Lojaalsusboonus

Tänapäeva e-spordi kihlveosaitidel on pühendunud mängijate premeerimiseks erinevad viisid. Kui mängid regulaarselt, kutsub spordiennustus sind ühel hetkel erinevatesse lojaalsusprogrammidesse. Pärast klubiga liitumist hakkate punkte teenima, kui tegelete teatud tegevustega, näiteks kontole raha deponeerimisega.

Kogunenud punktid võivad olla teie lojaalsusboonus, mille saate lunastada raha ja muude hüvede vastu. See panustamisboonus on tavaliselt etteantud tasemetega. Liigute redelil ülespoole ja saate uusi auhindu, kui mängite rohkem. Püsikliendiboonused võivad esineda erineval kujul ja te peate mõistma igat tüüpi boonuseid, et neid maksimaalselt kasutada.

Lojaalsusboonus
Kuidas veebipõhised lojaalsusboonused töötavad?Kuidas kasutada lojaalsusboonuseidNõuanded ja nipid tasuta panuste tegemiseksVastutustundlik mängimine

Lojaalsusboonuse põhjendus on ilmne. See pakub teie raha eest rohkem väärtust. Kujutage ette, et kasutate tasuta panuseid ilma sissemakseta. Kihlveokontor paneb sind tundma, et sind hinnatakse sinu pühendumuse ja raske töö eest. Nende online-ennustuspakkumiste puhul pole varjatud tasusid ega keerulisi läbimängimistingimusi.

Osaledes eSpordi lojaalsusprogrammis, ei saa ranged nõuded teie võitu lukustada. Veelgi enam, paljud lojaalsusprogrammidega esportsbooks on legitiimsed ja usaldusväärsed ning nende peamine eesmärk on arendada klientidega pikaajalisi suhteid. Ükski võlts kihlvedu ei investeeriks oma ressursse sellistesse programmidesse.

Section icon
Kuidas veebipõhised lojaalsusboonused töötavad?

Kuidas veebipõhised lojaalsusboonused töötavad?

Püsikliendiboonused võivad olla lunastatavad või mittelunastatavad. Kui see on lunastatav, saate boonusraha oma pangakonto saldosse ja saate selle välja võtta või kasutada rohkemate panuste tegemiseks. Mittelunastatav tähendab, et te ei saa boonusraha välja võtta, seega peate selle väljamaksmiseks läbi mängima ja võitma.

A läbimängimis- või ümberlülitusmäär kihlveo boonus arvutatakse boonuse kordaja, sissemakse kordaja või sissemakse ja boonuse kordaja summa järgi. Need üksikasjad leiate tingimuste jaotisest. Kõik panused ei anna teile boonusena 100% teie sissemaksest.

Üks põnevamaid lojaalsusboonuseid on sissemakseta tasuta panus. Kuni teil on õigus seda saada, krediteerib kihlveokontor teie panustamiskontot boonuse aktiveerimisel raha. Tavaliselt on see teie rahasumma väike juurdekasv, näiteks 5–20 dollarit. Mõned asjad, mida tasuta panuse kasutamisel silmas pidada, hõlmavad kehtivusaega, mis võib kesta nädalast kuuni.

Veenduge, et olete tasuta raha ettenähtud aja jooksul ära kasutanud. Jällegi, sa pead kasutama tasuta panust kokku ja sul ei pruugita olla lubatud seda väiksemateks panusteks jagada. Võidumängu auhind tuleb panusest, mitte tasuta panuse summast. Põhimõtteliselt teete riskivabad panused ilma, et lisaksite oma kontole boonuse aktiveerimiseks pärisraha.

Kuidas veebipõhised lojaalsusboonused töötavad?
Kuidas kasutada lojaalsusboonuseid

Kuidas kasutada lojaalsusboonuseid

Enne lojaalsusprogrammis osalemist on oluline teada põhitõdesid. Kihlveokontori valimisel on see lihtne spordiennustuse boonus võib palju muuta. Seega peaksite sellega arvestama ja tagama, et mõistate seda põhjalikult. Üks aspekt, millele tähelepanu pöörata, on läbimängimise määr ja see, mida on vaja püsikliendiprogrammi redelil edasiliikumiseks.

Kihlveokontoril võib olla lunastussüsteem, mis muudab punktid rahalisteks preemiateks. Teatud mängud ja tegevused pakuvad rohkem punkte kui teised.

Enne boonuse aktiveerimist kontrolli boonuse protsenti ja maksimumsummat. Paljud esporti kihlveoplatvormid vastavad sissemaksetele 100%, mõned aga kuni 200%. Mis puutub maksimaalsesse boonuse summasse, siis summa ei ole kunagi fikseeritud. See võib olla 100–200 dollarit, kuid mõned saidid pakuvad lojaalsetele mängijatele piiramatuid boonussummasid. Peate mõistma kahte mõistet, et arvutada, kui palju te oma esialgse sissemaksega kvalifitseerute.

Kui olete lojaalne e-spordi mängija, on teil palju hüvesid, mida saate ära kasutada. Populaarne valik on rahatagastusboonus, mis on nagu teie ennustuskonto täitmine. Cashback boonus tuleb protsendina teie panusest. Mida rohkem panustate, seda rohkem saate raha tagasi saada. Mõnikord võite lojaalsuspunkte raha vastu vahetada.

Kui panustate FIFA-le 50 dollarit ja saate tulemusest olenemata 50 dollari suuruse tagasimakse, kvalifitseerub see raha tagasi boonusena. Muud lojaalsusprogrammi eelised on tavalised turniiride piletid, tasuta kaardid ja kohandatud pakkumised. Samuti võite lojaalsusboonuse kaudu võita aksessuaare ja suveniire. Mõned veteranmängijad on võitnud ka hotellimajutuse ja -reise.

Kuidas kasutada lojaalsusboonuseid
Nõuanded ja nipid tasuta panuste tegemiseks

Nõuanded ja nipid tasuta panuste tegemiseks

Kuigi võite olla põnevil e-spordi panuste sissemakseta boonusest, tea, et mõned lojaalsusboonused on piiratud konkreetsete mängudega. Kui jah, siis veenduge, et teate, kuidas neid mänge mängida. Kui pakkumine on piiratud CS: GO-ga, küsige endalt, kas see on mäng, mida teile meeldib mängida. Kuigi 100 tasuta panust tunduvad igale panustajale atraktiivsed, mis siis, kui need on mõeldud ainult Apex Legendsi mängijatele?

Oletame, et saate Call of Duty: Warzone'is raha tagasi pakkumise, kuid pole veel mänguga tuttav? Ärge võtke mängupõhist boonuskoodi, kui te ei tea, kuidas seda mängu mängida.

Veel üks näpunäide tasuta panuste kasutamiseks on see, et te ei tohiks kunagi neid online-ennustuspakkumisi kuritarvitada. Sinu lemmik esportsbook postitab regulaarselt lojaalsuskampaaniaid ja saadab need isegi otse teie e-posti postkasti. Nende funktsioonide kuritarvitamine võib olla ahvatlev.

Teenusepakkuja soovib saada ka investeeringutasuvust, samamoodi nagu teie soovite võitude väljavõtmisega kasumit teenida. Seega ärge ületage veebisaidi nõutavat maksimaalset panust. Vastasel juhul esitlete end eelismängijana ja teie panust vähendatakse koheselt.

Nõuanded ja nipid tasuta panuste tegemiseks
Vastutustundlik mängimine

Vastutustundlik mängimine

Espordiennustus peaks olema lõbus, kuid hetke on lihtne kinni jääda. Kui soovite olla vastutustundlik võrgumängija, alustage reeglite õppimisest. Kuidas mängud töötavad ja nende tingimused.

Interneti-kihlvedude tõeline lõbu on pigem teadlike otsuste tegemine kui puhtast õnnest sõltumine. See nõuab mängimisel piiride seadmist. Planeerige oma e-spordi kihlveod kindlatele päevadele, nagu nädalavahetused ja pühad, segamata pere aega ja igapäevast tööd.

Ärge unustage kehtestada kululimiiti. Võib-olla soovite oma pangakaardid eemal hoida. Pidage meeles, et pikaajaline mängimine võib põhjustada aju väsimist, seega on hea venitada ja teha lühikesi pause. Kui arvate, et teil on hasartmängudega probleeme, kaaluge oma konto mõneks ajaks sulgemist online-esport kihlvedude hulgast. Lõpuks ärge kartke otsida professionaalset abi ja finantsnõu.

Vastutustundlik mängimine