Millistele e-spordi tiitlitele peaksite panustama

E-sport

2023-02-02

Ethan Tremblay

Espordimaailm laieneb iga päev, kuna rohkem inimesi mänge vaatab ja neist osa võtab. Seoses e-spordiürituste laienemisega on aga viimaste trendidega kaasas käimiseks kohanenud veel üks äri. Esports kihlveod on just kihlveoäris saadaval, nii et innukad mängijad, mängijad ja panustajad saavad oma lemmiküritustelt raha teenida. Kui olete huvitatud e-spordile panustamises kätt proovimast, on alljärgnev nimekiri parimatest e-spordist, mis on praegu selles sektoris kõige populaarsemad.

Millistele e-spordi tiitlitele peaksite panustama

Counter-Strike: globaalne rünnak (CS: GO)

Kahtlemata on CS:GO üks parimaid e-spordialasid, millele panustada. Selle FPS-i mängijad otsivad virtuaalset hiilgust sellel võrgupõhisel mitme mängijaga tulistamisareenil. Alates selle ilmumisest 2012. aastal on GS: GO pakkunud mängijatele tundide kaupa lõbu.

Sellel on suurim relvanaha e-sporditurg ja seda täiustatakse regulaarselt plaastrite kaudu. Seal on iga-aastased suurturniirid nagu IEM Katowice, ESL One Rio de Janeiro, DreamHack Anaheim ja ESL One Cologne.

Nende turniiride auhinnafondid ulatuvad pidevalt miljoni dollarini ja tõmbavad kohale üle miljoni inimese. Pole üllatav, et Counter-Strike: Global Offensive on olnud nii edukas. Aastaajad ei lõpe; seetõttu jätkub lõbu aastaringselt.

League of Legends (LoL)

Üks paljudest põhjustest League of Legends (LoL) on muutunud üheks parimaks e-spordiks kogu maailmas on selle tõuke hasartmängutööstusele. Kuigi see on Aasias kõige populaarsem, on sellel üle kaheksa miljoni kasutaja üle maailma. Ametliku LoL eSports League'i auhinnafond on väärt 80 miljonit dollarit.

Call of Duty

Call of Duty on järjekindlalt e-spordi parimate kihlvedude seas kõrgel kohal mille peale saab raha välja panna. Alates selle kasutuselevõtust umbes 20 aastat tagasi on see mäng kogunud uskumatu fännibaasi. Keegi ei osanud toona ette kujutada, kui suurt edu see tiitel lõpuks naudib.

Mängust on praeguseks jagatud üle 400 miljoni eksemplari. Professionaalsete eSpordi turniiride konkurentsitase on aga enneolematu.

Huvi konkurentsivõimelise mitmikmängu vastu sai alguse mängust Call of Duty 4: Modern Warfare ja on sellest ajast alates ainult kasvanud. Mängu arendaja Activision on välja andnud 12-meeskonnalise Call of Duty League'i, mis on loodud populaarse Overwatch League'i eeskujul.

Valorantne

Riot Gamesi 2020. aastal välja antud esimese isiku kangelasmängija Valorant kogus peagi populaarsust, eriti e-spordile panustades. VALORANT Champions Tour on kolme tasemega turniiride sari: VALORANT Challengers, VALORANT Masters ja VALORANT Champions.

Praegu on arendamisel ainult mobiiliversioon Valorantist, Riot Gamesi platvormist, mis võimaldab panustada kõige populaarsemates e-spordimängudes. Tänu sellele, et see mäng keskendub mobiilimängijatele, säilitab või suurendab see mäng oma positsiooni e-spordi kihlvedude turuliidrina.

DotA 2

Parima e-spordi osas, millele panustada, on Dota 2 enamikul saitidel teisel kohal. Kogu auhinnafond eristab seda mängu konkurentidest e-spordi turul. Kuid olenevalt teie staatusest on saadaval suur valik preemiaid. Tohutut auhinnafondi võivad suures osas rahastada fännid, kes ostavad mängusisese lahingupassi.

Kollektsioonis on lai valik sisu, näiteks mängitavad tegelased, nahad, väljakutsed ja palju muud. Auhinnarahad moodustavad 25% kogumikust ja on viimastel aastatel olnud üle 34 miljoni USA dollari.

Fortnite

Arutelul tuleb arvestada mõne aspektiga Fortnite elujõulisus e-spordina. Parimad Fortnite'i mängijad on teeninud rohkem raha kui üheski teises uues e-spordis.

Fortnite'is on raha võitnud rohkem inimesi kui ühelgi teisel e-spordil. Mängu on kõigil platvormidel registreerunud üle 250 miljoni mängija.

StarCraft II

See strateegiamäng on olnud juba mõnda aega. Vaatamata oma vanusele, StarCraft II on säilitanud oma populaarsuse e-spordimaastikul kui üks populaarsemaid spordiennustusi. Seda näidatakse televisioonis harva ja enamik selle mängijaid on pärit Lõuna-Koreast. ESL Pro Tour Starcraft II auhind on üle 4 miljoni dollari. Selle tohutu populaarsus tuleneb sellest, et see tõmbab ligi palju panustajaid üle kogu maailma.

Viimased mõtted

Muud e-spordialad, näiteks Battle Royale'i mäng Apex Legends, kasvavad. Nende mängude populaarsus kasvab paljudest alates veebipõhised e-spordi kihlvedude saidid lisada need oma platvormidele.

E-sport võib olla lõbus viis raha teenimiseks ja seda on uuritud olümpiamängudele kaasamiseks. Ülaltoodud on parimad e-spordid, millele panustada. Mõned on populaarsed, kuna need on olnud juba pikka aega, samas kui teised on populaarsed, kuna need on head. Need eSpordi võistlused lisavad traditsioonilisele mängukäitumisele midagi olulist, võimaldades e-spordile panustamisega raha teenida.

Viimased uudised

Fortnite'i kihlveo põhitõed
2023-03-30

Fortnite'i kihlveo põhitõed

Uudised