Interneti-kasiinode spordiennustuste juhend

E-sport

2023-02-09

Eddy Cheung

Pole palju asju, mida saate teha, et pakkuda samasugust põnevust ja põnevust kui spordiennustused. Espordiennustus on tavaliste spordiürituste jaoks veelgi põnevam kui spordiennustus, sest esport on tavaspordiga võrreldes palju ettearvamatum. Näha allajäänud meeskonda võitmas ühe espordimaastiku tippmeeskonna vastu pole sugugi haruldane.

Interneti-kasiinode spordiennustuste juhend

Kui mõtlete spordiennustustega tegelemisele, olete õiges kohas. Esportkihlveoga liitumiseks peate kasutama veebikasiinot. Selles kõiges abistamiseks on siin meie täielik juhend online-kasiinode spordiennustuste kohta. 

Mis on Esports Betting?

Kõigepealt selgitame, mis on esports kihlveod. Esports on ökosüsteem, mis hõlmab võistluslikke videomänge ja suuremahulisi võistlusüritusi, kus mõned tippmängijad võistlevad üksteisega pealtvaatajate ees. Näiteks ESL CSGO Pro League ja Dota 2 DPC on esport turniirid

Espordiennustus on hasartmängude vorm, mille käigus teete panuseid e-spordisündmuste tulemuste peale. Nii kaua, kui inimesed on võistelnud pealtvaatajaspordis, on inimesed panuseid teinud. Samamoodi on inimesed olnud esportspordi sündmustele panuste tegemine juba mitu aastat.

Kus espordile panustada

Esporti panuse tegemiseks peate seda tegema leida kihlveokontor. Kihlveokontor on isik või organisatsioon, kes võtab panuseid vastu panustajatelt. Kui panustaja võidab, peab kihlveokontor maksma panustajale võidusumma. Kui panustaja kaotab, jääb kihlveokontoril panustamissumma endale.

On tõenäoline, et kui teile meeldib e-sport ja esport-ennustused, eelistate panuseid teha arvuti ees istudes. Õnneks on palju online-kasiinosid, mis tegutsevad e-spordi kihlvedude vahendajatena ja pakuvad mõningaid parimaid spordiennustusfunktsioone. Lühidalt, kui te ei tea, kus saate espordile panustada, saate seda teha online kasiinodes.

Online-kasiinode filtreerimine spordiennustuste jaoks

Nüüd, kui teate, et vajate spordiennustuste jaoks veebikasiinosid, võite mõelda, milliseid kasiinosid kasutada. Interneti-kasiino valimiseks spordiennustuste tegemiseks peate esmalt välja selgitama, millised neist on legitiimsed. Seda saate teha, vaadates, milliseid litsentse kasiino on omandanud. 

Kui online-kasiino on omandanud võrguhasartmängude jaoks litsentsi kõrgematelt reguleerivatelt organisatsioonidelt, on kasiino legitiimne ja saate selle julgelt spordiennustuste jaoks valida. Seda on oluline teha, sest kui te seda ignoreerite, võite saada pettuse. 

Pärast seda peaksite vaatama online-kasiino esportkihlveo funktsiooni. Peate tagama, et online-kasiino toetab spordiennustusi selle videomängu jaoks, millele soovite panuseid teha. Samuti saate vaadata kasiino boonuste jaotist ja aru saada, kas nad pakuvad spordiennustustega seotud boonused.

Kui see on tehtud, vaadake tagatisraha ja taganemisvõimalused et näha, kas neil on teile vajalikud valikud. Kui nad seda ei tee, pole seda kasiinot mõtet kasutada. Lõpuks saate vaadata veebikasiino kasutajaliidest ja kujundust veendumaks, et see teile meeldib. Pärast kõike seda saate valida kasiino, mis vastab teie eelistustele kõige paremini.

Parimad online kasiinod spordiennustuste jaoks

Kontrollida, kas veebikasiino on seaduslik või mitte, on midagi, mida ei saa ignoreerida. Samuti peate kontrollima, kas online-kasiino e-spordiennustusfunktsioon on hea. Selle tegemine nõuab palju tööd. Võite kulutada palju aega, et otsustada kasiino kasuks, mida tänapäeval inimestel pole. 

