No Wagering Bonus

Inimestele meeldib võrgus hasartmänge mängida mitmel põhjusel, kuid peamine on see, et mängijad saavad saada hasartmängude pakkumisi, nagu tasuta panused, tervitusboonused ja allahindlused. Kihlveokontorid annavad neid boonuseid, et meelitada ligi panustajaid ja julgustada lojaalsust. Lisaks on need parim viis uue hasartmängusaidi proovimiseks, mitmete panuste freerollimiseks ja uue tarkvara testimiseks.

Kuid mitte kõik boonused pole seda väärt, kuna mõned kihlvemissaidid pakuvad paremaid pakkumisi kui teised. Kuigi mõned tehingud on väiksema ümberlükkamisega, siis teistel, mis annavad rohkem sularaha, kehtivad paremad tingimused. Üks parimaid soodustusi, mida enamik Interneti-kihlveosaite pakub, on palgavaba boonus.

No Wagering Bonus
Mis on panustamisvaba boonus?Muutke mitte ühtegi panustamisboonust pärisrahaksVastutustundlik hasartmäng
Mis on panustamisvaba boonus?

Mis on panustamisvaba boonus?

Ükski panustamisboonus on kampaania, mis online kasiinod anda mängijatele, et nad saaksid mängida ilma läbimängimisnõudeid järgimata. Ükski panustamine tähendab, et mängija jätab endale kõik võidetud. Kõik mänguautomaadi võidud kantakse mänguri tegelikule rahasaldole ja nad saavad selle pärisrahana välja võtta.

Mõned keerutused ei nõua, et mängurid rahastaksid oma kasiinokontot oma boonuste saamiseks pärismaailma rahaga, kuid võitmiseks peavad nad panuse tegema. Mängijatel soovitatakse panustamisvabade boonuste jahtimisel jälgida läbimängimisnõudeid. Ainus negatiivne külg on see, et enamik kasiinosid küsib nende boonuste käivitamiseks minimaalset sissemakset.

Läbimängimisboonuse läbimängimise nõue puudub

Panustamiseta pesadest saadud võidud makstakse välja boonusrahana. Boonusraha hoitakse teises rahakotis ja sellele on lisatud läbimängimisnõuded. Kuna boonusraha ei saa välja võtta, peavad mängijad enne sularaha väljavõtmist need läbimängimisnõuded täitma.

Läbimängimise nõue viitab minimaalsele rahasummale, mille mängur peab enne rahalise väljamakse saamist panustama. Kui mängijad on täitnud läbimängimisnõuded, saavad nad oma võidud pärisrahaks muuta. Need, kes ei täida läbimängimisnõudeid, kaotavad oma võidud ega saa neid rahaks väljamaksmiseks konverteerida.

Mis on panustamisvaba boonus?
Muutke mitte ühtegi panustamisboonust pärisrahaks

Muutke mitte ühtegi panustamisboonust pärisrahaks

Tõde on see, et olenemata sellest boonuse tüüp, antakse punkte sõltuvalt läbimängimisnõuetest. Kui palganõuded on ranged, on mängijatel vähem võimalusi võita ja neil pole midagi välja võtta. Kui 20-dollarise boonuse puhul on läbimängimisnõue x20, peab mängur mängudes panustama 400 dollarit.

Kui nad suudavad võita ilma midagi kulutamata ja täidavad siiski läbimängimisnõudeid, saavad nad ülejäägid välja võtta. Mängijad saavad ka oma läbimängimisnõudeid arvutada, tehes esmalt kindlaks, kas a tervitusboonus on sissemakse pakkumine või tasuta keerutus. Teiseks peavad nad kindlaks tegema, kas sissemakse summa on läbimängimisnõuetest välja jäetud või kaasatud.

Millised e-spordid ei paku panustamisboonust?

Esports ilma panustamisboonuste põhiidee on panna uued mängijad registreeruma ennustuskontodele ja kulutama oma raha. Kui nad võidavad mitu panust, võivad nad pigem edasi mängida kui mujale minna.

Muutke mitte ühtegi panustamisboonust pärisrahaks
Vastutustundlik hasartmäng

Vastutustundlik hasartmäng

Inimesed saavad panustada vastutustundlikult, mõistes, et hasartmäng on tasuline meelelahutus. See on suurepärane ja põnev kogemus hasartmängude mängimisel ja millegi lisavõitmisel, kuid kõige tähtsam on seda kogemust nautida. Mängijatel peab olema ka panustamiseelarve, et nad saaksid jälgida, kui palju nad kulutavad.

Vastutustundlik hasartmäng