline spordiala, kus on tuhandeid pealtvaatajaid ja hämmastavad auhinnarahad. KOG-i üks unikaalseid aspekte on see, et see on üks väheseid ainult mobiilile mõeldud e-spordialasid. Kuigi fännid võivad mänge vaadata suurelt ekraanilt, YouTube'is või muudel platvormidel, mängitakse kõiki professionaalseid matše telefonides. See on ka tasuta mängitav esportmäng, mis lisab sellele pidevat atraktiivsust.

Paljud panusevariandid on saadaval King of Glory's, millest paljud on saadaval ka teistes populaarsetes MOBA-des, nagu Dota 2 või LoL, näiteks matši võitja, täpne skoor, voorude võitjad, meeskond, kes tõmbab esimesena verd, kõigepealt lammutab torni jne.

Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege on mitme mängijaga online-taktikaline laskur, mis rõhutab tugevalt strateegiat ja koostööd. R6 erineb oluliselt teistest turul leiduvatest laskuritest, nagu Call of Duty, CS: GO ja Valorant Betting.

Mängu eesmärk on kaitsta või rünnata eesmärki vastasmeeskonna vastu, kas pantvangi, pommi või turvaala.

Selle mängu üldine e-spordikeskkond on aastate jooksul pidevalt kasvanud, pakkudes meeskondadele rohkem võimalusi üksteisega silmitsi seista. Rohkem võistlusi tähendab palju võimalusi R6S-i panustamiseks, eriti suurimal Rainbow Sixi esportturniiril, nagu The Six Invitational.

Mõned levinumad e-spordi kihlvedude turud on otsesed võitjad, matšide võitjad, enamik tapmisi ja eripanused, näiteks kas pantvang saab viga või mitte ja kes teeb kahjutuks kõige rohkem pomme.

StarCraft II

StarCraft 2 on Blizzard Entertainmenti tuntud reaalajas strateegia (RTS) esport. Kaks mängijat osalevad spordis, valides ühe kolmest rassist, Terrans, Protoss või Zerg, mis on saadaval eelnevalt valitud kaardil.

Nende mängukogemused on samuti mitmekesised ja erinevad üksteisest. Mängijad peavad siiski tegema kiireid otsuseid ja mitmete ülesannete täitmise oskus on hädavajalik. Kiire tempoga mängusisese tegevuse tõttu on see suurepärane põnevust otsivatele panustajatele.

Levinuimad kihlvedude turud on mängu võitja, kaardi võitja, händikäpid, võistkond A/B, kes võidab 1 kaarti, meeskond A/B ei võida ühtegi kaarti, õige kaardiskoor, üle/alla kogukaartide, võitnud grupp, võitnud meeskond, võistkond, kes võidab. Turniir ja turniiri võitja piirkond.