29 parimat ESportst, mille mängude hulgas on 2022. aastal E-sport

See e-spordi kihlvedude juhend kirjeldab kõike, mida panustajad peavad selle teema kohta teadma, parimatest e-spordi kihlvedude saitidest ja paljust muust. Pole kahtlust, et e-sport on üks tööstusharudest, mis on isegi pandeemia ajal õitsele jõudnud. Statista viimased prognoosid näitavad, et 2021. aasta e-spordi turu suuruseks hinnatakse veidi üle 1,08 miljardi dollari, mis on peaaegu 50% kasv võrreldes 2020. aastaga.

Ka e-spordi kihlveotööstus on hüppeliselt kasvanud. Kuna pandeemia haripunktis peatati kõik traditsioonilised reaalajas matšid, sai eSpordist fännide lemmik, kuna erinevalt virtuaalspordist, mis oli selleks ajaks ainuke võimalus, on sellel inimlik puudutus.

29 parimat ESportst, mille mängude hulgas on 2022. aastal E-sport
E-spordi kihlvedude ajaluguE-spordi kihlvedude tüübidEsporti kihlvedude näpunäitedVastutustundlik mängimine

Sellest CS: GO kihlveojuhendist leiavad panustajad kõike, mida neil on vaja esimese isiku tulistamisvideomängule panustamise kohta teada. Olgu selleks mänguviis ja reeglid või kihlveoturud ja koefitsiendid, see leht räägib kõike. Pole kahtlust, et e-spordiennustus on võimust võtmas. 

Kuva rohkem...

Dota 2 on üks neist videomängudest, millel on märkimisväärne jälgijaskond. Täna (2021. aasta seisuga) suhtlevad miljonid mängijad üle maailma üksteisega, et saada mängust õiglane osa. Tegelikult mängib seda mängu iga kuu vähemalt 10 miljonit inimest. Mängus on palju turniire ja liigasid, kus mängijad saavad võistelda. 

Kuva rohkem...

League of Legends (LoL) on muutunud üheks populaarseimaks mänguks mängude ajaloos, kus miljonid mängivad iga päev tunde. See on mitme mängijaga võrgulahingu areen (MOBA), mille Riot Games andis välja 2009. aastal. See integreeriti e-spordina maailma kübermängudesse neli aastat tagasi. 

Kuva rohkem...

Valorantne esportkihlvedu on üks olulisemaid asju, mis spordikihlvedude areenil toimub. Sellest juhendist saate teada kõike, mida on vaja teada panustamise kohta sellele suhteliselt uuele mängule, mis konkureerib Counter-Strike: Global Offensive'i (CS: GO) ja Fortnite'iga nii esport- kui ka kihlveotööstuses.

Kuva rohkem...

Paljud populaarsemad esportmängud on pärit üsna hiljutistest frantsiisidest. Mortal Kombati sari on aga erinev, kuna võistlusturniire on toimunud alates 1990. aastate lõpust. See tähendab, et see on varasem Interneti-põhiste spordihasartmängude kontseptsioonile. Kui hilisemad Mortal Kombati osad on teinud graafikas ja mänguviisis edusamme, on põhielemendid jäänud samaks alates esimese mängu väljalaskmisest 1992. aastal. Mängijad juhivad tegelast, kes peab 1v1 matšides vaenlastega võitlema. Kui mängija või vaenlane on piisavalt tervisest tühjaks saanud, saab nad lõpukäiguga tappa.

Kuva rohkem...

Viimastel aastatel on battle royale mängud osutunud e-spordi kihlvedude kogukonnas väga populaarseks. Hea näide sellest on FPS Call of Duty: Warzone. See on tasuta mängitav ja saadaval erinevatel platvormidel. See hõlmab praeguse põlvkonna PlayStationi ja Xboxi konsoolide ning arvutite versioone. CoD: Warzone on pigem osa 2019. aasta Modern Warfare'i osast, mitte eraldi pealkiri. See ilmus Modern Warfare'i sisuvärskenduste 2. hooajal. See tähendab, et suur väljakujunenud CoD-mängijabaas pääses sellele juurde.

Kuva rohkem...

Kogu maailmas populaarne StarCraft II (SC II) kutsub mängijaid kasutama reaalajas strateegiat, et võita konkurente mõnel maailma populaarseimal esporditurniiril. Alates selle käivitamisest 2010. aastal on SC II-l jätkuvalt tohutult palju poolehoidu. Isegi kui parimad mängud, nagu Dota 2 ja League of Legends, on saavutanud espordivõistlustel esikoha, meelitab StarCraft II endiselt tohutult vaatajaid.

Kuva rohkem...

Ubisofti poolt mitu aastat tagasi välja antud Tom Clancy's Rainbow Six Siege kuulub praegu kõrgetasemeliste e-spordimängude kategooriasse. Enamik inimesi viitab sellele esimese isiku laskuri (FPS) videomängule, mille Ubisoft Montreal 2015. aastal välja andis, kui R6. Esialgu oli see saadaval Xbox One'i, Microsoft Windowsi ja PlayStation 4 jaoks. Mõni aasta hiljem, 2020. aasta detsembris, ilmus Xbox Series X/S ja PlayStation 5 jaoks mängitav uuendatud Rainbow Six versioon, mis tegi selle mängu kättesaadavaks suuremale hulgale FPS-idele. fännid kogu maailmas. 