Asi on selles, et spordiennustuste jaoks parima veebikasiino leidmine võtab palju aega, sest kogu teave on erinevates kohtades laiali. Õnneks pakume teile mõnede parimate esporti kihlveokontorite eksperthinnanguid koos kogu olulise teabega nende online-kasiinode kohta ühes kohas.

Kuidas panustada online kasiinodes espordile

Nüüdseks olete ilmselt ülimalt põnevil, et hakkate spordile panuseid tegema. Selle abistamiseks on siin meie versioon täielikust samm-sammult juhendist selle kohta, kuidas online kasiinodes espordile panustada. 

Espordi tiitli valimine

Esimene samm on otsustada, millisele spordialale soovite panustada. Esports on mitu tiitlit, nagu CSGO, League of Legends ja Rocket League. Peate valima spordiala, millega teil on kõige rohkem kogemusi. Kui olete olnud CSGO-d mängides kogu oma elu ja jälgige selle esportseeni, peaksite valima CSGO. Sama kehtib ka iga teise mängu kohta.

Espordikihlvedude platvormi valimine

Pärast seda peate valima veebikasiino. Kasiinol peab olema korralik spordiennustuse funktsioon, see peab olema täiesti legitiimne, omama vajalikke sissemakse- ja väljamaksevõimalusi ning see peab katma e-spordi tiitli, millele panustada vajate. 

Espordikihlvedude eelarve määramine

Pärast seda peate paika panema eelarve, mis on teie spordiennustuse teekonnal üks olulisemaid samme. Kui te eelarvet ei määra, võite kergesti üle piiri minna. Kui teete seda, ei saa te pikka aega enam panuseid teha. 

Registreerumine ja sissemaksete tegemine

Kui olete eelarve üle otsustanud, registreeruge valitud platvormil ja tehke sissemakseid summas, mida soovite panustada. Vaadake sissemaksevõimalusi, valige see, mida eelistate, ja tehke sissemaksed. 

Tavalise spordiennustuse ja reaalajas spordiennustuse vahel valimine

Tavalises spordiennustuses teete panuseid espordisündmustele paar päeva või tundi enne sündmuse algust. Teisest küljest teete panuseid sündmusele, nagu see toimub reaalajas spordireaalajas. Valige, kumba eelistate, ja liikuge edasi. Peaksite vähemalt uurima e-spordi reaalajas kihlvedusid, sest see võib mõnikord pakkuda suurepäraseid panustamisvõimalusi. 

Esports kihlveoturgude ja spordiennustuste koefitsientide läbimine

Järgmiseks peate läbima kõik esporti kihlvedude turud. Peate otsustama, kas soovite panustada matši võitjale või mõnele muule võimalikule tulemusele. Pärast seda vaadake koefitsiente ja otsige võimalusi. Mõnikord viitavad koefitsiendid teie võetud riski suurusele väikesele tagasitulekule. Selliseid koefitsiente saab vältida. Kui konkreetse panuse koefitsiendid on teie kasuks, võite panuse teha. 

KKKd online-kasiinode spordiennustuste kohta

Kuidas valida spordiennustuste jaoks veebikasiinot?

Esiteks veenduge, et veebikasiino on legitiimne ja kõrgeimate reguleerivate asutuste poolt litsentsitud. Pärast seda veenduge, et sellel on sissemakse- ja väljamaksevõimalused, millele teil on juurdepääs, ning esportspordi tiitel, millele peate panustama. 

Kas spordiennustused on seaduslikud?

Kuigi see on enamasti seaduslik, on kihlveod üldiselt teatud osades maailmas keelatud. Probleemide vältimiseks tutvuge oma riigi seadustega.

Millistele spordialadele peaksite panustama?

Valige spordiala, mille kohta teil on kõige rohkem teavet. Näiteks kui olete Valoranti e-spordistseeni jälginud, peaksite panustama Valorantile.

Viimased uudised

Fortnite'i kihlveo põhitõed
2023-03-30

Fortnite'i kihlveo põhitõed

Uudised