10 parimat ESportst, mille mängude hulgas on 2022. aastal Apex Legends

Apex Legends on tasuta mitme mängijaga tulistamismäng firmalt Respawn Entertainment. Sellel on ainulaadne vaade Battle Royale'i žanrile. Mängijad alustavad piiratud koguse tervise- ja laskemoonaga ning peavad langenud vaenlastelt relvi ja varustust välja otsima. Apex Legendsist on saanud üks viimase aja suurimaid mänge.

Mäng ilmus 2019. aasta veebruaris. Sellest ajast alates on sellel üle 100 miljoni mängija üle maailma. See on praegu Apple Store'i ja Google Play Battle Royale'i mäng number üks. Respawn Entertainmenti (Titanfalli taga asuv stuudio) arendajate meeskonnal kulus mängu arendamiseks kuus kuud. Nad pidid looma uue mängumootori, kujundama tegelasi ja kaarte ning looma mängu ümber kogukonna.

10 parimat ESportst, mille mängude hulgas on 2022. aastal Apex Legends
Teave Apex Legendsi espordi kohta

Teave Apex Legendsi espordi kohta

Apex Legends on põnevusmäng, kus mängijad võistlevad kolmeliikmelistes meeskondades. Iga meeskond koosneb viiest tegelasest, kes on varustatud ainulaadsete relvade ja võimetega. Eesmärk on kõrvaldada kõik vastased, olles samas ettevaatlik, et mitte ennast hävitada. See tähendab, et eesmärk on oma ellujäämise nimel mängides võita võimalikult palju.

Mängu mängitakse mitmel erineva suurusega kaardil. Kaardi paigutus mõjutab kakluste kulgu. Täpsemalt võite oodata rohkem võimalusi vaenlastele külgnemiseks, kui kaart on väiksem, rohkem õhutuspunkte ja vähem kattekohti.

Interneti-kogukond

Mängijad saavad luua klanne ja nendega liituda. Klannid töötavad teistes mängudes nagu gildid ja aitavad mängijatel üksteist leida ja suhelda. Kui mängijad saavad serveritest keelatud, saavad nad kiiresti teise serverisse üle kanda. Suurepärase võrgumängusessiooni nautimiseks on vajalik stabiilne Interneti-ühendus.

Teave Apex Legendsi espordi kohta
Miks on Apex Legends populaarne?

Miks on Apex Legends populaarne?

Apex Legendsist on saanud ajaloo kõige kiiremini kasvav mäng. Selle teeb nii edukaks mängu lihtsus. Mikrotehinguid ega lootboxe pole. Mängijad saavad enne lahingusse hüppamist valida oma tegelase ja meeskonna. Ja kuna selle mängimine on tasuta, ei pea mängijad muretsema pärisraha kulutamise pärast.

Mängu käik on lihtne mõista. See on tulistamismäng, mis kasutab võitmiseks strateegiat, selle asemel, et kõigepealt tulistada ja hiljem ellu jääda. Selles mängus premeeritakse teid oma vaenlase tundmise eest. Vaenlaste tapmise ja meeskonnakaaslastele strateegiate väljakutsumise eest saate punkte.
Mängijad, kes soovivad rohkem sügavust, saavad osta ehtsa raha eest esemeid, mida nimetatakse "pakkideks", ja omandada uusi relvi, kinnitusi, embleeme ja muid kosmeetikatooteid.

Apex Legendsi mängimine võrgus

Nüüd saate mängida Apex Legendsi võrgus, ilma et peaksite midagi alla laadima või installima. See tähendab, et te ei pea muretsema viiruste või pahavara installimise pärast. Esimene asi, mida peate tegema, kui soovite mängu võrgus mängida, on veenduda, et teil on Interneti-ühendus. Saate kasutada mis tahes WiFi-võrku või mobiilset andmesidepaketti.

Seejärel minge edasi ja avage oma arvutis/sülearvutis Google Chrome'i brauser või mis tahes soovitud brauser. Kui see on avatud, otsige üles "Google Apex Legends". Klõpsake sellel ja valige "Mängud". Nüüd olete valmis Apex Legendsi võrgus mängima. Mängu liides pakub teile mänguvõimalusi, nagu meeskondade moodustamine, klannidega liitumine ja võistlusele pääsemine.

