Registreerumisboonus

Espordi kihlvedusid kasutavad registreerumisboonuseid uute klientide meelitamiseks. Peaaegu kõik parimad spordiennustuse saidid pakuvad uutele klientidele kopsakat tervitusboonust. Need on pakkumised, mis pakuvad teile täiendavaid panustamisvahendeid, mida saate kasutada panuste tegemiseks sellistele spordialadele nagu Dota 2, CS:GO, FIFA, Rocket League, Hearthstone, League of Legends ja teised.

Alati on meeldiv kasutada registreerumisboonuse pakkumisi pärast registreerumist spordiennustuste veebilehel. Need saidid võivad pakkuda oma uutele klientidele suurepäraseid tutvustusi, mida tasub taotleda.

Registreerumisboonus
Leidke registreerumisboonuseid spordiennustuste saitidelt

Leidke registreerumisboonuseid spordiennustuste saitidelt

Esimene samm on leida parimad pakkumissaidid esport boonused. Uued panustajad võivad ära kasutada registreerumisboonuseid enamikul peamistel e-spordi turgude kihlveosaitidel. Kontrollitud ja usaldusväärsed ettevõtted, nagu 1xBet, Betsson ja Betsafe, pakuvad erinevaid ahvatlevaid registreerumisstiimuleid, et meelitada uusi panustajaid oma platvormidele panuseid tegema.

Järgmine samm on konto loomine või registreerimine. Valige oma eelistatud makseviis ja sissemakse summa ning teie esportsbook hoolitseb ülejäänu eest. Praeguses etapis on nutikas võimalus uurida peenes kirjas, sest ümberpaigutamise summad ning muud tingimused ja kriteeriumid määravad tavaliselt selle, kas esportboonus on seda väärt või mitte.

Valitud kihlveokontori põhjal võite oma boonusraha kohe kätte saada, samas kui teised võivad paluda teil esimesel sissemaksel koodi käsitsi sisestada. Pidage meeles, et teie esimese sissemakse suurus mõjutab enamikul juhtudel oluliselt teie boonusraha.

Leidke registreerumisboonuseid spordiennustuste saitidelt
Kuidas registreerumisboonus töötab?

Kuidas registreerumisboonus töötab?

Kõige tavalisem e-spordiraamatu registreerumise pakkumine on sissemakse boonus, mida võite oodata, kui registreerute uuele veebisaidile.

Veebisait võtab teie sissemakse vastu ja pakub teile tasuta panustamiskrediite, mida saate nende platvormil panuste tegemiseks kasutada. See kehtib 100% vastete kohta, kuid mõned e-spordi kihlvedude saidid võivad pakkuda ainult 50% vasteid, mis tähendab, et nad krediteerivad teile ainult poole sissemaksest.

Kuna see juhtub alguses, mõjutavad registreerumisboonused harva seda, kuidas panustate või millisele e-spordile panustate, välja arvatud juhul, kui peenes kirjas on öeldud. Sissemaksete mängudel on tavaliselt boonuse aktiveerimiseks minimaalne sissemakse nõue, samuti maksimaalne lisaraha, mille veebisait teile kvalifitseerumise korral annab.

Näiteks võib sait näidata, et boonus käivitub ainult siis, kui teete vähemalt 10 dollari sissemakse ja kampaania kahekordistab teie sissemakse kuni 500 dollarini tasuta krediiti. Teisisõnu, kui teete sissemakse 500 dollarit või vähem, vastab veebisait teie sissemaksele 100 protsenti. Kui aga teete sissemakse 600 dollarit, on teie boonusraha vaid 500 dollarit. Kui teete sissemakse alla 10 dollari, ei ole teil õigust saada boonust.

Kuidas kasutada registreerumisboonust

E-spordi asemel määrab teie eelistatud e-spordi kihlveosait selle, kuidas te registreerumisboonust kulutate. Suurem osa neist rakendatakse automaatselt, kui registreerute ja teete oma esimese sissemakse, samas kui mõned peavad sisestama konkreetse koodi, mis teile varem väljastati. Siiski on e-spordi kihlveostrateegiaid, mis võivad aidata teil registreerumisest või tervitusboonus.

