Tervitusboonus

Espordikihlvedude tervitusboonused on ühed parimatest kampaaniatest, mida mängija saab pärast online-spordiennustuste veebisaidil registreerumist taotleda. Selles artiklis käsitletakse neid boonuseid, et teha kindlaks, mis need on, kuidas need toimivad, kuidas neid taotleda ja palju muud. Nagu nimigi ütleb, on tervitusboonused pakkumised, mida eSportsi kihlveod uutele mängijatele pakuvad. Tervitusboonuseid on kahte peamist tüüpi; sissemakseta ja deposiidiboonused.

Kas neid boonuseid tasub nõuda? Või on see lihtsalt tore viis uute mängijate meelitamiseks? Lugege lisateavet sissemakseta ja deposiidiboonuste kasutamise kohta pärast konto avamist esports kihlveofirmas.

Tervitusboonus
Kuidas spordiennustuse boonus töötab?Kuidas saada tervitusboonuseidPanustamisnõudedTervitusboonuse näpunäiteid ja nippeVastutustundlik hasartmäng
Kuidas spordiennustuse boonus töötab?

Kuidas spordiennustuse boonus töötab?

Paljud panustajad kalduvad veebiboonuseid vältima, kuna need ei tundu õigustatud. Tõde on aga see, et e-spordi kihlvedude tervitusboonused on ehtsad, vähemalt litsentsitud ja reguleeritud saitidel. Teadmiseks on mõned kahtlased kihlvemissaidid, mille boonused ei ole legitiimsed, kuid kõik sellel lehel loetletud saidid on ehtsad.

Nüüd on suur küsimus, miks peaksid e-spordi kihlveokontorid mängijatele tasuta raha andma?

Noh. Vastus on lihtne – meelitada ligi uusi mängijaid e-spordi kihlveotööstusesse, mis on nii konkurentsivõimeline. Kui taaslaadimisboonused on mõeldud klientide hoidmiseks, siis tervitusboonused on mõeldud uute mängijate kaasamiseks. Juhtub see, et kihlveokontor määrab turunduse jaoks eelarve ja üks turundusstrateegiaid on reklaamid.

Espordikihlvedude sissemakseta boonused

Nagu nimigi viitab, on sissemakseta boonus pakkumine, mis premeerib mängijaid boonusega selle eest, et nad registreeruvad e-spordi kihlvedude sait. Nad ei pea selle pakkumise saamiseks deposiiti tegema.

Tasuta panuste sissemakseta boonus on tavaline sissemakseta boonus, mis annab mängijatele kindla summa raha. Teine tüüp on sissemakseta sissemakseta boonus, mida mängijad saavad kasutada pärisraha e-spordis panustamiseks ja pärisraha võitmiseks. Lõpuks saavad eSpordi mängijad ära kasutada sularahata sissemakseta boonuseid, mis annavad mängijatele mängimiseks raha, kuid seda ei saa välja võtta.

Esporti kihlveo sissemakse boonused

Tuntud ka kui mänguboonus, sissemakseta boonus on tervituspakkumine, mis premeerib mängijaid esimest korda sissemakse tegemisel. Enamik sissemakseboonuseid vastavad sissemakstud summale teatud protsendiga kuni kindlaksmääratud summani. See võib olla 50% sissemakseboonus, 100% või isegi rohkem.

Lihtsalt mainides, et mõnel kihlvemissaidil sissemakse boonused võib pakkuda teise, kolmanda ja isegi neljanda sissemaksena.

Kuidas spordiennustuse boonus töötab?
Kuidas saada tervitusboonuseid

Kuidas saada tervitusboonuseid

Kuidas aktiveeritakse tervitusboonused pärast sobivusnõuete täitmist? Noh, on kaks võimalust. Esiteks kantakse boonus mängija kontole automaatselt. See on lihtsaim viis boonuse saamiseks. Teise võimalusena peavad mängijad boonuse aktiveerima eSpordi kihlvedude tervitusboonuskoodide või kupongidega. Boonuse aktiveerimiseks on pesa, kus need koodid täidetakse.

Kuidas kasutada spordiennustuste tervitusboonuseid

Tervitusboonused on kõik lõbusad, kuid e-spordi panustajad peaksid teadma, kuidas neid hästi kasutada. Kahjuks raiskab enamik mängijaid, kes taotlevad tervitusboonuseid, need vaid mõne panusega, kuna puuduvad teadmised selle kohta, mis on eesriide taga. Selles segmendis saate teada kõike, mida on vaja tervitusboonuste kasutamise kohta teada.