Miks on Apex Legends populaarne?
Panused Apex Legendsile

Panused Apex Legendsile

Apex Legendsi mängimiseks on palju võimalusi, alates soolomatšidest kuni meeskonnalahinguteni. Samamoodi on ka mitu panustamisvõimalust mänguritele saadaval.

Kihlveoprotsessis osalemiseks peate esmalt registreeruma esporti jaoks mõeldud online-hasartmängude saidil. Seejärel saate teha panuseid erinevatele mängudele või sündmustele. Teil on võimalik valida reaalajas koefitsientide, ennustuspanuste või futuuripanuste vahel. Rusikareegel on see, et kui soovite panustada sellele, et midagi praegu juhtub, peate kasutama reaalajas koefitsiente. Kui aga kavatsete tulevaste sündmuste kohta ennustusi teha, peaksite kasutama ennustuspanuseid ja futuuripanuseid.

Kuidas see töötab

Peamine erinevus nende kahe panusetüübi vahel on nende ajastus. Reaalajas koefitsiendid asetatakse sündmuse toimumisega samal ajal. Näiteks kui panustate Apexi tulemusele, teeksite oma panuse matši vaadates. Teisest küljest põhinevad prop Apexi panused praegusel statistikal ja trendidel. Tavaliselt nõuavad need rohkem uurimistööd kui reaalajas mängule võimaluse loomine.

Panused Apex Legendsile
Parimad Apexi mängijad ja meeskonnad

Parimad Apexi mängijad ja meeskonnad

Apex Legendsi kümne ja üheteistkümne hooaja ilmumisega on mängijate arv jätkuvalt kasvanud. Arvatakse, et 12. hooaega oodates see arv kasvab. Miljoni hulgas on juba mõned tuntud mängijad ja mõned neist koos oma mängija ID numbritega:

Ühendriigid

 • Ryan Boyd – reptar
 • Bryan McCarthy -iShiny

Rootsi

 • Simon Bellini – vaifid
 • John Håkansson-hAKIS

Tšiili

 • Tomás Concha-Wolf

Mängijad on moodustanud ka meeskonnad, et omavahel professionaalselt võistelda. Allpool on nimekiri parimatest meeskondadest koos turniiride arvuga, mille nad on lõpetanud:

 • Team Liquid- 2117 turniiri
 • Fnatic- 988 turniirid
 • Kurjad geeniused – 906 turniiri
 • Natus Vincere- 571 turniiri
 • Virtus.pro- 566 turniiri

Miks mängijad seda mängu armastavad?

Apex Legends on tegevusrohke mitme mängijaga tulistamismäng, kus kuni viiskümmend mängijat visatakse üheskoos kaardile. Mängu eesmärk on, et iga mängija oleks viimane mees. Lõbus on see, et mängijad saavad valida kuue erineva klassi tegelaste vahel. Igal klassil on oma relvade komplekt ja võimed.

Lahingute võitmiseks peate avama ka uue varustuse. Kõik need tegurid toovad mängijatesse uskumatu põnevuse. Samuti pakuvad nad kihlveohuvilistele palju võimalusi panustamiseks. Asjaolu, et tegemist on suhteliselt uue mänguga, muudab selle ka põnevaks.

Parimad Apexi mängijad ja meeskonnad
Kas on olemas Apex Legendsi turniir, millele panustada?

Kas on olemas Apex Legendsi turniir, millele panustada?

Praegu pole ametlikku Apex Legendsi maailmameistrivõistlust plaanis. Fännid on aga hakanud üle maailma korraldama mitteametlikke turniire. Mõned neist sündmustest on meelitanud isegi kümneid tuhandeid osalejaid.

Oleks tore näha mõnda ametlikku võistlust tohutu mängijabaasiga. On mitu põhjust, miks maailmameistrivõistlused võiksid olla hea mõte. Näiteks võib see julgustada rohkem mängijaid mänguga liituma. Samuti võib see tuua tiitlile uut tähelepanu ja suurendada selle populaarsust.

Küsimus on selles, kas MM tuleb või mitte. Isegi kui see nii on, kui suur see on? Kas see meelitab ligi sama palju mängijaid kui Fortnite'i turniir?

Üks suuremaid turniire on Apex Legends Global Series Championship. Võistluse auhinnafond on 1 000 000 dollarit. Meeskonnad valitakse meistrivõistlustele nende varasemate ALGS-punktide, talvise ringraja playoffide ja meistrivõistluste viimase võimaluse võrguvõistlustel osalemise põhjal.