Kuidas registreerumisboonus töötab?
Nõuanded ja nipid tasuta panuste tegemiseks

Nõuanded ja nipid tasuta panuste tegemiseks

Panuste mitmekesistamine

Spordiennustajad saavad kasutada registreerumisboonuseid, et panustada paljudes meeskondades või mängijates ilma oma rahaga riskimata. Teisisõnu võite panustada meeskonnale, keda te tavaliselt ei tagastaks. Isegi kui kaotate, eemaldatakse see summa teie pärisraha sissemakse asemel teie boonusfondidest. Kahjuks on sellel reeglil mitu erandit, kuna teatud hasartmängusaidid võivad nõuda, et teeksite pärisraha sissemakse, enne kui pääsete juurde boonusrahadele.

Mõned inimesed võivad isegi allajääjate peale panustada. Märkimisväärse registreerumisboonuse korral võivad panustajad hakata panustama allajääjatele ja minna favoriitide vastu ilma oma kapitali ohtu seadmata. Kui nad kaotavad, arvatakse nende boonusraha maha. Panuse võidu korral teenivad nad aga panuse pealt kogu pärisraha.

Panustamine mõlemal pool turgu

"Turumeetodi mõlemad pooled" tähendab, et mängur teeb boonuspanuse vastupidises tulemuses sellele tulemusele, millele ta on juba panustanud. Selle strateegiaga tagatakse tõhusalt kasum.

Näiteks Valorant panustaja võib panustada oma raha Team Liquidis mängus -2,5. Nad panevad boonuspanuse sama väärtusega kui nende algne panus, kui mäng läheneb Team Liquidi vastasele +2,5. Sel viisil makstakse raha mingil kujul tagasi, olenemata sellest, mis juhtub.

Nõuanded ja nipid tasuta panuste tegemiseks
Otsige valikuid ringi

Otsige valikuid ringi

Kui rääkida e-spordi kihlvedudest, peaksite alati liituma mõne erineva saidiga, et saaksite hindu võrrelda. Samuti saate boonusena valida erinevate raamatute hulgast soodustusi. Eripakkumiste otsimisel ühelt saidilt teisele hüppamises pole midagi halba. Seda teevad teatud määral mitmed osavad e-spordi panustajad.

Kui leiate mõnelt teiselt saidilt suurepärase tehingu, mis teile meeldib, liigutage osa oma rahast üle ja kasutage seda ära. Pärast kampaania lõppu on teil võimalus jääda või kanda oma raha tagasi oma algsele saidile.

Oletame, et naudite League of Legendsi kihlvedusid ja teine online-spordiennustus pakub maailmamängude ajal registreerumisboonust. Oleksite hull, kui te seda vähemalt ülejäänud sündmuse jooksul täielikult ära ei kasutaks.

Muidugi peate olema kindel, et mõistate täielikult kõiki iga boonuse piiranguid, et teie raha ei satuks kuhugi, kuhu see ei kuulu. Pidage meeles, et suurepärased jooned ületavad alati mis tahes reklaami. Ärge laske end boonustest segada ja unustage oma põhieesmärki luua erakordseid väärtusi ja võita panuseid.

Otsige valikuid ringi
Vastutustundlik hasartmäng

Vastutustundlik hasartmäng

Kaaluge hasartmänge ainult meelelahutuseks. Peate ootama raha kaotamist ja aktsepteerima neid kaotusi kui lõbusat osa. See on õige lähenemine hasartmängudele.

Inimesed, kes ootavad või nõuavad võitu, on seal, kus hasartmängusõltuvus tavaliselt juurdub. Kui nad kaotavad, võivad nad olla pettunud või ärevil, mistõttu nad riskivad kaotuste hüvitamiseks veelgi rohkem raha. See võib vallandada kohutava ahelreaktsiooni, mis väljub kiiresti kontrolli alt.

Pange kõrvale kindel rahasumma, mille olete nõus igal perioodil kaotama. Kui seate endale piirangud ja järgite neid, peaksite saama hasartmänge nautida ilma raskustesse sattumata.

Hallake hasartmängudele kulutatud aega samal viisil, kui kontrollite kulutatavat raha. Hasartmängud vabal ajal on OK, kuni saate seda endale lubada, kuid te ei taha, et see teie elu valitseks.

Kui teate või kahtlustate, et hasartmängud muutuvad teie jaoks problemaatiliseks, ärge häbenege kellegi poole pöörduda. Häbeneda pole midagi ja on mõttetu püüda olukorda ise lahendada. Kui te ei soovi oma probleeme sõprade või perega arutada, võivad teid aidata teatud organisatsioonid.

Vastutustundlik hasartmäng