Kuidas saada tervitusboonuseid
Panustamisnõuded

Panustamisnõuded

Kuigi tervitusboonused kõlavad tulusalt, on need seotud rangete läbimängimisnõuetega. Kuigi kihlveokontorid loobivad raha boonuste kujul, on nad kehtestanud mõned piirangud, et mängijatel oleks raske tervitusboonuseid maksimaalselt ära kasutada. Neid piiranguid nimetatakse läbimängimisnõueteks või läbimängimisnõueteks.

Alustuseks on läbimängimisnõue kordaja, mitu korda peavad panustajad boonuse läbi mängima, enne kui nad saavad võidu välja võtta. Näiteks kui panustaja taotleb 20-kordse läbimängimisnõudega kihlvedude sissemakse kokkulangevust, peab ta boonuse 20 korda läbi mängima, enne kui ta on kvalifitseerunud väljamaksele. Noh, see on suur väljakutse mängida 20 korda läbi ilma kogu raha kaotamata.

Kõige tulusamate boonustega spordiennustussaitidel on enamiku stsenaariumide puhul kõrgeimad ja rangeimad läbimängimisnõuded.

Koefitsiendid ja mängude limiidid

Lisaks panustamisnõuetele muudavad kihlveokontorid mängijate jaoks pärisraha võitmise keeruliseks boonuste kasutamine minimaalsete koefitsientide seadmisega. Näiteks võib e-spordi kihlveosait pakkuda 150% boonust, kuid boonus kehtib ainult kõrgete koefitsientide korral. Lisaks koefitsientide piirangule kehtivad teatud e-spordimängudele ka mõned tervitusboonused.

Panustamisnõuded
Tervitusboonuse näpunäiteid ja nippe

Tervitusboonuse näpunäiteid ja nippe

Kuigi kihlvemissaidid muudavad mängijate jaoks boonuste kasutamise keeruliseks, on tervitusboonuseid siiski võimalik ära kasutada.

Esimene näpunäide on olla alati jahil, mitte ainult tervitusboonuste, vaid ka kõige tulusamate boonuste otsimisel. Mängijad saavad valida, kas jahtida ise või kasutada kihlvedude vahendajaid, kes pakuvad kõrgeimate tervitusboonustega e-spordi kihlvedude vahendajaid.

Teine näpunäide, mis kehtib ainult koefitsientide piiranguteta kihlveosaitidele, on panustamine madalaima koefitsiendiga. Erinevalt kõrgetest koefitsientidest on madalate koefitsientidega panuste läbisaamise tõenäosus suur. Sellegipoolest on madalaks jäämine nutikas näpunäide läbimängimisnõuete ületamiseks. Ainus probleem on see, et saagikus pole ometigi nii suur.

Nüüd, kui kõrged läbimängimisnõuded vähendavad võimalusi boonustest midagi välja teenida, peaksid panustajad otsima tervitusboonuseid madalamate läbimängimisnõuetega. See on lihtne spordiennustuse boonusnõuanne, mille abil raha teenida. 15-kordset läbimängimisnõuet on lihtsam ületada kui 30-kordset.

Samuti on oluline kontrollida tervitusboonuse kehtivusaega. Sageli nõuavad mängijad neid boonuseid, kuid ei kasuta neid määratud perioodi jooksul. Kõlab naljakalt, aga jah, boonustel on aegumiskuupäevad.

Panusta targalt. See, et see on 100% boonus, ei tähenda, et seda tuleks raisata ebareaalsete koefitsientide peale. Selle asemel peaksid panustajad jääma targaks panustajaks, kasutades tervitusboonust nagu sissemakstud pärisraha. Erinevate e-spordivõistluste uurimine ja ennustuste kontrollimine on kaugel.

Tervitusboonuse näpunäiteid ja nippe
Vastutustundlik hasartmäng

Vastutustundlik hasartmäng

Tervitusboonused on fantastilised ja on üks põhjusi, miks paljud mängijad e-spordi kihlvedustesse meelitavad. Kuid need võivad olla hasartmängusõltuvuse vallandajaks. Paljud mängijad leiavad, et kasutavad rohkem raha, kui nad saavad boonuste taotlemiseks lubada.

Mängijad peavad jääma vastutustundliku hasartmängu raamidesse. E-spordi kihlvedude eelarve määramine ja sellest kinnipidamine on ülimalt oluline. Teine näpunäide on see, et panustamise ajal ei tohi kunagi kaotusi jahtida ja tea alati, millal lahkuda. Oluline on see, et e-spordiennustused ei tohiks asendada kooli ega tööd.

See on kõik selle e-spordi kihlvedude tervitusboonuste juhendi jaoks. Tõepoolest, uutele mängijatele mõeldud online-ennustuspakkumisi tasub jahtida. Siiski pole lihtne neid ära kasutada.

Vastutustundlik hasartmäng