EA teatas 18. mail 2021 ürituste edasisest ühisrahastamisest. Skini paketid aitavad kaasa auhinnafondi, mille maksimaalne kasv on 2 000 000 dollarit kõigis piirkondades. Põhja-Ameerika ja Lõuna-Ameerika on meistrivõistluste kõrgeima reitinguga piirkonnad.

Kas on olemas Apex Legendsi turniir, millele panustada?
Panustamine Apex Legendsile pakkujate juures

Panustamine Apex Legendsile pakkujate juures

Apex Legendsile panustamine ei erine teiste e-spordialade või üldiselt esportide panustamisest. Aitaks, kui mõistaksite mängu põhireegleid ja valiksite sobivaima Apexi esports kihlveo. Pakkuja sobivus on mängijati erinev. Näiteks USA mängijatele sobiv esportsbook ei pruugi Aafrika mängijatele sobida.

Hea teenusepakkuja peaks olema teie keeles saadaval. Nende veebisait peaks olema väga tundlik ja hõlpsasti navigeeritav. Makseviisid peaksid olema panustajale mugavad ja tehingud peaksid olema madalad, kui need puuduvad. Klienditugi peaks olema tipptasemel.

Samuti on oluline kehtiv tegevusluba. Ja loomulikult on lai Apex Legendsi kihlveoturgude olemasolu kohustuslik.
Mõned olulised Apexi kihlveo pakkujad, mis on loetletud kasiinotaseme kaubamärgi all, on Bet365, Betfair, GVC, Paddy Power, Sportsbet, William Hill, 888sport ja Ladbrokes.

Panustamine Apex Legendsile pakkujate juures
Jälgige parimaid Apex Legendsi meeskondi ja panustage täpselt

Jälgige parimaid Apex Legendsi meeskondi ja panustage täpselt

Selleks, et panustada mõnele online-spordi kihlvedude vahendajaga mängule, peate seda tegema teame meeskondi ja nende varasemaid tulemusi ennustada.

Millistele märkimisväärsetele meeskondadele selles spordis panustada?

Apex Legends on pärast ilmumist muutunud väga populaarseks. Praegu on üle 50 ametliku Apexi meeskonna üle maailma. Mõnda neist sponsoreerivad mängufirmad või kaubamärgid, teised aga on sõltumatud grupid, mis koos mängivad.

Saate need meeskonnad kiiresti tuvastada nende nimede, logode ning ainulaadsete vormirõivaste ja värvide järgi. Need meeskonnad võistlevad üksteisega turniiridel ja väljakutsetel. Siin on kolm parimat Apex Legendsi meeskonda:

Rogue (Euroopa)

Rogue on üks Euroopa edukamaid Apex Legendsi meeskondi. Meeskond moodustati 2016. aastal, kui kolm sõpra otsustasid luua spordiorganisatsiooni. Sellest ajast alates on nad võitnud mitmeid suuri tiitleid, sealhulgas ESL Üks New Yorgi 2018. aasta suurmeistrivõistlused ja Põhja-Ameerika Challenger Series 2019. aasta hooaja 1. meistrivõistlused.

Meeskonna saladus (Hiina/Aasia)

Meeskonna saladus on veel üks Hiina Apex Legendsi meeskond, kes on olnud juba mõnda aega. See alustas APEX League'i meeskonnana juba 2015. aastal. 2017. aastal sai sellest osa Overwatch League'ist, kus võisteldi 2019. aastani.

Luminosity Gaming (Põhja-Ameerika)

Luminosity Gaming on veel üks silmapaistev Põhja-Ameerika Apex Legendsi meeskond. Neil on viimastel aastatel olnud palju saavutusi. Näiteks olid nad esimene NA meeskond, kes jõudis 2018. aastal suurde finaali. Üldiselt tegelesid need meeskonnad teiste spordialadega enne Apexi vabastamist. Nad olid mängu varajased kasutuselevõtjad ja on laiendanud oma domineerimist Apex Legendsi sfääri.

Jälgige parimaid Apex Legendsi meeskondi ja panustage täpselt
Plussid ja miinused

Plussid ja miinused

Apex Legendi mänguviis on ülimalt tempokas, muutes mängu palju nauditavamaks kui paljud teised. See on Apex Legendsi üks olulisemaid eeliseid Fortnite. Liigute pidevalt ringi, püüdes leida teisi mängijaid või lihtsalt põgeneda nende eest.

