Betwinner kihlvedude arvustus

BetwinnerResponsible Gambling
CASINORANK
8.91/10
Boonus100% kuni 100 € + 150 tasuta keerutust
Tohutult erinevaid mänge
Suuremeelsed boonused
Hea klienditugi
Suurepärane maksevalik
Usaldusväärne
Kinnitatud
Turvaline
Tohutult erinevaid mänge
Suuremeelsed boonused
Hea klienditugi
Suurepärane maksevalik
Betwinner is not available in your country. Please try:
Boonused

Boonused

Betwinner pakub tohutul hulgal boonuseid ja sissemakseid. Nendele boonustele ja muudele pakkumistele pääsete juurde saidil, minnes jaotisesse "Promo" ja vaadates boonusvalikuid. Boonused ja soodustused ulatuvad 100% esimese sissemakse boonustest, muudest sissemakseboonustest, sünnipäeva- ja iganädalastest pakkumistest.

Betwinneril on boonus ja kampaania kõigile. Siiski on oluline olla teadlik panustamis- ja registreerumisnõuetest, enne kui panustate saidile. Mängijad peavad sageli enne boonuse saamist sissemakseid tegema ning kehtivad ka ajalimiidid või boonuste kasutamine. Lisateabe saamiseks on oluline võtta ühendust klienditoega.

+6
+4
Sulge
Mängud

Mängud

Spordisõbrad saavad Betwinnerist leida midagi oma e-spordi kihlvedude jaoks. E-spordi ja kihlvedude valik teeb nauditava ja lihtsa panustamis- ja mängukogemuse. Turniirid ja panused on põnevad ning CS-i tippmängijad: GO, LoL, StarCraft, FIFA ja DotA võivad teenida miljoneid.

Tarkvara

Et pakkuda oma klientidele laia valikut mänge, teeb Betwinner koostööd tarkvaraarenduse valdkonna liidritega. Tarkvara osas on sellised nimed nagu oma kaasaegsete funktsioonide ja kvaliteetsete mängude tõttu ühed populaarsemad.

Maksed

Maksed

Betwinneris on saadaval arvukalt maksevõimalusi nii sülearvutites kui ka mobiiltelefonides. Mängijad peavad mõne minuti jooksul sissemakse või väljamakse tegemiseks klõpsama mõnel lehekülje lingil. Seda on lihtne teha, kuna olenevalt riigist, kus te elate, saate kasutada üle 200 erineva makseviisi.

Platvormi mobiiliversioon toetab ka kõiki sisse- ja väljamaksemeetodeid. See on suurepärane mängijatele, kes soovivad jooksu pealt mängida. Pange tähele, et kehtivad minimaalsed ja maksimaalsed sisse- ja väljamaksete limiidid ning töötlemisajad. Saidi rohke klienditugi võimaldab mängijatel küsimusi esitada. Siin on lühike teave alustamiseks.

Hoiused

Lihtsalt minge lehe ülaosas ikoonile $ ja valige paljude makseviiside hulgast, sealhulgas e-rahakotid, maksesüsteemid ja krüptovaluutad. Valige oma lemmikmeetod ja klõpsake nuppu "Sissemakse". Sisestage asjakohane teave ja saate mõne minuti jooksul raha kätte. Maksed on krüpteeritud ja sait valvab mängijate teavet hoolikalt.

Alustamiseks valige e-rahakottide või klassikaliste krediitkaartide hulgast väga kiired meetodid. Minimaalne sissemakse on €/$1 või sama summa muudes asjakohastes valuutades. Maksimaalset sissemakse summat ei ole. Samuti on selle sissemaksmine tasuta ja töötlemine on kohene.

Väljamakseid

Väljamakse tegemise protsess on samuti suhteliselt lihtne ja sõltub meetodist, mis teie arvates on teie jaoks parim. Lihtsalt minge ekraani ülaosas olevale $ märgile. Klõpsake väljavõtmisel ja seejärel tehke väljamakse, klõpsates nuppu ja läbides taganemisprotsessi. Minimaalne väljamakse on 1,50 €/$ või sama summa teises valuutas.

Maksimaalset väljavõtmise limiiti ei ole. Raha väljavõtmine on tasuta ja võib võtta paar minutit või paar päeva. Tavaline töötlemisaeg on umbes 15 minutit ja kaartidel võib kuluda kuni 7 päeva. Tasusid pole, kuid kontod kontrollitakse enne mängijatele raha andmist.

Usaldus ja ohutus

Usaldus ja ohutus

Betwinner teeb oma kasutajate turvalisuse nimel täiendavaid jõupingutusi. Pakkuja järgib kõiki rangeid reegleid ja juhiseid turvaliseks ja vastutustundlikuks võrguhasartmänguks. Betwinner on litsentsitud ja seda reguleerivad mainekad hasartmänguametid, mis aitab tagada, et pakkuja tegutseb ausalt ja läbipaistvalt.

Litsentsid

Turvalisus

Betwinneril on Curacao Gaming Authority ja teiste hasartmänguasutuste litsents üle kogu maailma. Samuti kasutab see uusimat turvatarkvara ja krüptimist. Betwinneri tingimuste kohaselt ei salvestata ka üleslaaditud teavet ega dokumente. Boonusteabe puhul kehtivad mõned erandid.

Sait kasutab teie isikliku ja makseteabe kaitsmiseks ka krüptimist ja uusimat tarkvara. Betwinner on suhteliselt uus sait, kuid privaatsus- ja ohutusprobleemide pärast pole põhjust liigselt muretseda. Litsents, seadused ja võrguturvalisus peavad olema nii suure turuosalise jaoks ülimalt tähtsad, mis praegu ulatub üle maailma.

Vastutustundlik Mängimine

Lühidalt, te ei tohiks kunagi panustada rohkem raha kui teil on ja isegi parima uurimistöö korral on alati võimalus kaotada. Kui panustate oma limiidi üle, võib see teie isiklikus elus probleeme tekitada.

Kui palju panustate, sõltub teie enda hinnangust ja võimalikud kaotused ei tohiks olla piisavalt tõsised, et teie igapäevaelu proovile panna. Seadke panustamise limiit ja pidage sellest kinni, olenemata sellest, mis juhtub.

Umbes

Umbes

BetWinner kuulub Marikit Holdings Limitedile ja seda haldab ning asutati 2018. aastal. See muudab saidi turul üheks uusimaks. Ettevõtte peakorter asub samuti Küprosel.

Betwinneril on Curacao litsents ja ettevõte kasutab muid litsentse teistes maailma piirkondades. Klienditugi ja saitide turvalisus on ohutu ja tõhus viis oma lemmikmängu kiireks mängimiseks.

Kiired faktid

Asutamisaasta: 2016

Konto

Betwinneri konto saamine on lihtne ja alustamiseks on vaja vaid mõnda asja. Kogu protsess on lihtne ja saab lõpule viia mõne minutiga. Seadistuse kohta lisateabe saamiseks lugege allpool.

Toetus

Võtke BetWinneri toega ühendust paljude lihtsate ja kiirete valikute kaudu. Teil on võimalus otse vestelda telefoni teel või kasutada antud e-posti aadressi. Reaalajas vestlus on kiireim viis kontakti loomiseks ja suurepärane viis kiireks mängimiseks. E-post sobib suurepäraselt ka dokumentide ja ametlikuma teabe jaoks. Samuti on keegi tugiteenustest teiega väga kiiresti, kui kasutate otsevestluse valikut.

Reaalajas vestlus: Yes

Tips & Tricks

Nautige kogumispanuseid, mis võimaldavad teil panustada oma lemmik e-spordi ennustuste kogumitele. See on keerulisem, kuid toob kaasa potentsiaalset kasumit. Kogumispanused nõuavad aga strateegiat ja palju uurimistööd. See nõuab suurepäraseid teadmisi selle spordiala või mängu kohta, millele panustate, ja sellega kaasnevad minimaalsed riskid.

Akumulaatorid peaksid olema võimalikult väikesed ja hea mõte on uurida kindlustust, eriti panuste puhul, mille puhul võib esineda riskielementi ka pärast uuringu tegemist. Kindlustus tähendab, et võite võita ka siis, kui panuse üks osa kaotab, seega tasub seda mõnel juhul kasutada.

Kampaaniad Ja Pakkumised

Uued ja praegused e-spordi panustajad saavad kasu paljudest pakkumistest ja boonustest, mida pakub Betwinner . Saate oma e-spordi kihlvedudele hoogu juurde anda, haarates kaasa mõned huvitavad pakkumised, mida pakub Betwinner – eriti need, millel on head tingimused ja tingimused.

Kkk

Siit leiate Betwinneris kõige sagedamini esitatavad küsimused spordiennustuste kohta.