Kuva rohkem...

Age of Empires

E-spordi kihlvedude ajalugu

E-spordi kihlvedude ajalugu

E-spordi päritolu võib ulatuda aastasse 1971, kui interdistsiplinaarsed õpilased osalesid vanaaegses Spacewari mängus. Kuigi see ei olnud iseenesest eSport, sillutas see teed esimesele võistluslikule mänguüritusele, 1980. aasta Space Invaders Championshipile.

Ent kihlveo puhul sai e-spordiennustus reaalsuseks alles eelmise kümnendi alguses. See oli ajal, mil e-spordis hakati korraldama veebipõhiseid mitme mängijaga turniire. Nii et kihlveod oleks võinud hasartmängustseenis esineda varem. Siiski oli muret, et enamik e-sporti nautinud mängijaid olid alla 18-aastased, mis tähendab, et neil ei lubatud hasartmänge mängida. Mis veel? e-sport oli väga reguleerimata, nii et tekiks matšidega seotud probleeme.

Kuid e-spordimeeskondade populariseerimisega võtsid asjad teistsuguse pöörde. Esiteks muutus eSport populaarsemaks, meelitades ligi isegi täiskasvanuid, kellel oli seaduslikult lubatud panustada. Siis tulid tohutud sponsorlepingud ja tohutu vaatajaskond, mis viisid eSpordi järgmisele tasemele.

Esport on võistluslik ajaviide, kus profimängijatel on lepingud ja kopsakad palgad, nagu traditsioonilistel profisportlastel. Seal on palju tippturniire, mis meelitavad ligi miljoneid dollareid auhinnaraha.

Seevastu kihlveokontorid on e-spordi kihlvedude turgude kasvavat nõudlust arvesse võtnud. Operaatorid kiirustavad pakkuma mängijatele uusimaid e-spordi turge, et täiendada virtuaalseid mänge, millel puudub inimlik puudutus.

Kõigi märkide järgi on e-spordi kihlveod üks kõige kiiremini kasvavaid kategooriaid kogu online-hasartmängutööstuses.

Hiljutiste numbrite kohaselt peaks e-spordi kihlvedude turu suurus 2027. aastaks jõudma ilmatu 205 miljardi dollarini. Huvitaval kombel oli 2020. aastal üle 6,5 miljoni e-spordi panustaja. Muidugi on e-spordi panustajate arv tõusnud nüüd, mil eSport on e-sport. uusim poiss spordiennustuse maailmas.

E-spordi kihlvedude ajalugu
E-spordi kihlvedude tüübid

E-spordi kihlvedude tüübid

E-spordi kihlveo vastu huvi tundvate mängijate jaoks on põhitõdedeks e-spordi kihlveo erinevate vormide mõistmine.

e-sport kasvab esimese hooga. Kuid saadaolevad mängud määrab žanri populaarsus praegusel e-spordimaastikul. Allpool on nimekiri populaarsetest e-spordi žanritest, millele panustajad saavad panustada, ja mis kõige tähtsam, kõige populaarsemad e-spordi mängud ja iga žanri suurimad võistlused.

MOBA eSports

MOBA on strateegiline videomäng, tuntud ka kui mitme mängijaga võrgulahingu areenimängud. Kõige populaarsemad MOBA mängud, millele panustada, on League of Legends (LOL) ja DOTA 2. Kõige olulisemate MOBA sündmuste hulka kuuluvad The International, DOTA 2 suurim turniir ja League of Legends World Championship.

FPS eSports

Esimese isiku tulistamismängud hõlmavad võitlust esimese inimese vaatenurgast. Kõige populaarsemad e-spordi mängud, millele FPS-kategoorias panustada, on Counter-Strike: Global Offensive, Battlefield V, Valorant, Call of Duty ja Rainbow Six Siege. Suurimad FPS eSports turniirid hõlmavad CS: GO Major Championships ja Siege's Six Invitational.

Battle Royale eSports

Battle royale'i videomängudes osalevad paljud mängijad viimaseks jäänud matšis. Kõige kuulsamate battle royale mängude hulka kuuluvad Fortnite ja Apex Legends. Kui aga rääkida suurimatest turniiridest, siis on Fortnite'i maailmameistrivõistlused ja Apex Legends Global Series.

Spordisimulatsioon eSports

Nagu nimigi viitab, jäljendavad need tõelisi spordialasid, nagu jalgpall, korvpall, hoki jne. Populaarseimad e-spordimängud, millele spordisimulatsioonižanris panustada, on FIFA21, Madden, NBA2K, eFootball (endine PES) jne.

RTS eSports

Tuntud ka kui reaalajas strateegiamängud, on populaarsed ka RTS eSports. Parimad mängud, millele selles kategoorias panustada, on StarCraft ja WarCraft. Mis puutub turniiridesse, siis suurim on WCS Global Finals.

E-spordi kihlvedude tüübid
Esporti kihlvedude näpunäited

Esporti kihlvedude näpunäited

Mängijatele, kes pole e-spordimaastikul uustulnukid, on mõned näpunäited, mis aitavad neil alustada.

Esimene jutt puudutab kihlveokontori valikut. Alustuseks ei ole kõigil spordiennustusi saitidel e-spordi kihlvedude turge. Seega peavad mängijad pärast mõne e-spordi kihlveosaidi leidmist kontrollima, kas neil on konkreetne e-spordimäng, millele nad soovivad panustada. Muud kaalutlused hõlmavad litsentsimist ja eeskirju, pangandusvõimalusi, saidi kasutatavust ja tutvustusi.

Veel üks näpunäide; panustajad peaksid end kurssi viima nende e-spordimängude reeglite ja mänguviisiga, millele nad soovivad panustada. Paljud panustajad teevad vea, panustades mängudele, millest nad vaevalt aru saavad. Reeglid ja määrused, kihlveoturud ja kihlveokoefitsiendid peaksid olema panustajatele käeulatuses.

Kolmandaks peaksid mängurid jälgima e-spordi mängu viimaseid arenguid, millele nad panustavad. Saate teada, millised on hetke parimad meeskonnad League of Legendsis, Fortnite'is, Rainbow Six Siege'is, CS: GO-s või mõnes muus e-spordis. Loomulikult loeb ka meeskondade hiljutine jooks.

Lõpuks, kui tegemist on spordisimulatsioonimängudega, ärge panustage pimesi selle meeskonna järgi, kellega professionaalne mängija mängib. E-spordis ei ole asi selles, kui suur on meeskond, mida mängija reaalses maailmas kasutab. Selle asemel määrab FIFA või PES-i mängu tulemuse e-spordis profimängija oskuste tase.

Esporti kihlvedude näpunäited
Vastutustundlik mängimine

Vastutustundlik mängimine

Internetis esporti panustamine pakub kõikehõlmavat lõbu, olenemata sellest, kas mängija on e-spordi entusiast või lihtsalt juhuslik spordiennustuse entusiast. Kuid siis peaks vastutustundlik hasartmäng jääma alati oluliseks. Sarnaselt videomängudega võib e-spordile panustamine tekitada suurt sõltuvust. Mängijad peaksid alati järgima vastutustundlikke hasartmängureegleid.

Esikohal vastutustundlike hasartmängude reeglite loendis ei tohiks e-spordiennustused asendada kooli ega tööd. Järgmine oluline asi, mida mängijad peaksid meeles pidama, on määrata e-spordi kihlvedude jaoks eelarve ja sellest rangelt kinni pidada. Oluline on see, et nad peaksid teadma, millal lõpetada; ärge kunagi püüdke kaotusi taga ajada.

Vastutustundlik mängimine

Viimased uudised

Lähem pilk Esports kihlveoboonustele
2022-05-19

Lähem pilk Esports kihlveoboonustele

Esporditööstus kasvab pidevalt. Kuna kõik näitajad viitavad positiivsele tulevikule, on see tööstus pälvinud tohutut tähelepanu erinevatest osapooltest, mille hulgas on võtmetähtsusega online-kihlveotööstus.

Rainbow Six Siege, 7. aasta, 1. hooaeg
2022-05-12

Rainbow Six Siege, 7. aasta, 1. hooaeg

Rainbow Six (R6) Siege 7. aasta 1. hooaeg tervitas just Demon Veili. Enne ametlikku avaldamist 15. märtsil 2022 oli turul palju teateid. Kuigi mõned lekked on teoks saanud, paljud mitte. Kuid see kõik aitas ainult maalida tulevast pilti.

Team Liquid – meeskond, keda Esports võita
2022-05-05

Team Liquid – meeskond, keda Esports võita

Team Liquid kavatseb kindlasti lihaseid veelgi painutada, et kinnitada oma positsiooni edukaima e-spordimeeskonnana. Alates e-spordi online-kihlvedude tärkamisest on see üks parimaid e-spordi meeskondi, kellele panustada. Oma klassi parimad mugavused ja rikkalik talentide kogum teeb kõik endast oleneva, et teha kindlaks, et Team Liquid esport domineerib.

FIFA eWorld Cup 2022 e-spordiennustuste juhend
2022-04-28

FIFA eWorld Cup 2022 e-spordiennustuste juhend

Üks selle aasta kauaoodatud e-spordi sündmusi on FIFA eWorld Cup 2022, mis on FIFA e-spordi areenil kõige prestiižsem turniir. Jah, on palju muid FIFA turniire, millele panustada, kuid need ei tõmba FIFA eWorld Cupiga kaasnevat mõjuvõimu. Sellest artiklist saavad mängijad teada kõike, mida selle eelseisva turniiri kohta teada saada.