Telkimist ei toimu, sest ellujäämiseks tuleb kiiresti liikuda. See lisab mängu strateegia elemendi, muutes selle veelgi paremaks. Samuti on mängus palju erinevaid relvi, näiteks jahipüssid, ründerelvad, snaipripüssid, raketiheitjad jne.

Kõik need relvad tunduvad tulistamisel suurepärased ja näevad samuti fantastilised. Samuti on palju erinevaid sõidukeid, nagu tankid, hõljukrattad ja reaktiivlennukid. Kõik need asjad kokku annavad põnevaid matše. Iga matš võtab aega umbes 10 minutit ja pärast iga mängu saate preemia nimega Battle Stars.

Iga kord, kui teenite kolm lahingutähte, avate oma mängusisese profiili jaoks tegelase naha, kus saate valida kuue tegelase vahel, sealhulgas Tracer, Winston, Genji, Torbjorn, Hanzo ja Pharah. Üldiselt on mänguviis uskumatu.

Plussid

 • Nauditav mängimine
 • Kiire tempoga tegevus
 • Suurepärane graafika
 • Palju mängijaid
 • Tasuta mängida

Miinused

 • Piiratud relvade valik
 • Võrguühenduseta režiimi pole
 • Kohandamise võimaluste puudumine
 • Juhuslikud saagitilgad võivad olla tüütud
Plussid ja miinused
Apex Legendsi kihlveokoefitsientide mõistmine

Apex Legendsi kihlveokoefitsientide mõistmine

Kui palju peaksin panustama Apex Legendsile? Koefitsiendid muutuvad alati ja võib olla keeruline aru saada, mida need tähendavad. Mida tähendab -1,5% või +1,5%? Kuidas ma oma võitu arvutan?
Võite kasutada kahte erinevat tüüpi koefitsiendid teie panuste jaoks: American Odds ja Decimal Odds.

American Odds on Põhja-Ameerikas kõige sagedamini kasutatav ennustuskoefitsient. Sellest on ka kõige lihtsam aru saada. Seda tüüpi koefitsientide puhul saate aimu, kui palju punkte vajate võitmiseks, kuid mitte täpselt, kui palju raha võite võidu korral võita.

Kui teeksite 10-sendise panuse 5/2, tähendaks see, et teenite võidu korral 40 senti, mis võrdub 5 punktiga. Võidaksite neli korda rohkem, kui panustasite, mis tähendab, et saate 20 senti (kokku 50 senti).

Kümnendkoefitsiendid on täpsemad kui Ameerika koefitsiendid. Nad annavad teile täpse rahasumma, mille saate võidu korral, sealhulgas sente ja isegi sente. Oletame, et panustate Apexile kahe kümnendkoha koefitsiendiga. See tähendab, et olenevalt teie lõppskoorist võite võita 0,01–100,00 dollarit. Kui kaotate, kaotate ainult 1,00 dollarit.

Apex Legendsi kihlveokoefitsientide mõistmine
Kihlveo näpunäited ja nipid

Kihlveo näpunäited ja nipid

Raske on ennustada, kuidas Apex Legendsi kihlveod lähikuudel muutuvad.

Turniirid võtavad kindlasti kasutusele uued vormingud, mängijad töötavad välja uusi strateegiaid ja mängude tegijad vabastavad kohandatud lobby-funktsiooni, mis muudab stseeni täielikult.
Siin on hasartmänguideed, mida saate praegu kasutada, et aidata teil Apex Legendsi mängudele panustada kõige paremini

 • Proovige mängu ise mängida: Kui olete mängu mänginud, on teil kõik mängu näpunäited ja nipid teie käeulatuses. Arvestades mängu kulgu, ennustate mängu tulemust tõhusalt, eriti otseülekandes.
 • Kihlveoteenuse valimisel võtke aega: Ärge valige esimest suurepärast teenust selle põhjal, mida olete reklaamides näinud. Lisaks kõige populaarsemate pakkumiste võrdlemine Interneti-spordiennustused ettevõtted, kihlveokontorite testiaruannete lugemine ja erinevate kihlveofoorumite kommentaaride vaatamine võivad aidata teil teha teadlikku otsust.
Kihlveo näpunäited ja nipid