Halo

October 31, 2023

Bungie tabas koondamised: Destiny 2 DLC ja Marathoni väljalaske viivitused

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Hiljutises raportis on selgunud, et Halo ja Destiny tuntud loojat Bungiet on tabanud vallandamise laine. See ei ole esimene kord, kui ettevõte seisab praeguses majanduskliimas silmitsi koondamisega, kuid sellel konkreetsel voorul on olnud märkimisväärne mõju. Selle tulemusena on Destiny 2 The Final Shape DLC ja Marathoni, väga oodatud ekstraheerimise tulistamisprogrammi väljaandmine edasi lükatud.

Bungie tabas koondamised: Destiny 2 DLC ja Marathoni väljalaske viivitused

Koondamise mõju

Kuigi koondamiste tõttu mõjutatud töötajate täpne arv pole veel teada, viitavad esialgsed aruanded, et kümneid inimesi on lahti lastud. Lahkujate hulgas on mõned kõrgetasemelised töötajad ja uudis nendest koondamistest on tekitanud lööklaineid sotsiaalmeedia platvormides, nagu LinkedIn ja Twitter.

Praegune majanduskliima

Mängu- ja e-sporditööstust on ülemaailmne majanduslangus rängalt tabanud – kümned tuhanded inimesed on tänavu kaotanud töö. Ettevõtetel on raske kohaneda üha keerulisemate tingimustega ning koondamiste mõju ei tunne mitte ainult töötajatele, vaid ka ettevõtetele, millega nad liituvad.

Bungie vastus

Vastuseks koondamistele tegi Bungie tegevjuht Pete Parsons avalduse. Mõned kriitikud on aga tema vastust kritiseerinud kui "tooniga kurdiks". Koondamise mõju ettevõtte sotsiaalsetele meeskondadele on ilmne, kuid arendajaid see praegu puudutab.

Mõju Bungie mängudele

Mängu Destiny 2 futuristliku ekstraheerimismängu Marathon ja The Final Shape DLC avaldamise viivitus on koondamiste otsene tagajärg. Marathon peaks nüüd ilmuma 2025. aastal, samas kui The Final Shape DLC on lükatud tagasi 2024. aasta keskpaika. Väärib märkimist, et Sony on investeerinud 1,2 miljardit dollarit töötajate hoidmisse, et takistada Destiny 2 arendajatel Bungie'st lahkumist.

Pikaajaline mõju

Kuigi viivitused võivad olla koondamiste kõige vahetumad tagajärjed, on traagiline, et mõni teine ​​ettevõte on pidanud ellujäämiseks kasutama töötajaid. Bungie põhilised arendusmeeskonnad jäävad puutumata, mis peaks minimeerima mõju mängude ja laienduste levitamisele. Suurem probleem on aga ettevõtete vajadus seada esikohale oma töötajate heaolu.

Rohkem e-spordi- ja mänguuudiseid leiate veebisaidilt Esports.net.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised