Panusta: World of Tanks Grand Finals 2024

World of Tanks Grand Finals on üks suurimaid eSpordi turniire, kus osalevad peamiselt World of Tanks eSportsi mängijad. Turniir toimub igal aastal ja selle korraldab mängu arendaja Wargaming. Turniir tegi 2017. aastaga võrreldes siiski pausi, kuid plaanib naasta. Tavaliselt osaleb selles 12 parimat meeskonda neljast Wargamingu piirkondlikust eSpordi liigast, kes võitlevad meistritiitli nimel tuhandete otsevaatajate ja miljonite veebivaatajate ees.

Üritus toimub erinevates kohtades. Korraldajad valivad kohad istumismahu, mugavuse ja juriidiliste kaalutluste põhjal. World of Tanks Grand Finalsi võitjad saavad tavaliselt rahalisi auhindu. Piljardi auhind jagatakse kaheksa parema võistkonna vahel, mis tähendab, et ainult neli paremat võistkonda jätavad fondiauhinnast osa saamata.

Teave World of Tanks kohtaMiks on World of Tanks Grand Finals populaarne?World of Tanks Grand Finals võitnud meeskonnadKuhu panustada World of Tanks Grand Finalsile
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Teave World of Tanks kohta

Turniiri populaarsus laieneb hasartmängutööstusele. E-spordi panustajad ootavad sündmust alati põnevusega, kuna see pakub tohutuid panustamisvõimalusi. Enamik e-spordi kihlveosaite pakub tavaliselt sündmuse jaoks pikka kihlveoturgude nimekirja, mis muudab panustajatel lihtsamaks panuste leidmise ja tegemise.

World of Tanks on mitme mängijaga mäng, mille on välja töötanud Valgevene ettevõte nimega Wargaming. Tunnustatud eSpordi tiitel kuulutati välja ja avaldati 2009. aasta aprillis alfatestimiseks, tollal ainult kuue erineva sõidukiga. Ja 12. aprillil 2011 anti mäng ametlikult välja Põhja-Ameerika ja Euroopa.

World of Tanks sisaldab lahingumasinaid, mis on pärit 20. sajandist. Mängu arendaja kasutab freemium ärimudelit. See tähendab, et mäng on kõigile kasutajatele tasuta mängitav. Mängijad saavad aga tasuda, et pääseda juurde esmaklassilistele funktsioonidele, et saada põnevam ja kaasahaaravam mängukogemus. Mängu saab mängida mänguarvutist või erinevatelt mängukonsoolidelt, sealhulgas Xbox One ja PlayStation 4.

Mängu käik

Mängu käigus saavad mängijad kontrolli iseliikuvate suurtükiväe sõidukite või üksikute soomustatud tankide üle, mida nad eelistavad. Lisaks on mängijatel õigus kontrollida sõidukite liikumist ja relvade tulistamist. Samuti saavad nad suhelda teiste mängijatega hääl- või trükitud vestluste kaudu. Lihtsate matšide puhul võidavad mängijad, hävitades kõik vastasmeeskonna tankid või vallutades nende baasi. Meeskond saab lüüa vastase baasi, viibides selles piisavalt kaua, ilma et see viga saaks.

Peamine erinevus selles Mäng World of Tanks režiim on lahingureeglid. Mängu mehaanika jääb aga kõigi mängurežiimide jaoks samaks. Erinevaid mängumehaanikaid hõlmavad rikošetid, kamuflaažid, mooduli kahjustused ja isiklikud kahjustused.

World of Tanksi mängijad saavad valida kuue peamise lahingutüübi vahel. Enamikul nendel eSpordi veebiturniiridel esinevad lahingud hõlmavad järgmist tankikompanii lahingud, meeskonna treeninglahingud, meeskonnalahingud, kindluslahingud, juhuslikud lahingud, ja erilised lahingud. Mängijad saavad mängus täita ka missioone erinevate auhindadega. Juhuslikes lahingutes võib meeskonnas olla kuni 15 mängijat. Meeskonnad saavad puuduvate mängijate jaoks pesade täitmiseks kasutada roboteid.

Sõidukid

Enamik World of Tanksis kasutatavatest sõidukitest on loodud sarnanema päriselu mudelitele, kusjuures ainult mõnda parameetrit on muudetud nii, et need sobiksid mängu mehaanikaga ja parandaksid mängu. Mängus on viis erinevat tüüpi sõidukit: iseliikuvad suurtükid, tankihävitajad, rasketangid, keskmised tankid ja kergetankid. Hetkel on mängus üle 600 soomuki 11 riigist.

Esiletõstetud riikides on tavaliselt tehnikapuu, mille sõidukite harud ulatuvad 1. tasemest X. astmeni. Mängijad saavad mängu edenedes juurdepääsu kõrgema taseme sõidukitele. Saadaval on täiendavad esmaklassilised sõidukid, kuid need ei sisaldu tehnilistes puudes, millele pääseb juurde mängusiseste krediitide või sularaha abil.

Mängijad saavad kõiki World of Tanksi sõidukeid teatud määral visuaalselt ja jõudluse järgi kohandada. Enamikku autode kohandamiseks vajalikest osadest, nagu tornid, relvad ja mootorid, saab osta mängu tehnikapuust. Tankide jaoks on ka kaks kamuflaažiskeemi, sealhulgas mänguspetsiifilised ja ajalooliselt täpsed mustrid kiireks kohandamiseks.

Tankide maailm Blitz

Wargaming kuulutas välja World of Tanks Blitzi 2013. aasta mais. World of Tanksi mobiiliversiooni saab mängida nutitelefonides ja tahvelarvutites, mis töötavad Windowsis, iOS-is ja Androidis. Mängu käik sarnaneb põhimänguga, väikeste erinevustega. See võimaldab maksimaalselt seitse mängijat meeskonna kohta, erinevalt põhimängust, mis võimaldab 15 mängijat meeskonna kohta.

Miks on World of Tanks Grand Finals populaarne?

World of Tanks Grand Finals peetakse üheks parimad e-spordi turniirid paljudel põhjustel. Sellel on meeskonnad erinevatest piirkondadest üle maailma. Igal meeskonnal on ülemaailmsel tasemel palju fänne, kes kõik jälgivad oma lemmikmeeskondade esitusi meistrivõistlustel.

Mängijaid, kes osalevad World of Tanks Grand Finals, peetakse võistluse parimateks. Neil on hämmastavad oskused ja nad kasutavad aukartust äratavaid strateegiaid, mis on mängu World of Tanks fännidele atraktiivsed. Lisaks sisaldab üritus tavaliselt mitmeid muid meelelahutuse vorme, mida pealtvaatajad ja veebivaatajad saavad nautida.

Teine World of Tanks Grand Finalsi populaarsuse peamine põhjus on see, et see pakub eSpordi turniiridele panustavatele mängijatele laialdasi panustamisvõimalusi. See on üks oodatumaid e-spordi üritusi panustajate seas. Peaaegu kõik peamised e-spordi kihlveosaidid pakuvad nende e-spordi meistrivõistluste jaoks tavaliselt erinevaid kihlveoturge, muutes sündmuse palju populaarsemaks.

Ilmselge põhjus, miks mäng on populaarne, on see, et see on tasuta. Mängijad saavad mängu hõlpsalt alla laadida ja nautida ning seejärel osaleda World of Tanks Grand Finals'is. Nad peavad kuuluma Wargaming.net piirkondlikus liigas osalevasse meeskonda ja aitama meeskonnal liiga võita, et osaleda suures finaalis.

World of Tanks Grand Finals võitnud meeskonnad

Mitu erinevad meeskonnad võitnud World of Tanks Grand Finalsi meistritiitli. Igal suurel eSpordi turniiril on alati olnud uus võitja, mis näitab, kui konkurentsivõimeline turniir on. Allpool on mõned võitjameeskonnad ja teised võistkonnad, mis väärivad tähelepanu nende suurepäraste esituste tõttu.

Tornaado energia

Tornado Energy meeskond võitis World of Tanks Grand Finalsi 2017. aastal. Tegemist on PUBG meeskonnaga, mida Tornado Energy Drink Company sponsoreerib. Meeskonna nimekiri on üsna muljetavaldav, kuna see koosneb mitmest tuntud mängijast Venemaalt, Moldoviast ja Gruusiast, kes on e-sporditurniiride nimekirjas. Tornado energy on teeninud rohkem kui 540 000 dollarit vaid 19 eSpordi turniiril, millest 77% tuludest on saadud just World of Tanks mängu mängimisest.

Natus vincere

Natus Vincere, rahvasuus tuntud kui Na'Vi, on praegu World of Tanksi mängu parimaks meeskonnaks. Meeskond on täitnud oma nime, mis tähendab "võitmiseks sündinud". Organisatsioon asub Ukrainas ja võistleb peale World of Tanksi mitmetes teistes e-spordimängudes.

Meeskond on võitnud rohkem kui 500 turniirilt rohkem kui 18 miljonit dollarit auhinnaraha. Rohkem kui 860 000 dollarit võidust pärineb mängust World of Tanks. Meeskonna üks peamisi saavutusi oli 2016. aasta World of Tanks Grand Finalsi võitmine.

Põrgutõstjad

KellRaisers on teine e-spordi tippmeeskond, kes on võitnud mitmeid turniire, sealhulgas 2015. aasta World of Tanks Grand Finalsi. Meeskond kvalifitseerus ka 2016. aasta World of Tanksi suurfinaali, kuid võitu ei saavutanud. Siiski esines see piisavalt hästi, et võtta teine positsioon. Meeskond on teeninud vaid 150 turniirilt rohkem kui 1,8 miljonit dollarit auhinnaraha. Rohkem kui 25% võitudest pärineb mängust World of Tanks.

Virtus.pro

Virtus.pro on populaarne e-spordi meeskond väärib mainimist seoses esinemisega World of Tanks Grand Finals. Meeskond pole üritust veel kordagi võitnud. Siiski kvalifitseerus ta osalema 2015. ja 2016. aasta meistrivõistlustel, kus ta näitas hämmastavaid esitusi. Meeskonnal on rohkem kui 570 mängitud turniirilt teenitud auhinnarahana rohkem kui 18 miljonit dollarit. Rohkem kui 121 000 dollarit auhinnarahast pärineb World of Tanks Grand turniiridelt.

Muud mainimised hõlmavad RoX, Elevate, Team Dignitas, ja PENTA Sport.

Kuhu panustada World of Tanks Grand Finalsile

Lihtsaim viis World of Tanks Grand Finalsile panustada on läbi veebipõhised e-spordi kihlvedusid. Sündmust kajastavad sadu e-spordi kihlvedude saite. Ent panterid peavad enne kihlvedude sõlmimist arvesse võtma mitmeid tegureid. Näiteks peaksid panustajad arvestama pakutavate koefitsientidega. Suhteliselt suuremate koefitsientidega saidi valimine pakub panustajatele suuremaid potentsiaalseid võidusummasid. Muud kaalutlused peaksid hõlmama litsentsimist, sobivust, boonuspakkumisi ja sündmuse jaoks pakutavate kihlveoturgude arvu.

Kuidas panustada World of Tanks Grand Finalsile

Mängijad peavad alustama registreerumisest e-spordi kihlveosaidil, mis pakub World of Tanks Grand Finalsi kihlveoturge. Erinevatel kihlveosaitidel võivad olla erinevad registreerimisprotsessid ja nõuded. Järgmine samm on raha sissemakse panustamiskontole. Raha kasutatakse panuste tegemiseks tehtavate panuste tegemiseks. Panustajad saavad kasutada boonuseid ka ilma sissemakseta boonuste pakkumistega kihlveosaitidel, et panustada ilma sissemakseta või rahaga riskimata.

Lõpuks saab mängija valida oma eelistatud panuse tüübi mis tahes turniiril kavandatud mängu jaoks ja järgida panuse tegemiseks vastavaid samme. Väärib märkimist, et mõnel e-spordi kihlveo pakkujal on panusesummade osas miinimum- ja maksimumnõuded, millega panustajad peavad arvestama.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask