22BET kihlvedude arvustus - Boonused

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BoonusKuni 600 dollarit
Suurte mängude valik
Võta boonus
Usaldusväärne
Kinnitatud
Turvaline
Suurte mängude valik
22BET
Kuni 600 dollarit
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Võta boonus
Boonused

Boonused

22Betis pole e-spordi mängijatele mängustiimulitest puudust. Nii uued kui ka olemasolevad mängijad saavad oma püüdlustes kasutada boonuste loendit, et maksimeerida oma tulu ja minimeerida kaotusi. Kuigi 22Bet korraldab pikka nimekirja reklaamikampaaniaid, keskenduvad e-spordi mängijad pigem sellele, mis neid puudutab.

Siiski väärib märkimist, et kõiki sportlastele antud boonuseid saab kasutada ka e-spordi jaotises. Kuna e-spordi sektsioon meelitab kiiresti tohutult publikut, võib suureneda ka e-spordi boonuste mitmekesisus. Alustuseks on siin 22Bet eSportsi mängijatele saadaolevate boonuste ülevaade.

22Bet sissemakse boonus

The Sissemakse boonus on tavaliselt saadaval uutele mängijatele, kes registreeruvad kasiinos. Uued eSpordi mängijad saavad mänguboonuse, mis põhineb nende esialgsel sissemaksel kasiinos. 22Bet pakub spordi- ja e-spordimängijatele heldet mänguboonust uute mängijate tehtud sissemaksele kuni maksimaalselt 122 €.

Selle boonuse saab aktiveerida juba 1 euroga. Nagu enamiku veebikasiinode operaatorite pakutavate boonuste puhul, kehtivad ka tervitusboonusele teatud läbimängimisnõuded. Mängijad, kes soovivad eSpordi boonuseid kasutada, peaksid järgima alltoodud samme:

  • Minge otse 22Beti veebisaidile ja looge konto
  • Tee esialgne sissemakse vähemalt 1 €. Pange tähele, et selle boonuse aktiveerimiseks pole vaja sooduskoode
  • Esimesel kvalifitseeruva boonuse tegemisel vastab 22Bet sellele 100% kuni maksimaalselt 122 €.
  • Saadud boonus tuleks läbi mängida seitsmepäevase mänguga eSports 5X. Samuti väärib märkimist, et mängijad peaksid panustamisnõuete täitmiseks panema akumulatsioonikoefitsiendid minimaalse koefitsiendiga 2/5.

Mängijad saavad kasu saada ka reedesest taaslaadimisboonusest, mis on avatud olemasolevatele mängijatele. Nagu nimigi ütleb, kasutatakse seda boonust igal reedel ja see annab mängijatele võimaluse taotleda kuni 100-eurost mänguboonust, kui nad reedeti oma mängukontot laadivad.

Registreerumisprotsess 22Betis

22Betis on lihtne alustada. Registreerimisprotsessi saab lihtsustada järgmiseks kolmeks etapiks

  • Avage 22Beti ametlik veebisait
  • Klõpsake Registreeru
  • Täitke registreerimisvorm ja klõpsake registreerimise lõpetamiseks nuppu Lõpeta.

Konto avamisel peavad mängijad enne oma kontole sisselogimist täitma KYC kinnituse. Alles pärast kinnitamisprotsessi lõpetamist ja sisselogimist saate teha oma esimese sissemakse 22Betis enne otse e-spordi sektsiooni suundumist.

Boonuse nõuded 22Bet'is

Nagu varem mainitud, on 22Bet's boonuseid ja tutvustusi neile kehtivad läbimängimisnõuded. Seega saavad mängijad aktiveerida deposiidivõidud väljamaksmiseks alles pärast nende nõuete täitmist. Iga mängija, kes soovib 22Betis pakutavatest stiimulitest kasu saada, peaks pöörama tähelepanu järgmistele teguritele:

  • Kvalifitseeruv panus – Tuntud ka kui minimaalne panus, peaksid e-spordi panused pöörama tähelepanu võimalusele, et nad peavad tegema panuse, mis on võrdne seatud miinimumpanusega või sellest suurem.
  • Kvalifitseeruvad koefitsiendid – Nagu kvalifitseeruv panus, viitavad ka kvalifitseeruvad koefitsiendid minimaalsele koefitsiendi nõudele, mis tuleks asetada. Seda nõuet kasutatakse selleks, et takistada mängijaid kasutamast ülekaalukate lemmikute panuseid. Näiteks määrab 22Bet koefitsiendiks 5X, kui koefitsient on 1,4 või suurem.
  • Ajapiirangud – Kuigi on ebatõenäoline, et panustajad ei raiska oma sissemakseboonuste ärakasutamiseks aega, peavad nad tähelepanu pöörama kvalifitseerumisaegadele. Näiteks peavad 22Beti mängijad täitma läbimängimisnõude nädala jooksul pärast boonuse saamist. Reedene laadimisboonus tuleks üle kanda 24 tunni jooksul.
1xBet:Kuni €1500 + 150 tasuta keerutust
Võta boonus
22BET
22BET:Kuni 600 dollarit
Loot.bet
Loot.bet:100 € sissemakse boonus

Ära maga neid pakkumisi maha

1xBet
1xBet
Sissemakseviisid
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Võta boonus1xBet arvustus
22BET
22BET
Sissemakseviisid
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Võta boonus22BET arvustus
Loot.bet
Loot.bet
100 € sissemakse boonus
Sissemakseviisid
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Võta boonusLoot.bet arvustus
Close